15.04.05, 08:57
Ogladaliscie wczoraj "Przyladek strachu", ta stara czarnobiala wersje?
Wystepowalw niej Kojak, ktory mial wlosy!!
Jestem w szoku ;-)

pozdr.
c.
Obserwuj wątek
    • ariwederczi Re: Kojak 15.04.05, 09:04
      A propos Kojaka... W Stanach oglądają już nowy serial o takim tytule. Głównym
      bohaterem jest czarny łysol! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka