Dodaj do ulubionych

Maryna z Janosika

13.05.05, 12:39
Kiedy oglądam fotki Perepeczkowej przypomniała mi się postać Maryny grana
przez Ewę Lemańską. Śliczna dziewczyna a nie ma jej w filmach ani tv. Właśnie
wyczytałam, że wyemigrowała do Seulu. Znacie ją z jakichś ról oprócz
Janosika? Bo ja zupełnie nie kojarzę.
Obserwuj wątek
    • titerlitury Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 12:43
      I jak każda piekna kobieta urodziła się w Łodzi;)
      www.filmpolski.pl/fp/film1.dll/spisfilmow?osoba=271&baza=1
      • humprey_bogart Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 12:47
        niestety nawet nie wiedziałam, że wyemigrowała aż do Seulu. Bardzo ją lubiłam w
        roli Maryny.
        • paprotka-gd Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 12:53
          Maryna to chyba najważniejsza z ról Lemańskiej , reszta to jakieś epizody ,
          a szkoda wielka ,
          jakoś ta piękna aktorka nie miała wówczas szczęscia do reżyserów
          • titerlitury Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 12:55
            piekna tak, ale najwybitniejsza nie - to chyba sekret skromnego dorobku...
            • mojave Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 13:00
              a wedlug mnie Maryna byla bardzo źle obsadzona, kompletnie nie trafili z tą
              Lemańską. No i mi sie ona wcale nie podobala, ale to juz kwestia gustu.
              • paprotka-gd Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 13:04
                może po prostu miała pecha , albo nie miała układów lub faktycznie beztalencie
                z niej było
                • scoutek Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 13:15
                  a moze to ta jej uroda, taka, ze tak powiem "przasna"....
                  • paprotka-gd Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 13:20
                    w roli Maryny była calkiem niezła dzioucha
                    • around_the_sun Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 15:17
                      W Janosiku to najbardziej mi się chyba muzyka podobała.
                      Dżejmsie, jakbyś to zaśpiewał? Dawno nie było muzykowania na forum.
                      • piotr7777 Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 15:37
                        W "Życiu na gorąco" raz jeszcze spotkała się z Perepeczką (podobno celowy
                        zabieg).
                        • paula245 Re: Maryna z Janosika 13.05.05, 16:51
                          piotr7777 napisał:

                          > W "Życiu na gorąco" raz jeszcze spotkała się z Perepeczką (podobno celowy
                          > zabieg).
                          A w jakim celu celowy??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka