around_the_sun
13.05.05, 12:39
Kiedy oglądam fotki Perepeczkowej przypomniała mi się postać Maryny grana
przez Ewę Lemańską. Śliczna dziewczyna a nie ma jej w filmach ani tv. Właśnie
wyczytałam, że wyemigrowała do Seulu. Znacie ją z jakichś ról oprócz
Janosika? Bo ja zupełnie nie kojarzę.