xemxija
05.06.05, 00:03
I wzieli i wygrali, te co na nich wcale nie stawialam, zgredy jedne. Znaczy,
powiem tak. Janiak rzeczywiscie mozebny, lepsiejszy od Paszta, ale KTO,
powtarzam, KTO sie na chlopa w tancu patrzy?? Chlop ma nie przeszkadzac i dac
sie pokazac kubicie, nie?;) A partnerka Olywjera nic a nic mi sie nie
podobala, a szczegolnie z twarzy;)
Ja bym zmontowala pare z Glogowskiej i Janiaka, ale znow charakterami nie
pasuja chyba...no i teraz nie wiem, czy jestem zadowolona z wyniku turnieju
czy nie...ale!! Ale za to zauwazylam dzisiaj niejaka Wlodarczyk Agnieszke, to
chyba ona byla...no tragedyja, panie!! Caly czas, ciegiem mi cisnienie
podnosila, tanczac na ugietych kolanach, pewnie tez tak samo chodzi na
obczasach, nie masz gorszego widoku niz take cus! Na szczescie jej wystep nie
trwal dlugo. A Janiak Olywjer...normalnie...jak dostal trofeum...to
powiedzial...az jutro specjalnie po to powtorke obejrze...powiedzial
mianowicie "JA PIERDOLE!". Troche powiedzial to na stronie, ale ja slyszalam,
i Urbanski tez, bo zrobil taka mine srajacego kota jakby...;)