niebieskooka6 27.07.05, 12:14 Poznalam GO... Jest ciepły, czuły,taki inny od tych zimnych drani...Chciałabym przygotowac cos ekstra na kolacje we dwoje. Moze macie jakies propozycje??? Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:24 Zrob mu nalesniki z dzemem :) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:47 A na co Pan miałby ochotę...? Do jedzenia, oczywiscie! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:20 Na cos pobudzajacego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:26 jaja przepiórcze w sosie kawiorowym ze szczyptą lubczyku + szparagi w duecie z selerem;)) smacznego Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:27 Ale wtedy to sie rzuci na nia z amorami ;) A ona dopiero go poznala ;) Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:28 no to pozna go jeszcze lepiej;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:31 Ale wiesz, moze sie wtedy rozczaruje za szybko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:34 spojrzy w przepastną głębie jej lazurowych ocząt i wsiąknie. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:49 O qrcze, ja juz wpadlem ratunku !!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
juras999 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:30 Na nia czy na jedzenie ? Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:32 no wiesz co Juras masz myśli kosmate Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:36 neita!!!- irish sie pojawil , nie wiem czy sie ewakuowac czy od razu sie pociac;-) Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:38 Módlmy się Nezjo! może nas oszczędzi w swej dobroci nieprzebranej;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:32 Po lubczyku to raczej na nia, bo jedzenia juz nie bedzie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:40 > Jest ciepły, czuły,taki inny od tych zimnych > drani.. Ciepły drań w gustach smakowych niczym się zazwyczaj nie różni od zimnyego drania tylko więcej mówi komplementów w czasie kolacji. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:44 Znasz to z autopsji ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:52 Ba !:)) Te jajka, kawiory, cynaderki, lubczyki...świece białe, swiece czerwone, :))) jak dobrze że to oni musieli przygotowywać ..:)) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:07 Bo sie jeszcze nie znaja to im zalezy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:09 oni nie :)) a ja nie zamierzam ich wzajemnie poznawać :)) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:13 a co zrobisz na kolację? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:49 Przepyszna pizze hawajska + wino :) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:50 to nie będzie kawiooooooooooruuuuu... ?:( Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 14:45 Jak sama nie przyniesiesz to nie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 14:55 pewno jeszcze to wino i pizze tez ma przynieść :))))? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:06 Nie, to juz ja przygotuje :) Nie przynosilas nigdy jedzenia ze soba ? :P) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:07 eeeeeee..... niech pomyślę....... tak! raz przyniosłam! puszkę kukurydzy i czosnek :)) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:13 Pewnie potem wyrzucalas sobie ile czasu na to w markecie stracilas ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:16 a nie, to akurat w jarzyniaku po drodze załatwiłam :) nie było nawet kolejki to i kupiłam:)) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:24 A kogos zdarzylo CI sie ugoscic wlasnoreczna kolacja ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:28 niestety tak :))) i to był błąd :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:30 A czemu ? :) Jak to sie skonczylo ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:35 ach, straszna tragedia! od tej pory zaczął przynosić pękate siaty wiktuałów i kazał sobie gotować! drań! buuuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:37 haha :) I to Cie wkurzylo ? :) No coz ... nigdy tego nie rob wiecej :) Czekaj do emerytury az facet sam Cie zaprosi na kolacje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:57 E tam, teraz facet robi kolacje z kawiorem a ja mu prawię komplimenta napomykając przy okazji, że ja to umiem gotować tylko trochę, ale za to on wspaniale :))))) Wyrobiłam się. no!:) (tylko nie jestem pewna czy do emerytury da radę tak pociągnąc czy czasem nie zamówić jednak pizzy?? jak myslisz??) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 16:07 Cwaniara z Ciebie ;) Biezesz go pod wlos ;) Ale od razu sie kapnie, ze to nie robiona w domu jak kupisz zmrozona ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 16:12 no coś ty... ja zamawiam na telefon.... przeciez nie będe jakis mrożonek taszczyć ze sklepu zreszta takie odgrzewane to niedobre i piecyk włączyć trzeba... najpierw się towarzystwo trochę głodzi, podaje aperitif, ewentualnie pomarańcze, potem znowu głodzi, a potem zamawia pizze- smakuje jak marzenie! nikt nie narzeka! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 16:16 Myslalem, ze sie chociaz kryjesz z tym, ze sama nie robisz ;) Ale aperitif i pomarancze tez trzeba skads wziasc ;) Dla glodnego to juz potem nie ma znaczenia co je, to fakt ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 16:18 > Ale aperitif i pomarancze tez trzeba skads wziasc ;) sam widzisz, że ja jednak się poświęcam w tym związku :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 16:41 Biedna jestes :) Chyba bym Cie kiedys musial nakarmic ;) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 12:56 Widzę,że zamiast mi doradzic (oprócz 2 propozycji-dziekuje!), próbujecie napisać scenariusz tego wieczoru :-))) Czy z kolacją, czy bez i tak mnie pozera całym sobą. Oj ciepły z niego drań!!! Czekam na nastepne propozycje, no bo jak mi nie pomozecie to zrobie pyszna karkóweczę w bukiecie warzyw zielonych-oj palce lizac!!! Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:01 schabik zrób, nie karkóweczkę :) albo cielęcinkę. chłop doceni :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:11 Kurczaczka mu zrob, w panierce, wyprobowane.I tak najwazniejsze sa swiece. I muzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:12 ty tu nie rób konkurencji autorce! się wprasza taka na kolację, ..no!? Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:13 wszelka zbieznosc przypadkowa Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:15 Ja juz swoja kolacje wczoraj zjadlam he he:) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:07 To mnie tez wtedy zapros ;) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: Wino i Ty 27.07.05, 12:58 No bo ja kocham gotowac dla męzczyzny wartego grzechu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Wino i Ty 27.07.05, 12:59 a jak się okaże wyjadaczem domowych i ucieknie po kolacji?? Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:02 jak mu każe potem pozmywać to na bank zwieje !:)) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:06 Olaboga, to raczej niemożliwe ale trzeba na zimne dmuchac:-))) Ośmiorniczkę mam w zanadrzu przygotowaną. dzieki za przestrogę! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:04 Jak tak grzeczy znaczy nie jest taki dobry ;) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:09 Jeszcze Go nie próbowałam Piotrze i nie wiem czy jest taki dobry, czy tylko na takiego wyglada:-) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:11 hm, to w zapasie miej kilka butelek wina :) moze byc nieodzowne. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:12 Zwykle to tylko ladne opakowanie przed podrywem :) Zeby Cie skusic na siebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:15 żeby sie nie okazał pijakiem albo złodziejem ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:17 Juz sprawdzilam czy nie jest notowany badz poszukiwany listem gonczym:-) Jest czysty. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:18 A ma zone, dzieci, kochanki, kochankow ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: Wino i Ty 27.07.05, 13:15 Wiem, wiem Piotrze- mam oczy szeroko otwarte...bo uszy zasypane komplementami! Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:18 mhmm chyba nie ja... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:24 Tego sie spodziewalem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:25 Cieszę się że Cię nie zawiodłam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:29 Nick mowi sam za siebie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:18 No właśnie zadałam Ci wyżej pytanie, ale jak widać po raz kolejny stwierdzam, że nieuważnie czytasz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:21 No nie zauwazylem :( Ale juz sie poprawilem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:32 Oj, widzę, że zbyt tłumnie tutaj i chętnych do "upichcenia" kolacji, nie brakuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:32 Ale z Twoich raczek jest najlepsza ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 14:17 aaaaaaaa, nie chwaląc się wiem, co potrafię ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 14:45 To jakas tajemnica ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 14:52 Nie, żadna - ale mogę "wyczarować" swoimi rączkami, wszystko, na co miałbyś ochotę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 15:07 To wyczaruj, zeby mnie oszolomic ;) Podobno przez zoladek do serca tez mozna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia77 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 15:11 A ja sądziłam, że serce już podbite, hahaha (to taki malutki żart) Pomyślę nad tym ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 15:14 No przynajmnej musze zachowac pozory, ze mam twarde serce ;) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:19 Ja ci zrobie jak jestes przystojny i wolny:-) no i nie notowany i zdrowy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:22 No tylko czy ja bede w drugim pokoju czy tak naraz dla nas obu ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:24 Ja nie lubie tłoku, tylko sami, samiusiency! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:26 Az sie rozmarzylem :) No to szykuj wolny termin :) Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:26 Teraz znikam szykowac sie na grila- nadal czekam na propozycje pysznych dań!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_321 Re: A mi kto zrobi taka kolacje ? ;) 27.07.05, 13:27 Ta to ma dobrze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gatogato Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 13:59 niebieskooka6 napisała: > Poznalam GO... Jest ciepły, czuły,taki inny od tych zimnych > drani...Chciałabym przygotowac cos ekstra na kolacje we dwoje. Moze macie > jakies propozycje??? Pozdr pierogi z jagodami, na pewno doceni Twój wkład pracy :) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 14:05 > pierogi z jagodami, na pewno doceni Twój wkład pracy :) e tam, skąd wiesz że on ma jakiekolwiek pojęcie o tym ile przy tych pierogach roboty?;) i że jagody to własnoręcznie zbierała?;) Odpowiedz Link Zgłoś
gatogato Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 14:20 bellima napisała: > > pierogi z jagodami, na pewno doceni Twój wkład pracy :) > > > e tam, > skąd wiesz że on ma jakiekolwiek pojęcie o tym ile przy tych pierogach roboty?; > ) > i że jagody to własnoręcznie zbierała?;) ja wiem, więc może i on wie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 14:32 > ja wiem, więc może i on wie ;) odrzuć ten styl myślenia o facetach jak najszybciej :))) bo cie dranie zjedzą nawet bez przyprawiania ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:04 ups... i pierogi umiesz lepić? i jagody zbierać na nieskażonych terenach? Odpowiedz Link Zgłoś
gatogato Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:16 najlepsze jagody są w Gorcach i tam je czasem zbieram, a co do lepienia to zawsze z podziwem patrzę na zręczne dłonie, które ( bez plucia na palce, hihi) formują i sklejają pierogi :), mmmm.....mnniam mniam, czas na obiad !! Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:19 a co z tipsami ????:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
gatogato Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:23 bellima napisała: > a co z tipsami ????:))))))) z czym ? :) aha, to te takie niby pazury, na widok ktorych mnie otrzepuje :)) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:29 ale mozna nimi robić ładne wzorki na kruchym cieście :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
gatogato Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:41 tak, można też podważać kapsle na butelkach :) Odpowiedz Link Zgłoś
bellima Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 15:58 brrrrr... nigdy w życiu! Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskooka6 Re: Co na kolację dla NIEGO...! 27.07.05, 20:53 Hej kochani doradcy!!! Wróciłam z grila i co widze znowu sobie gadki ucinacie zamiast główkować czym faceta uraczyc a właściwie jego żołądek!!! no chyba zerkne do swoich wypróbowanych przepisów. A moze tak zupa meksykańska a ja w czerwonej sukience na szpilkach .....??? Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś