04.08.05, 16:57
- Puk, puk!
- Kto tam?
- Ja do Jarka.
- A ja kombajn
Obserwuj wątek
    • wredna.suka Re: puk puk 04.08.05, 18:44
      :|
    • mlesniewska Re: puk puk 05.08.05, 10:04
      a mnie rozbawiło:D:D:D:D:D:D
      • fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 10:42
        wiesz irish... a już Cię miałam znielubić
        • irish76 Re: puk puk 05.08.05, 11:11
          a znielub mnie
          mi tak wszystko jedno
          • fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 11:12
            już to zrobiłam, po tym tekście o gejach
            • irish76 Re: puk puk 05.08.05, 11:17
              mam nadzieje ze sprawilo Ci to przyjemnsc i poczulas sie szczesliwsza
              • fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 11:24
                obcy facet nie jest w stanie sprawić mi przyjemności
                • irish76 Re: puk puk 05.08.05, 11:25
                  inz. Mamon kiedys powiedzial: nie lubie filmow, ktorych jeszcze nie widzialem
                  • mlesniewska Re: puk puk 05.08.05, 11:26
                    on to też o piosenkach mówił;)
                    • irish76 Re: puk puk 05.08.05, 11:28
                      tez :)
                      • fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 11:29
                        a kto powiedział: "dzwonię do ciebie, bo nie mogę z tobą rozmawiać " ???
                        • irish76 Re: puk puk 05.08.05, 18:09
                          babcia?
                          • kobietabezserca Re: puk puk 06.08.05, 14:24
                            Puk, puk!
                            Kto tam?
                            - To ja, babcia irish.
                            - Idź precz, wolę young scotch!

                            -
                            świat składa sie z kotłów przyganiających garnkom
                  • fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 11:26
                    irish76 napisał:

                    > inz. Mamon kiedys powiedzial: nie lubie filmow, ktorych jeszcze nie widzialem

                    ale powiedział też: "nuda, nic się nie dzieje"
                    • irish76 Re: puk puk 05.08.05, 11:28
                      wyrywasz slowa z kontekstu jak interpretator Koranu albo Swiadek Jehowy czy
                      Amisz :)
                • azael11 Re: puk puk 05.08.05, 11:25
                  to niedobrze
    • modrooka Re: puk puk 05.08.05, 11:28
      -Puk puk
      -Who's there?
      -Mary
      -What Mary?
      -Marry Christmas!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka