irish76 04.08.05, 16:57 - Puk, puk! - Kto tam? - Ja do Jarka. - A ja kombajn Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 10:42 wiesz irish... a już Cię miałam znielubić Odpowiedz Link Zgłoś
fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 11:12 już to zrobiłam, po tym tekście o gejach Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: puk puk 05.08.05, 11:17 mam nadzieje ze sprawilo Ci to przyjemnsc i poczulas sie szczesliwsza Odpowiedz Link Zgłoś
fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 11:24 obcy facet nie jest w stanie sprawić mi przyjemności Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: puk puk 05.08.05, 11:25 inz. Mamon kiedys powiedzial: nie lubie filmow, ktorych jeszcze nie widzialem Odpowiedz Link Zgłoś
fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 11:29 a kto powiedział: "dzwonię do ciebie, bo nie mogę z tobą rozmawiać " ??? Odpowiedz Link Zgłoś
kobietabezserca Re: puk puk 06.08.05, 14:24 Puk, puk! Kto tam? - To ja, babcia irish. - Idź precz, wolę young scotch! - świat składa sie z kotłów przyganiających garnkom Odpowiedz Link Zgłoś
fankaksiegowego Re: puk puk 05.08.05, 11:26 irish76 napisał: > inz. Mamon kiedys powiedzial: nie lubie filmow, ktorych jeszcze nie widzialem ale powiedział też: "nuda, nic się nie dzieje" Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: puk puk 05.08.05, 11:28 wyrywasz slowa z kontekstu jak interpretator Koranu albo Swiadek Jehowy czy Amisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
modrooka Re: puk puk 05.08.05, 11:28 -Puk puk -Who's there? -Mary -What Mary? -Marry Christmas! Odpowiedz Link Zgłoś