Dodaj do ulubionych

Zaproszenie

IP: *.dip.t-dialin.net 06.09.02, 20:21
Szukam mlodej,ladnej,zgrabnej dziewczyny,ktora moge zaprosic do Norymbergi.
Obserwuj wątek
    • Gość: mario2 Re: Zaproszenie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 20:33
      Gibt keine schoene Maedchen in Nuernberg? Es kann doch nicht war sein! Ich habe
      was anderes erfahren koennen! Allerdings es waren nicht die einheimische :o)
      • Gość: "Adam" Re: Zaproszenie IP: *.dip.t-dialin.net 06.09.02, 20:48
        Gość portalu: mario2 napisał(a):

        > Gibt keine schoene Maedchen in Nuernberg? Es kann doch nicht war sein! Ich
        habe
        >
        > was anderes erfahren koennen! Allerdings es waren nicht die einheimische :o)

        One znaja Norymberge.......
        • Gość: mario2 Re: Zaproszenie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 21:11
          kto?
          • Gość: "Adam" Re: Zaproszenie IP: *.dip.t-dialin.net 06.09.02, 21:24
            Gość portalu: mario2 napisał(a):

            > kto?

            Piekne dziewczyny z NÜrnberg nie NIemki.
            • Gość: mario2 Re: Zaproszenie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 21:49
              A wiec chcesz pokazywac pieknym dziewczynom li tylko piekno Norynbergii ? hmmm
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka