Gość: "Adam" IP: *.dip.t-dialin.net 06.09.02, 20:21 Szukam mlodej,ladnej,zgrabnej dziewczyny,ktora moge zaprosic do Norymbergi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mario2 Re: Zaproszenie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 20:33 Gibt keine schoene Maedchen in Nuernberg? Es kann doch nicht war sein! Ich habe was anderes erfahren koennen! Allerdings es waren nicht die einheimische :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "Adam" Re: Zaproszenie IP: *.dip.t-dialin.net 06.09.02, 20:48 Gość portalu: mario2 napisał(a): > Gibt keine schoene Maedchen in Nuernberg? Es kann doch nicht war sein! Ich habe > > was anderes erfahren koennen! Allerdings es waren nicht die einheimische :o) One znaja Norymberge....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "Adam" Re: Zaproszenie IP: *.dip.t-dialin.net 06.09.02, 21:24 Gość portalu: mario2 napisał(a): > kto? Piekne dziewczyny z NÜrnberg nie NIemki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario2 Re: Zaproszenie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 21:49 A wiec chcesz pokazywac pieknym dziewczynom li tylko piekno Norynbergii ? hmmm Odpowiedz Link Zgłoś