crusader1
25.09.05, 01:41
W ramach komentarza do tej wypowiedzi zwracam sie do was z prosba o komentarz, zwlaszcza do
tych co wyemigrowali, albo po prostu sie szwedaja po swiecie. Mysle ze mozecie podzielic sie swoja
madroscia z doswiadczenia. Ja wracajac z kazdej mojej eskapady do Polski (czy innego kraju)
zawsze odkrywalem ze po roku czy dwuch wracam do innego miejsca, ktore nie jest juz tym samym
miejscem. Najzabawniesze jednak jest to ze ludzie zyjacy w tej realnosci az tak tych zmian nie
widza. Zawsze wiec wracam do nowego... A co z wami?
a000000 napisała:
>
> Jeśli Turcja wejdzie do UE to sytuacja w Europie się diametralnie zmieni. Możes
> z
> już nie poznać starych śmieci. Może więc lepiej do domu wracaj? Póki jeszcze
> cokolwiek dawne czasy przypomina?