13.09.02, 07:28
Fioło, kochanie,,
dlaczego sie mi dzis nie snilas?
cala noc sie slinilem
i bawilem sie siusiakiem

Jak mozesz mnie opuszczac?
a moze mnie zdradzalas?
Masz malpy trzy

Bo Cie kocham

Twoja Sraczka
Obserwuj wątek
    • ksiezniczka_flona Re: MUD 13.09 13.09.02, 07:39
      Mysle i mysle. Zmeczylam sie. A wciaz nie wiem "dlaczego".

      Nakrec film, pyszczku: "Jak dzielny sraczek bawil sie swoim siusiakiem zamiast
      trzymac raczki na kolderce i co z tego wyniklo"

      Dzieki temu filmy XXX zmienia swoje oblicze.

      A maupeczke poprosze taka, zeby mi majtki spadly.

      Jestes moja malpa. Albo ja Twoja. Sama juz nie wiem.

      Fiolka. Twoja. A jakze.
    • Gość: shrek Re: MUD 13.09 IP: 195.115.130.* 13.09.02, 07:49
      Onanizuj sie do woli marionanisto
    • Gość: mario2 Re: MUD 13.09 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.09.02, 07:51
      Fioło kochanie,
      cos zielonego sie pojawilo
      widzisz to?

      I tak cie kocham,
      na zebraniu, delegacji
      przed kompem i w ubikacji
      zawsze , albo moze prawie
      na mysl o tobie
      siusiakiem sie bawie

      Twoj Sraczek
      • ksiezniczka_flona Re: MUD 13.09 13.09.02, 08:01
        Jejkujejku...

        Jak ladnie rymujesz, moj kochany.

        Jeszcze chwila i dostane maslanych oczu i zakocham sie w Tobie jak te wszystkie
        kobiety, ktorym dane bylo Cie ujrzec.

        Wlasciwie - juz sie zakochalam.

        Przed chwila.

        Tak.

        Kocham Cie.

        Masz malpeczke. Dwie. Nie, trzy.

        Twoja Fiolka, moj Adasiu.

        • sraczek Re: MUD 13.09 13.09.02, 08:10
          O widze, ze konkurencja do pletwy Fioły rosnie!

          To moja domena- bawienie sie siusiakiem na sama mysl o Tobie!


          Nie slij mi malp, bo na tym forum i tak ich juz za duzo.

          Mam dzis zebranie i narade i masowke i zebranie kolektywu i zebranie rady
          parafialnej

          Ane bede myslal o tobie i spadajacych majtkach. Sprobuj je przez glowe
          sciagnac, moze juz w kroku przegnily!
      • normaalny Re: MUD 13.09 13.09.02, 08:26
        Gość portalu: mario2 napisał(a):

        > Fioło kochanie,
        > cos zielonego sie pojawilo
        > widzisz to?
        >
        > I tak cie kocham,
        > na zebraniu, delegacji
        > przed kompem i w ubikacji
        > zawsze , albo moze prawie
        > na mysl o tobie
        > siusiakiem sie bawie
        >
        > Twoj Sraczek

        Jak widac jestes jednak sraczkiem. Takie schorzenia sie leczy.
        moge ci podac odpowiedni adres
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka