Dodaj do ulubionych

MIMREK wrócił:))))))

12.10.05, 22:29
Nareszcie!!!! przywracasz mi wiare w sens tego forum. Gdy Ciebie zabrakło,
zaczęły się tu dziać dziwne rzeczy...
Nikt już nie prowokował, nie rzucał tematów jakie TYLKO Ty potrafiłeś
zapodać.. Kiedy przypomnę sobie te dyskusje.. ach, łza kręci się w oku..
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka