wesola_kicia 07.12.05, 20:44 czy nie wiecie w jakim zespole on kiedyś spiewał?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wesola_kicia Re: cliff richards 07.12.05, 20:56 napewno wiem ze gdzieś spiewał ale gdzie to nie mam pojecia Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 20:57 przeciez jest tyle miejsc gdzie to mozna znalesc.... wystarczy wyszukiwarka... Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: cliff richards 07.12.05, 21:00 cześć bettinko jak tam idzie czytanie J.W.G. Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: cliff richards 07.12.05, 21:01 Czytam sobie i bardzo mi sie podobaja:) Widzialas te nazwe grupy, to chyba grupa "The Shadows" Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: cliff richards 07.12.05, 21:07 tak widziałam zaczytałam sie J.W.G Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 21:01 The Shadows of New Kids on the Block???? :) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 21:04 "cienie" w znaczeniu "cieniasy"????? :) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: cliff richards 07.12.05, 21:05 cienie w znaczeniu: liczba mnoga od slowa "cien":)) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: cliff richards 07.12.05, 21:07 no ale to moga byc w takim razie cienie chlopcow z New Kids on the Block???? :) Odpowiedz Link Zgłoś
monterx Re: cliff richards 07.12.05, 21:30 właściwe nazwisko Henry Webb ,pseudnim Cliff RICHARS.Wystepował z zespołemThe shadows,ale nie był członkiem tego zespołu .Byłem na ich występie na jeśieni w roku 1965 ,w Sali Kongresowej.W roku 1963 był wyświetlany w kinach film p.t Chcemy się bawić,z ich udziłem.Dla młodych to historia ,a moja młodośc. Odpowiedz Link Zgłoś