Dodaj do ulubionych

nie umiem pisać....

30.01.06, 23:25
sama do siebie.
Szkoda nocy na sen.
Obserwuj wątek
    • dag74 Re: nie umiem pisać.... 30.01.06, 23:30
      a spróbuj:) czasem to rozjaśnia w głowi,pozwala uporządkować myśli:)
    • villamos Re: nie umiem pisać.... 30.01.06, 23:33
      Można milczeć samemu ze sobą. Polecam. Mówić też możesz sama, posłuchamy, nie
      krępuj się.
      • xyzetka Lubię rozmawiać zkimś.... 30.01.06, 23:35
        ze sobą nie rozmawiam publicznie.
        Nie ma chętnych.
        Sen?
    • ludzik_ta Mogę Cię nauczyć :) 30.01.06, 23:35
      Już umiem sam z sobą się kłócić :)
      Na koniec jednak zawsze dochodzimy do porozumienia :)
      • dag74 Re: Mogę Cię nauczyć :) 30.01.06, 23:49
        ja tez się już nauczyłam:)ale u mnie zawsze wygrywa ta grzeszna połowa:)
        • ludzik_ta od 30.01.06, 23:55

          pasa w górę, czy..? ;)
    • villamos Re: nie umiem pisać.... 30.01.06, 23:42
      Eh, pojawiła się kompetentna osoba [bez ironii], mogę [bez wyrzutów winy
      gospodarza] iść spać. Posłucham Was jutro.
      • xyzetka Jak idzie gospodarz.... 30.01.06, 23:43
        nic tu po mnie.
        Dobranoc.
      • ludzik_ta chodzi o gadającego ludzika, Vill? 30.01.06, 23:48

        :)

        chyba nic z tego...
        odrabiam angielski na jutro, skończyły się ferie, bolki i lolki wracają do szkoły :)
        • ludzik_ta trudne słowo, 30.01.06, 23:54
          ale to się chyba zwie "afront", a-front, be-front :))

          Znów zostałem sam. Pozornie :) Zawsze sobie mam coś ciekawego do powiedzenia. Był taki film "Gra pozorów", widziałeś, Ludziku? Obejrzyj, jeśli nie. Trafna metafora ludzkiej natury. Jeśli ktoś ma pożerać, nie zmieni się choćbyś podskoczył. Hm, nigdy się nie zastanawiałem, jaka jest moja natura...
          Refleksyjna i wesoła, tak chyba tak. Fajny jestem :))

          (resztę opowiem już sobie tylko sam, dzień dobry Vill z A-frontem :))

          • ludzik_ta Miły wiatr wieje 31.01.06, 00:27

            Niesie dobre zmiany, wind of change ;)
            Umyłem dziś okna, pachnie leciutko płynem do mycia naczyń i octem :)
            I wiatrem. Fajnie byłoby być teraz nad morzem. Ale nie samo. Zaprogramowana jestem na wysokich, inteligentnych, dużo czytających ;) Pomilczę sobie. Fajnie mi :) Nie mam zasłonek w oknach, schną sobie, no, Holandia normalnie. Rozbierać się do rosołu jednak nie będę. Nie ma rosołu i zimno jest :))

            • mumuja Nie jesteś tu sam, 31.01.06, 01:04
              ja przywitam się i pewnie pożegnam od razu, bo po intensywnym dniu należy się
              chyba spokojny sen???
              • villamos Re: Nie jesteś tu sam, 31.01.06, 08:40
                należy jak należy, możemy go sobie dać albo nie.
        • villamos Re: chodzi o gadającego ludzika, Vill? 31.01.06, 08:39
          tak ludzik, chodziło o wielogłosowego ludzika :)
    • xyzetka Na dzień dobry.... 31.01.06, 09:29
      zobaczyłam odwilż.
      Wiosna?
      Powiedzcie, że tak.
      • malmoni20 Re: Na dzień dobry.... 31.01.06, 09:30
        ach jakże chciałbym odpowiedzieć na Twoje pytanie tak :)), obawiam sie jednak
        że zima nas jeszcze pomęczy :(
        • xyzetka Odpowiedz tak!.... 31.01.06, 09:32
          będzie mi lepiej.
          Wiesz, jak jest brudno?
          Gdyby tak luty wyciąć z kalendarza....
          • malmoni20 Re: Odpowiedz tak!.... 31.01.06, 09:35
            w sumie niewielka strata i tak krótki jest, i tak z połowę marca żeby wiosna
            szybciej przyszła :)
            • xyzetka Z wiosennym oczekiwaniem... 31.01.06, 09:39
              zjem słodką czekoladę.
              A potem kiwi.
              Słodko i zielono. Jak wiosną.
              • villamos Re: Z wiosennym oczekiwaniem... 31.01.06, 09:45
                Hej, widzę, że wzmacniasz frakcję wiosenną :); dobrze, każdej porze roku się
                należy. Ja jeszcze za wiosną nie tęsknię. A plucha potrafi być tak uroczo
                brzydka [czas na czekoladę jest zawsze].
                • xyzetka Czekolada... 31.01.06, 09:53
                  jest urocza :)
                  Wreszcie wstales, zimowy człowieku :)
                  • villamos Re: Czekolada... 31.01.06, 09:57
                    Ja wstałem o 7.00 (budzik się po drodze przestawił, plucha nie sprzyja porannym
                    przejażdżkom), tak tylko czasem nieśmiało zaznaczam swoją obecność :). Zimowy
                    człowiek? Prawda.
                    • xyzetka Ale chyba... 31.01.06, 09:58
                      nie YETI? :)
                      • villamos Re: Ale chyba... 31.01.06, 10:28
                        Nie, troszkę cieplejszy i przyjażniejszy jestem, przynajmniej na drugi rzut
                        oka ;)
                      • malmoni20 jestem wkurzona 31.01.06, 10:31
                        musze sobie chyba ciacho zjeść, bo mnie krew zalewa
                  • ludzik_ta Czekolada 31.01.06, 10:32

                    szczególnie pitna jest bardzo pobudzająca (tak w każdym razie mówiono w
                    filmie "Fucking Amal" :))

                    Lubię zawiłe skojarzenia :)
                    • malmoni20 Re: Czekolada 31.01.06, 10:35
                      a czy pomoze choć na chwilę zapomnieć o niespawiedliwości? Jeśli tak to
                      poprosze :), a Fucking Amal to był niezły film
                      • ludzik_ta :) 31.01.06, 10:45

                        Idź wylej na głowę temu, kto Cię wkurzył duży kubek czekolady. Gęstej :)

                        Proszę, choco dla Ciebie.
                        • malmoni20 Re: :) 31.01.06, 10:50
                          z miłą chęcią bym to zrobiła, tylko jeszcze nie wiem kto jest dokładnie
                          odpowiedzielny za moją niesprawiedliwość, zreszta chyba by mi było dla kogoś
                          malego szkoda dobrej czekolady :)
                      • villamos Re: Czekolada 31.01.06, 10:48
                        Malmoni, niesprawiedliwość jest domeną ludzi małych, Ty bądź od nich większa.
                        Ale wątek o wylewaniu można pociągnąć... miód :)??
                    • villamos Re: Czekolada 31.01.06, 10:45
                      Ludziku dwugłosy :), przejdź się od jutra na "Ty i ja..." - jest tam świetna
                      scena, jak artystka podkłada ze swojej wyobraźni dialogi do zdjęć na dwa głosy.
                      Ożywia upamiętnione.
                      • ludzik_ta Dzięki, 31.01.06, 11:03
                        inspiracja zawsze w cenie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka