xyzetka 30.01.06, 23:25 sama do siebie. Szkoda nocy na sen. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dag74 Re: nie umiem pisać.... 30.01.06, 23:30 a spróbuj:) czasem to rozjaśnia w głowi,pozwala uporządkować myśli:) Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: nie umiem pisać.... 30.01.06, 23:33 Można milczeć samemu ze sobą. Polecam. Mówić też możesz sama, posłuchamy, nie krępuj się. Odpowiedz Link Zgłoś
xyzetka Lubię rozmawiać zkimś.... 30.01.06, 23:35 ze sobą nie rozmawiam publicznie. Nie ma chętnych. Sen? Odpowiedz Link Zgłoś
ludzik_ta Mogę Cię nauczyć :) 30.01.06, 23:35 Już umiem sam z sobą się kłócić :) Na koniec jednak zawsze dochodzimy do porozumienia :) Odpowiedz Link Zgłoś
dag74 Re: Mogę Cię nauczyć :) 30.01.06, 23:49 ja tez się już nauczyłam:)ale u mnie zawsze wygrywa ta grzeszna połowa:) Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: nie umiem pisać.... 30.01.06, 23:42 Eh, pojawiła się kompetentna osoba [bez ironii], mogę [bez wyrzutów winy gospodarza] iść spać. Posłucham Was jutro. Odpowiedz Link Zgłoś
ludzik_ta chodzi o gadającego ludzika, Vill? 30.01.06, 23:48 :) chyba nic z tego... odrabiam angielski na jutro, skończyły się ferie, bolki i lolki wracają do szkoły :) Odpowiedz Link Zgłoś
ludzik_ta trudne słowo, 30.01.06, 23:54 ale to się chyba zwie "afront", a-front, be-front :)) Znów zostałem sam. Pozornie :) Zawsze sobie mam coś ciekawego do powiedzenia. Był taki film "Gra pozorów", widziałeś, Ludziku? Obejrzyj, jeśli nie. Trafna metafora ludzkiej natury. Jeśli ktoś ma pożerać, nie zmieni się choćbyś podskoczył. Hm, nigdy się nie zastanawiałem, jaka jest moja natura... Refleksyjna i wesoła, tak chyba tak. Fajny jestem :)) (resztę opowiem już sobie tylko sam, dzień dobry Vill z A-frontem :)) Odpowiedz Link Zgłoś
ludzik_ta Miły wiatr wieje 31.01.06, 00:27 Niesie dobre zmiany, wind of change ;) Umyłem dziś okna, pachnie leciutko płynem do mycia naczyń i octem :) I wiatrem. Fajnie byłoby być teraz nad morzem. Ale nie samo. Zaprogramowana jestem na wysokich, inteligentnych, dużo czytających ;) Pomilczę sobie. Fajnie mi :) Nie mam zasłonek w oknach, schną sobie, no, Holandia normalnie. Rozbierać się do rosołu jednak nie będę. Nie ma rosołu i zimno jest :)) Odpowiedz Link Zgłoś
mumuja Nie jesteś tu sam, 31.01.06, 01:04 ja przywitam się i pewnie pożegnam od razu, bo po intensywnym dniu należy się chyba spokojny sen??? Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: Nie jesteś tu sam, 31.01.06, 08:40 należy jak należy, możemy go sobie dać albo nie. Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: chodzi o gadającego ludzika, Vill? 31.01.06, 08:39 tak ludzik, chodziło o wielogłosowego ludzika :) Odpowiedz Link Zgłoś
xyzetka Na dzień dobry.... 31.01.06, 09:29 zobaczyłam odwilż. Wiosna? Powiedzcie, że tak. Odpowiedz Link Zgłoś
malmoni20 Re: Na dzień dobry.... 31.01.06, 09:30 ach jakże chciałbym odpowiedzieć na Twoje pytanie tak :)), obawiam sie jednak że zima nas jeszcze pomęczy :( Odpowiedz Link Zgłoś
xyzetka Odpowiedz tak!.... 31.01.06, 09:32 będzie mi lepiej. Wiesz, jak jest brudno? Gdyby tak luty wyciąć z kalendarza.... Odpowiedz Link Zgłoś
malmoni20 Re: Odpowiedz tak!.... 31.01.06, 09:35 w sumie niewielka strata i tak krótki jest, i tak z połowę marca żeby wiosna szybciej przyszła :) Odpowiedz Link Zgłoś
xyzetka Z wiosennym oczekiwaniem... 31.01.06, 09:39 zjem słodką czekoladę. A potem kiwi. Słodko i zielono. Jak wiosną. Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: Z wiosennym oczekiwaniem... 31.01.06, 09:45 Hej, widzę, że wzmacniasz frakcję wiosenną :); dobrze, każdej porze roku się należy. Ja jeszcze za wiosną nie tęsknię. A plucha potrafi być tak uroczo brzydka [czas na czekoladę jest zawsze]. Odpowiedz Link Zgłoś
xyzetka Czekolada... 31.01.06, 09:53 jest urocza :) Wreszcie wstales, zimowy człowieku :) Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: Czekolada... 31.01.06, 09:57 Ja wstałem o 7.00 (budzik się po drodze przestawił, plucha nie sprzyja porannym przejażdżkom), tak tylko czasem nieśmiało zaznaczam swoją obecność :). Zimowy człowiek? Prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: Ale chyba... 31.01.06, 10:28 Nie, troszkę cieplejszy i przyjażniejszy jestem, przynajmniej na drugi rzut oka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
malmoni20 jestem wkurzona 31.01.06, 10:31 musze sobie chyba ciacho zjeść, bo mnie krew zalewa Odpowiedz Link Zgłoś
ludzik_ta Czekolada 31.01.06, 10:32 szczególnie pitna jest bardzo pobudzająca (tak w każdym razie mówiono w filmie "Fucking Amal" :)) Lubię zawiłe skojarzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
malmoni20 Re: Czekolada 31.01.06, 10:35 a czy pomoze choć na chwilę zapomnieć o niespawiedliwości? Jeśli tak to poprosze :), a Fucking Amal to był niezły film Odpowiedz Link Zgłoś
ludzik_ta :) 31.01.06, 10:45 Idź wylej na głowę temu, kto Cię wkurzył duży kubek czekolady. Gęstej :) Proszę, choco dla Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
malmoni20 Re: :) 31.01.06, 10:50 z miłą chęcią bym to zrobiła, tylko jeszcze nie wiem kto jest dokładnie odpowiedzielny za moją niesprawiedliwość, zreszta chyba by mi było dla kogoś malego szkoda dobrej czekolady :) Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: Czekolada 31.01.06, 10:48 Malmoni, niesprawiedliwość jest domeną ludzi małych, Ty bądź od nich większa. Ale wątek o wylewaniu można pociągnąć... miód :)?? Odpowiedz Link Zgłoś
villamos Re: Czekolada 31.01.06, 10:45 Ludziku dwugłosy :), przejdź się od jutra na "Ty i ja..." - jest tam świetna scena, jak artystka podkłada ze swojej wyobraźni dialogi do zdjęć na dwa głosy. Ożywia upamiętnione. Odpowiedz Link Zgłoś