hedonista.oswiecony 23.02.06, 19:00 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34710&w=37385415 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hedonista.oswiecony wzięłaś grecką mapę czy mitologię? poległem ;) 23.02.06, 19:27 idę na kręglę z ludźmi z FT :) ukłony Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: wzięłaś grecką mapę czy mitologię? poległem ; 23.02.06, 19:30 Nic nie wzięłam - uruchomiłam pamięć :) Miłego kręglowania :) Odpowiedz Link Zgłoś