Dodaj do ulubionych

"Tylko mnie kochaj" superrrr

02.03.06, 23:15
wspaniale się bawiłam w kinie, mojemu M tez się film podobał
Doskonała intrga, lekka kompozycja i wartka akcja, muzyka jak malyna,,,
bardzo dobra obsada (Zakościelny na deserek)
no polecam normalnie
a w zapowiedziach kolejne dwa dobre filmy, nie polskie ale zapowiadają się
całkiem całkiem
Obserwuj wątek
    • katimai Re: "Tylko mnie kochaj" superrrr 03.03.06, 11:17
      serio???
      czy jaja sobie robisz?
      bo jeszcze nie słyszałam pozytywnej opinii
      ps. twoja jest pierwsza :)))
      • chloe30 Re: "Tylko mnie kochaj" superrrr 03.03.06, 11:23
        katimai napisała:

        > serio???
        > czy jaja sobie robisz?
        > bo jeszcze nie słyszałam pozytywnej opinii
        > ps. twoja jest pierwsza :)))
        >

        Hehe, ja też nie słyszałam nic dobrego.

        A poza tym i tak bym nie poszła, bo:

        - jak widze zakościelnego to mnie na wymioty zbiera
        - po ostatniej hitowej komedii romantycznej produkcji polskiej - Nigdy w życiu -
        juz nigdy z życiu nie wydam grosza na badziewne polskie produkcje, scenariusze
        pisane na kolanie, marnych rezyserów, aktorów z teatrów w Pcimiu dolnym w
        dodatku wiecznie tych samych.

        Aha, i wolszczak jako seskbomba jest dla mnei wielkim nieporozumieniem.
        :)
        • chloe30 Kruger 03.03.06, 11:47
          Ale jak się Tobie podobało, to super, w końcu dla każdego coś miłego :)))
          • r.kruger Re: Kruger 03.03.06, 14:41
            ale ja nie byłam na "ja wam jeszcze pokażę" tylko na "tylko mnie kochaj" :)))
    • jeanne_ne Re: "Tylko mnie kochaj" superrrr 03.03.06, 18:25
      hmm...ja mam jakoś awersje do polskich love story
      za to bardzo chętnie obejrzę " Tajemnica Brokeback Mountain" i nowy film
      George'a Clooneya, który on sam reżyseruje i gra jedną z głównych ról "Good
      night and good luck"
      • r.kruger Re: "Tylko mnie kochaj" superrrr 03.03.06, 19:03
        George'a Clooneya, który on sam reżyseruje i gra jedną z głównych ról "Good
        > night and good luck"
        o takkkkkkk
        • iminlove Re: "Tylko mnie kochaj" superrrr 04.03.06, 15:28
          Jejku, ten film byl tak przekombinowany (mowie o 'Tylko mnie kochaj'), ze
          gorszego nie widzialam. Intrygi zadnej, bo trudno nazwac intryga fakt
          spokrewnienia wszystkich bohaterow. Film wedlug mnie zakrawa na sf, bo tylko
          tak mozna wytlumaczyc to, ze w Polsce wszyscy mieszkaja w pieknych
          apartamentowcach, a dzieci ubiera sie w Dolce Gabana. Jedynym jasnym punktem
          bylo aktorstwo pani Dygant.
          'Good night...' nie ogladalam, ale 'Tajemnice Brokeback...' sa swietne, do
          teraz nie moge przestac o tym filmie myslec. Chociaz musze sie przyznac, ze po
          zwiastunach spodziewalam sie filmu pelnego akcji, a okazalo sie, ze sceny,
          ktore do zwiastunow przygotowali byly jednymi z niewielu, w ktorych aktorzy cos
          mowia. Ale duzo ciszy tworzy pewien klimat...
          Pozdrawiam:)
          • czarneoczy Re: "Tylko mnie kochaj" superrrr 07.03.06, 19:38
            Mnie zabiła dziewuszka, zeżarła im cały show, te oczka i słodziutki uśmiech...
            i właściwie to wszystko co mam dobrego o tym filmie do powiedzenia.
            Na Zakościelnego mam alergię, jest użygliwie śliczny, taki mydlasty i
            wydepilowany i śliczny i gładki... brrr...
            A z dwojga złego wolę jak robią komedie romantyczne niż widowiska historyczne
            czy sensacje albo nie daj bożuniu thillery. Forsy brak polskiej kinematografi i
            widać to cholernie, komedie jakoś odpękają, nic nie muszą wysadzać w powietrze,
            tanim kosztem odbębnią a jeszcze na "ukrytej reklamie" zarobią ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka