jeanne_ne
06.03.06, 22:14
ja nie jestem lekarzem i mam prawo się nie znać, ale czy naprawdę "uciekający
języczek" to jest oznaka jakichś nieprawidłowości w rozwoju dziecka? może to
jest tylko taki grymas?
miejmy nadzieję, że tak jest.
nie jestem matką, nie znam uczucia jakie towarzyszy wydaniu na świat dziecka,
ani radości i szczęścia, ale potrafię sobie wyobrazić, co może czuć matka
dziecka, u którego zauważyła cos niepokojącego..całe szczęście, że zauważyła.
trzymam kciuki, żeby wszystko okazało się w porządku i nie było żadnych
powikłań.:)))