randia_ Re: saqqara!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.12.02, 11:34 Masz @ mi czekam na szybki komentarz :))) Jak coś to mam coś jeszcze, więc krzycz jak coś :) Odpowiedz Link Zgłoś