13.03.06, 23:46
Jestem - jak w temacie - mężatką. Mam 32 lata.
Szukam pana, z którym niezobowiązująco mogłabym od czasu do czasu urozmaicić
szarą codzienność. Pana, najlepiej żonatego, który raz w miesiącu chciałby
oderwać się, wyjechać gdzieś, spędzić miło czas (niekoniecznie wyłącznie w
łóżku:)). Pana troszkę przystojnego, wykształconego i na pewno kulturalnego i
dyskretnego.
Proszę pisać na mail gazetowy.
Obserwuj wątek
    • konraddz2 Re: mężatka 15.03.06, 12:09
      jestem zonaty, przystojny, wyksztalcony.... kulturalny i dyskretny....
      tylko gdzie mieszkasz skarbie? :)
      • sylwek19 Re: mężatka 16.03.06, 13:20
    • sylwek19 Re: mężatka 16.03.06, 12:48
      askad jestes
    • zator1 Re: mężatka 16.03.06, 13:32
      sol i woda.... jak swędzi...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka