chloe30 22.03.06, 14:19 A moja zawodowa aktywność ograniczyła się do: - zrobienia kawy - napisania linijki tekstu (to poważne upoważnienie było) - wyjęcia pieczątki - schowania pieczątki Nie wiem, czy ja się opieprzam, czy roboty dzisiaj mało... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eirenne Re: Jest 14:18 22.03.06, 14:24 ja mam wrażenie, że jesteś niesamowicie zapracowana;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Jest 14:18 22.03.06, 14:26 Bo ja umiejęnie stwarzam takie wrażenie :)) Wyciąga pieczątki, przerzuca kartki, zrzuca segregatory, pisze zawzięcie (na forum, ale ekranu nie widzą :)) Taaa, ja pewnie nawet premie dostanę, taka zarobiona jestem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Jest 14:18 22.03.06, 14:30 A teraz bez ściemy - zabieram się za robotę. Ja myślę, że całe 20 minut mi to zajmie, ale nie upadam na duchu!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: Jest 14:18 22.03.06, 16:41 to prawie tak, jak moj dzien. tyle, ze ja nawet pieczatek nie wyjelam. ze o schowaniu nie wspomne. bym glowe na stol polozyla i spac, spac, spac.... Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Jest 14:18 22.03.06, 16:43 Spac to nawet nie, ale jak na forum cisza, to zamiast pracowac klikam ciągle odśwież . Jakby mnie za forumowanie płacili, to ja milionerka jestem! Odpowiedz Link Zgłoś
jeanne_ne Re: Jest 14:18 22.03.06, 19:13 hmmm...aż pozazdrościłam:)))) ja myslę, że najzwyczajniej w świecie się opierdalasz....:P Odpowiedz Link Zgłoś