Dodaj do ulubionych

Jest 14:18

22.03.06, 14:19
A moja zawodowa aktywność ograniczyła się do:
- zrobienia kawy
- napisania linijki tekstu (to poważne upoważnienie było)
- wyjęcia pieczątki
- schowania pieczątki

Nie wiem, czy ja się opieprzam, czy roboty dzisiaj mało...
Obserwuj wątek
    • eirenne Re: Jest 14:18 22.03.06, 14:24
      ja mam wrażenie, że jesteś niesamowicie zapracowana;)
      • chloe30 Re: Jest 14:18 22.03.06, 14:26
        Bo ja umiejęnie stwarzam takie wrażenie :))
        Wyciąga pieczątki, przerzuca kartki, zrzuca segregatory, pisze zawzięcie (na
        forum, ale ekranu nie widzą :))
        Taaa, ja pewnie nawet premie dostanę, taka zarobiona jestem :)))
        • eirenne Re: Jest 14:18 22.03.06, 14:29
          premię koniecznie!
          • chloe30 Re: Jest 14:18 22.03.06, 14:30
            A teraz bez ściemy - zabieram się za robotę.
            Ja myślę, że całe 20 minut mi to zajmie, ale nie upadam na duchu!!!
            :)
            • djarnez Re: Jest 14:18 22.03.06, 14:36
              Naprawdę wcześnie :-))))
    • conejito13 Re: Jest 14:18 22.03.06, 16:41
      to prawie tak, jak moj dzien. tyle, ze ja nawet pieczatek nie wyjelam. ze o
      schowaniu nie wspomne. bym glowe na stol polozyla i spac, spac, spac....
      • chloe30 Re: Jest 14:18 22.03.06, 16:43
        Spac to nawet nie, ale jak na forum cisza, to zamiast pracowac klikam ciągle
        odśwież .
        Jakby mnie za forumowanie płacili, to ja milionerka jestem!
    • jeanne_ne Re: Jest 14:18 22.03.06, 19:13
      hmmm...aż pozazdrościłam:))))
      ja myslę, że najzwyczajniej w świecie się opierdalasz....:P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka