bettina75 23.03.06, 11:57 Czy macie kogos, komu jestescie za cos bardzo wdzieczni, kogos, kogo baaaaaardzo lubicie, ..................................za nic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
girl32 Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:01 No tak... Ups...może nie wszystkich,masz rację:) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:03 Hmm, a powinnismy kochac nawet wroga...:) Odpowiedz Link Zgłoś
blackdevil Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:12 politykom za nieustajacy kabaret ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
blackdevil Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:32 za darmo i w najlepszym kabarecie tego by nie wymyslili ;)) poza tym za nowe slowa chcialbym podziekowac panom ;) wzbogacaja moj zasob slownictwa ;)) choc np o "burej suce" slyszalem juz dawno ;)) moja kolezanka nawet traktuje to jako komplement ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nieswietymikolaj Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:35 Politycy nic nam nie robią za darmo płacimy im za ten kabaret bardzo słono Odpowiedz Link Zgłoś
nieswietymikolaj Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:34 bettina75 napisała: > Czy macie kogos, komu jestescie za cos bardzo wdzieczni, > kogos, kogo baaaaaardzo lubicie, > > ..................................za nic? > No coś tu nie gra Albo lubimy bo jesteśmy za coś bardzo wdzięczni albo za nic Za nic to się nie da Lubimy kogoś bo jest dla nas miły a to już za coś Lubimy bo myśli tak jak jak my To też za coś Ciebie lubie za nic ale to też jest coś A siebie to najbardziej lubie za nic Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:42 Mikolaju, ale jestes spostrzegawczy, masz sieta racje, chociaz nie jestes swiety:))) Opdziwiam Cie i lubie za to:) Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:41 za to, ze jest :) mam, jasne :)) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:47 Macie bardzo wyczerpujace odpowiedzi, nie powiem:))) Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:58 Zresztą kogo ja nie lubie?:) Mam ledwo kilka osób których nietrawie i 2 których nienawidzę! Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:01 Hmm... a mialo byc o tych, ktorych lubimy...:) Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:08 dlatego napisałem..że lubie prawie każdego:))) Lubie uśmiech, radość, optymizm,dobroć, pomoc, wesołość i jeśli jakiś człowiek to posiada to go lubie:) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:11 Tak ma kazdy z nas....wybacz, ale to nic nadzwyczajnego...:) Czyli lubimy, bo nam cos milego ofiaruja, ale tak za nic, tzn, kiedy kogos zupelnie nie znamy... czy tacy sa nam obojetni? Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:17 lubie ich za takich jacy są:) Nie wiem czy mozna kogoś lubić za NIC. Coś zawsze musi być co powoduje, iz lubimy tą osobę, nawet jej nie znając. Wystarczy spojrzeć na taką osobę, nie musimy jej znać, ale ma w sobie to " coś", ładnie wygląda, uśmiecha się..i już możemy ją lubić:) Nie wiem czy można lubić za NIC, czy istnieje w ogóle takie coś:) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:20 No wlasnie, to mnie zastanowilo, kiedy napisales ten watek przeciw ludziom, ktorzy Ci sie narazili..:) Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:22 2 kategorie ludzi tu się znajdują 1- Fałszywi(widzą Cię kiedy Cię potrzebują, ale na odwrót to nie działa- takich skreśliłem) 2- Zranienie i to ostre Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:32 pseudoprzyjaciele była dzieczyna..już do tego wracać nie chce. Było minęło, a teraz jest o niebo lepiej:))) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:35 Bo po deszczu ZAWSZE swieci slonce, to prawda stara jak swiat:)) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:24 Ciezki jest zywot miedzy ludzmi...a mogolobybyc tak mile, gdyby wszyscy tego tak naprawde pragneli...:) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:48 Tak, mam takie osoby i to zarówno w świecie wirualnym jak i tym realnym. Ale mam też takie, których baaaardzo nie lubię :) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:51 Omijaj tych, ktorych tak baaaaaardzo nie lubisz, to szybko o nich zapomnisz a pozostana tylko Ci mili Twemu sercu:) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 12:57 bettina75 napisała: > Omijaj tych, ktorych tak baaaaaardzo nie lubisz, > to szybko o nich zapomnisz > a pozostana tylko Ci mili Twemu sercu:) Od przyjaciół panie boże mnie strzeż , z wrogami sam sobie poradzę - jak mawiał pewien nieżyjacy już francuski kardynał :) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:03 Chciałabyś być moja przyjaciółką czy "wroginią"? :) Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:07 coz.... ciekawi mnie , jak bys sobie poradzil, wiec chyba wole " wroginia " ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:48 to-wlasnie-ja napisała: > coz.... ciekawi mnie , jak bys sobie poradzil, wiec chyba wole " wroginia " ;) > Tak jak kardynał Richelieu, który albo uśmiercał wrogów albo ich przekupywał. Co wybierasz? Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:52 No skoro nie ma innych opcji... a przekupic sie nie dam :))) Tnij Wasc ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:57 to-wlasnie-ja napisała: > No skoro nie ma innych opcji... a przekupic sie nie dam :))) Tnij Wasc ;) > Wg woli ... będę więc ciął i rżnął ..aż wióry bedą lecieć??? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 13:59 sadysta... :))) a jednym, szybkim ciosem nie umiesz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 14:33 o-wlasnie-ja napisała: > sadysta... :))) a jednym, szybkim ciosem nie umiesz? ;) Szybko to żadna przyjemnosc - ja lubię długo i powoli.:) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 14:51 Witaj Girlasku :). A Ty jak wolisz: szybko czy powoli? :) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 14:56 To może jakiś tandem stworzymy. Jak ktoś wpadnie w nasze ręce to będziemy rżnąć długo i powoli...:) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Vice versa..... 23.03.06, 14:57 Jasne.A jaki region Polski będziemy obsługiwać? Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:02 Globalizacja nie wydziela żadnych granic. Cały świat bedzie nasz :) Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:03 halooo tu ziemia :) to mialo byc pozbywanie sie wroga a nie obslugiwanie regionow :P o czym Wy tu ? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 14:59 domyslam sie , ze wolisz dlugo i powoli :)) ja wole szybko i mocno ;P Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:04 Dla Ciebi- w myśl starej przyjaźni - zrobię wyjątek i załatwię to szybko i mocno. Zapytam się tylko o zgodę moja wspólniczkę :) Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:09 jasne, nie ma to jak poparcie innej kobiety przy pozbywaniu sie poprzedniej :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:12 Hej hej...proszę się mną nie wysługiwać przy podejmowaniu decyzji:) Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:13 sama widzisz :))) - faceci ... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:17 Nie wysługuję się - decyzję już podjąłem ale jak razem tworzymy tandem i spółkujemy to chyba musze zaptać się o zgodę? :) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:14 o-wlasnie-ja napisała: > jasne, nie ma to jak poparcie innej kobiety przy pozbywaniu sie poprzedniej :) > ))) Wcale nie mam zamiaru się Ciebie pozbyć. Moje rżnięcie nie pozbawia życia kobiet ... wręcz przeciwnie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
to-wlasnie-ja Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:16 innymi slowy " zboczyles " z glownego watku :p Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:19 Samo się zboczyło, ja tylko w tym troszeczkę pomogłem :) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:16 No to bawcie się dobrze,rżnijcie i co tam chcecie.Ja ide sobie na spacerek.Miłego wieczoru...i nocy oczywiście:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
rysky Re: Vice versa..... 23.03.06, 15:18 Miłego dnia girlasku i spacerkuu, pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś