Dodaj do ulubionych

homing hedonistycznie oświecony :D

14.05.06, 15:34
jest super:). Ludzie gotują, gadają, piją, palą, gra muza... wow, jak jest
fajnie :)
ukłony uśmiechnięte
ed
Obserwuj wątek
    • apple_seed Re: homing hedonistycznie oświecony :D 14.05.06, 16:18
      no to milej zabawy! :-)
      • hedonista.oswiecony witaj apple_seed 14.05.06, 16:20
        a znasz taki zespół Seeed? grają ragga i reggae :)
        uśmiechy
        ed
        • apple_seed Re: witaj apple_seed 14.05.06, 16:24
          nie, to nie jest moja muzyka...
          ja lubie roznego rodzaju trans, a ostatnio sie zasluchuje w tym:

          www.seleecta.wic.pl/lofiversion/index.php/t782.html
          ale to jest do smiechu!
    • aga_78 nie zapomnij wznieść toastu 14.05.06, 18:55
      za zdrówko swoich foremek i foremków ;p
      miłej zabawy! a ja zmykam na basen.
    • sereni Bawcie się dobrze :) 14.05.06, 21:27
      I zapomnijcie,ze jutro poniedziałek :)))))
      • aga_78 Re: Bawcie się dobrze :) 14.05.06, 23:15
        już pewnie "z przejedzenia" zapomnieli ;))
        • sereni Re: Bawcie się dobrze :) 14.05.06, 23:41
          aga_78 napisała:

          > już pewnie "z przejedzenia" zapomnieli ;))
          >
          albo z roztańczenia :)
          • hedonista.oswiecony wybaczcie zamilknięcie, ale 15.05.06, 07:01
            działo się dużo i intensywnie i nie wypadało przy kompie siedzieć. Pierogi
            pycha, muzyka... jak kto lubi (moja ulubiona ;), ludzi sporo, dyskusje i inne
            takie tam, a tańce też :)
            ukłony
            ed
            • sereni Re: wybaczcie zamilknięcie, ale 15.05.06, 08:26
              wybaczam ,choć relacja miała byc na bieżaco ;-)
              Miłego dnia ;)
            • aga_78 jasne, że nie wypadało ;) n/t 15.05.06, 10:42

    • oliwka_to_ja Wszystko za sparwą Eda :-) 15.05.06, 11:19
      Wiosna wisi w powietrzu. A właściwie kręci się, podskakuje.
      Wyruszam w poszukiwaniu "gorączki niedzielnego popołudnia" ;-)
      ... gdzie Ed prognozuje wielki powrót wesołych majówek ;-)

      Całkiem miłe osiedle w dzielnicy Ursynowa wydaje się oazą spokoju.
      Tymczasem wewnątrz jednego z przytulnych mieszkań szaleje prawdziwy żywioł :)
      Kilka osób zgromadzonych przy wielkim stole {ale nie był okrągły}

      Przybyłam później aniżeli reszta biesiadników ... głodna wprawdzie nie byłam,
      jednak o tych wymienianych już kilkakrotnie pierogach myślałam ochoczo ...
      Przekonana jednak byłam, że teraz to już raczej musztarda po obiedzie ...
      ... a tu proszę ... w słonecznie żółtym talerzu czekały "owe" ..
      ... dziwne, bo dziwne PIEROGI
      { w środku twaróg, na zewnątrz cebula ... aaaaa i ślady oleju dość widoczne}
      {następnym razem poszukamy innych rozwiązań}
      ... jednak najgorsze nie były ;-) a kefir pierwsza klasa! :-)

      Jak powszechnie wiadomo Eda fascynacją i domeną - jest muzyka i taniec :-)
      Trenował więc taneczne wygibasy przy ulubionych brzmieniach, w towarzystwie
      uroczej partnerki :-) Razem demonstrowali, na czym polega taneczne szaleństwo.
      Programowy hedonizm i uzależnienie od szaleńczej zabawy :-)
      ... były też manifestacje seksualnej niepoprawności ;-))
      ... debaty nad szybkim postępem cywilizacji,
      również, a może i przede wszystkim w dziedzinie elektroniki i komputeryzacji,
      która spowodowałby .... hmmm {niech to jednak pozostanie tajemnicą}
      .. coś co możnaby osiągnąć poprzez wciśniecię klawisza "enter" ;-))
      ... dość głośn dyskutuje :-)
      Trwały rozważania na temat aktów prawnych ;-)
      Co można, jak można ... a przede wszystkim w jakim wieku można ;-))
      ... uroczy forumowicze rozważali zakup czajniczka do espresso ...

      Emocje wzbudzało również mieszkanko, w którym łazienka była przecudnej urody :)
      ... a i oczy wybałuszyłam na 'ciekawsko' wygladające drzwi ;-))

      I ja tam byłam i "miód i wino z nimi piłam" :-)

      _____________________________________
      Jestem miłą sygnaturką.
      • aga_78 no i mamy pyszną relację ;) fajnie ;D 15.05.06, 17:01

        • hedonista.oswiecony Oliwko:) 15.05.06, 18:29
          piszesz taka ładnie, że aż imprezy nie poznaję ;)
          dziękuję wszystkim gościom, było mi super fajnie i hedonistycznie tak jak
          należy. Mam nadzieję, że zasiane ziarnko będzie kiełkowało nie tylko w Wawie.
          uśmiechy
          ed
    • goldenfisz Re: homing hedonistycznie oświecony :D 15.05.06, 15:50
      Ale musiało być fajnie... No i te pierogi...

      A ja mam tak blisko...
      • hedonista.oswiecony Witaj Goldenfish 15.05.06, 18:29
        zapraszamy do grona miłośników przyjemności :)
        ed
        • goldenfisz Re: Witaj Goldenfish 16.05.06, 09:24
          Dzięki! Przy najbliższej okazji postaram się skorzystać z zaproszenia ;-)

          Jej, szkoda mi tych pierogów... Pociesza mnie tylko to, że ten łykend spędziłam
          w pięknych okolicznościach przyrody :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka