07.06.06, 10:17
es geht doch! :)

M.S.
Obserwuj wątek
    • pypciek Re: ..also... 07.06.06, 15:48
      du bist ganz verwirrt.
      • mathias_sammer Re: ..also... 07.06.06, 17:02
        ?
      • prinzessin1 lass ihn reden 07.06.06, 20:15
        das ist seine Lieblingsbeschäftigung:)
        • mathias_sammer Re: lass ihn reden 08.06.06, 16:04
          Zaden poliglota nie poprawil taaakiego bledu jezykowego?

          Phi..

          M.S.
          • przeciwiza Re: lass ihn reden 08.06.06, 18:10
            mathias'popraw'poligloto amatorszczyk'russki'
          • kawadracik Re: lass ihn reden 08.06.06, 18:55
            mathias_sammer napisał:

            > Zaden poliglota nie poprawil taaakiego bledu jezykowego?
            >
            > Phi..
            >
            > M.S.
            pomieszać verwirren

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka