mathias_sammer 07.06.06, 10:17 es geht doch! :) M.S. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prinzessin1 lass ihn reden 07.06.06, 20:15 das ist seine Lieblingsbeschäftigung:) Odpowiedz Link Zgłoś
mathias_sammer Re: lass ihn reden 08.06.06, 16:04 Zaden poliglota nie poprawil taaakiego bledu jezykowego? Phi.. M.S. Odpowiedz Link Zgłoś
przeciwiza Re: lass ihn reden 08.06.06, 18:10 mathias'popraw'poligloto amatorszczyk'russki' Odpowiedz Link Zgłoś
kawadracik Re: lass ihn reden 08.06.06, 18:55 mathias_sammer napisał: > Zaden poliglota nie poprawil taaakiego bledu jezykowego? > > Phi.. > > M.S. pomieszać verwirren Odpowiedz Link Zgłoś