Dodaj do ulubionych

Mówić Misiem :)

02.07.06, 15:18
"Oczko mu się odlepiło! Temu misiu."


"Wiesz, co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego
społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości."


"Panie, tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk Ruchu! Ja... ja tu
mięso mam!!!"


"- Znasz go?
- W życiu! Pierwszy raz! Z twarzy podobny jest zupełnie do nikogo!"


"Parówkowym skrytożercom mówimy - NIE !!!"


"Przyszłem wcześniej... gdyż nie miałem co robić."


"Łubu-dubu, łubu-dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam."


"- Toś ty w Anglii był?! Czegoś nic nie mówił?! Długo byłeś?
- Jeden dzień! Trudno wytrzymać człowieku tam! Taką rudą wódę piją, na
myszach!
- To tam jeszcze bardziej garują jak u nas?!
- Uuu, bez porównania, kochany... taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny
jesteś!"
Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: Mówić Misiem :) 29.07.06, 19:50
      facet.interia.pl/news?inf=774828
      zagłosujcie na najlepszy cytat z misia :)
      • makbrajd Re: Mówić Misiem :) 29.07.06, 20:13
        na myszach pędzona....to był ulubiony tekst w Belfaście:)

        (własnie skończyła mi się butelka wina węgierskiego....czekała..czekała...i sie
        doczekała by ją wypić ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka