rumity 17.07.06, 15:12 ...chętnie się wybiorę w towarzystwie nieznajomej... żeby gdzieś po drodze zgubić nieznajomość:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
menk.a Re: na spacerek... 17.07.06, 15:20 tylko sobie w krzakach tyłków nie porańcie;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:36 usługi to przyszłościowy rynek, tak twierdzą fachowcy:) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:42 miałaś to szczęście, że wybrałaś perspektywiczne zajęcie:) a podobno szczęście sprzyja lepszym... więc to co przed Tobą na pewno jest niezłe:) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: na spacerek... 17.07.06, 15:45 sprzyja lepszym - tak za każdym razem mówią komentatorzy meczów naszej piłkarskiej reprezentacji;)) oj tak;) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:50 o magicznym podaniu otwierającym drogę do bramki, też mówią za każdym razem:) zatem - na szczęście - przed nami kolejne dwa lata eliminacji ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: na spacerek... 17.07.06, 15:56 a potem kolejne, ech zycie jt piękne i ciągle daje szanse;)) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:59 trzeba się cieszyć z każdego zwycięstwa:) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: na spacerek... 17.07.06, 16:14 ogólnie tak ale lepiej z madrym przegrać, niz z głupim wygrać;) choć w tabelach liczą się punkty, nic wiecej;) zwycięzców się nie ocenia;) znikam;) skutecznch poszukiwań;) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 17:03 racja... biegnę również przedeptywać ścieżkę od...do jutra? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 12:41 odpowiedzi na to pytanie prosimy szukać pod numerm 0801 xxx xxx ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: na spacerek... 18.07.06, 12:43 kiedy numer Ci się wyswietli 0700 800 900 to wiedz, ze to ja;)) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: na spacerek... 18.07.06, 13:46 upadły anioł, upadła kobieta, ale że gwiazda?;) szybko pomyśl życzenie;) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 14:47 jeszcze nie, ale wszystko jest na dobrej drodze:) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: na spacerek... 18.07.06, 14:49 będą matką twojego SUKCESU że tak się wyrażę;)) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 14:53 tak, sukces ma to do siebie, że ma wielu rodziców, ale co ma powiedzieć taka porażka, do której nikt sie nie chce przyznawać...;-)) czuję się objęty matriarchalną opieką menk.i w zakresie realizacji wybranego marzenia;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: na spacerek... 18.07.06, 15:08 masz mój patronat, błogosławieństwo ale co to za marzenie? muszę wiedzieć za co nadstawiać w razie czego policzek;) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:09 żeby zapanował pokój na bliskim wschodzie:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: na spacerek... 18.07.06, 15:27 :DDDDD zmień marzenie, masz jeszcze szansę, że to inne się spełni;)) bo na to nie ma szans, no chyba ze zniszczą małego diabła;) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:39 marzeń się nie zmienia... co najwyżej się nie spełniają... trudno będę marzył dalej Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 17.07.06, 15:33 Cześć, to ja aktorka wpadłam na spacerek Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:38 świetnie...na dobry początek, proponuję początek traktu królewskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:39 ...czy aktorskie powołanie ma coś wspólnego ze spacerowaniem? Odpowiedz Link Zgłoś
ppoblocki Re: na spacerek... 17.07.06, 15:41 Asia będzie musiała udawać, że Cię lubi:P hihi (taki niewinny żarcik) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:45 ppoblocki napisał: > Asia będzie musiała udawać, że Cię lubi:P hihi (taki niewinny żarcik) winny, czy nie, niestety nieznajomy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ppoblocki Re: na spacerek... 17.07.06, 15:46 Nieznajomy żarcik? Co masz na myśli? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:51 przed chwilą też tak miałem, jak nie załapałem o co biega z aktorestwem :) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 17.07.06, 16:06 skarbeńku ja nic nie muszę udawać, jestem szczera do bólu Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 17.07.06, 15:42 no nie wiem sam musisz się przekonać Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:43 wygląda na to, że na początek trzeba będzie zakręcić kompasem... a może tym razem nie odwróci się tak jak zazwyczaj:) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 17.07.06, 15:52 czekam na Ciebie przy najbliższej witrynie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 12:50 No cześć, a o której na tym Trakcie? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 12:52 o każdej porze jest przyjemnie... ale ze względów logistycznych myślę, że po 19.00 Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 12:53 A czemu, zaczynasz akurat od W-wy? Ciekawość mnie zżera. Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 12:55 bo nie znam tak dobrze topografii dajmy na to Torunia...:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 12:59 Koniec języka za przewodnika :-)) A Warszawkę znasz jak własną kieszeń? To może przy Kościele Św. Krzyża. Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 13:21 Kolega wymięka. Jak mam rozumieć to milczenie??? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 13:44 praca uszlachetnia, ale jest męcząca i uniemożliwia czasem płynną konwersację. Koło pomnika Kopernika? :) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 13:50 Kopernik z Toruniem się kojarzy, a mówiłeś, że Torunia nie znasz he, he, he. Pewnie w pobliżu pomnika pracujesz leniwcu daleko chodić się nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 13:53 proszę nie imputować mi lenistwa na tym etapie nieznajomości. gdyby mi się nie chciało dreptać, nie zaczynałbym wątku:))))) możemy zacząć spacerek na Mariensztacie:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 13:55 Chyba jednak wolę Pomnik Kopernika, a i nic nie imputuję po prostu czytam między wierszami. Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 13:58 "między słowami" to jeden z moich ulubionych filmów:) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 14:02 spacery z nieznajomymi i to co wynika z nicka ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 14:07 nie tylko, ale też, no wiesz... poziomki, biedronki, skowronki, mazury, stare mury...i tym podobne:))) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 14:08 stare mury,już wiem to Ty jesteś tym duchem co straszy na KP niedaleko wspomnianego pomnika zresztą Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 14:21 rozpracował mnie nie byle kto bo sherlock holmes w spódnicy:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 14:51 i szpieg z krainy deszczowców w jednym, a tak na marginesie to ja też tam stacjonuję między kościołem, a Traugutta Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 14:55 ...ale się uparłaś z tym kościołem :))) teraz rozumiem skąd insynuacje dot. lenistwa;-))) gdybym się teraz dobrze rozpędził to za jakieś 30 minut byłbym u Ciebie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 14:56 ale ściema teraz to ja jestem gdzie indziej, może za tydzień i 1 dzień, kto wie może się skuszę Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 14:59 asia ściemniasia....hm...pasuje. trochę cienia zawsze się przyda:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 15:00 hi,hi a nie wygląda nie, ale właściwie za półtorej godziny mogłabym tam być Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:13 możemy spróbować go przemilczeć, bo z fantami/faktami się nie dyskutuje, możemy spróbować go doprecyzować w cieniu starych murów, możemy się z fantem minąć zasłonięcie okularami przeciwsłonecznymi... albo po prostu umówić się na inny termin:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 15:15 no na 100 % będę tam za tydzień i 1 dzień pisałam już o tym.? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:21 podobno cierpliwością to i jeża można oskubać, ale ja jestem miłośnikiem przyrody, więc wolałbym oszczędziś to biedne zwierzę i spotkać Cię pod pomnikiem z pominięciem 7 dni kwarantanny, chili za 0 +1 dzień:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 15:23 aż tak cię pili, cierpliwość to cenna cecha Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:24 nagrobek człowieka, który umarł na udar słoneczny - ceń cień...:) więc cenię Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 15:26 a ten udar to od słoneczka czy może rum zaszkodził? Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 15:29 to nie dobrze, a ten rum to z żalu czy z radości był pity? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:41 nie można pić rumu z żalu...albo raczej nie powinno się:) zdecydowanie nie z falenicy, ale z radości... że słoneczko świeci, ptaszki śpiewają, wietrzyk wieje... Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 15:45 a co ma falenica do picia rumu (obrzydliwego zresztą) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:46 zdeydowanie mniej niż wesoła i radość:) a co do smaku to się nie zgadzam. cuba libre polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 15:41 halo rumity coś tak ucichł, masz już dość? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:45 grzecznie odpowiadam na każdą zaczepkę... milczenie jest złotem,ale o tym potem :)) usta milczą, dusza śpiewa bo wieczora się spodziewa;-) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 15:47 oj rumity coś mi się wydaje, że znalazłeś towarzyszkę na wieczorny spacerek, weirszem się mówi oj tak :-) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 15:58 szczęścia można szukać w każdym kierunku... pytanie, czy jak się obrazisz to szybciej znajdziesz z tej drugiej strony... Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:11 tym, że nie lubisz rumu już się rozczarowałem i jakoś doszedłem go siebie:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:14 rum można polubić, ale mówiłam o sobie Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:25 sympatia do rumu to rzecz smaku, a sympatia do Ciebie to kwestia osobowości:) już zdążyłem Cię polubić:))) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:26 a to ciekawe, sprawiam wrażenie osoby sympatycznej? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:28 ładnie to ujęłaś...:))))) sprawiasz wrażenie...:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:34 widze ze chyba przeszkadzam...chili ze spaceru ze mna nici??? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:36 przecież napisałem...gdzie, pozostaje ustalić kiedy...żeby wszystkim pasowało... Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:37 sorki umawiajcie się w niczym nie przeszkadzasz, To on powinien po nosie dostać, że Cię zaniedbał Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:38 no nie mogę...to miałaś na myśli - równouprawienie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:46 ja???? to Ty gadałeś o równouprawnieniu Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:39 uffff.....zrobiło się groźnie.... na szczęście to tylko chmury:) Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:41 to jak??chcesz spotkać sie z nami dwiema?? Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:48 to gdzie będziesz czekal i jak wygladasz zebym cie poznala na ulicy?? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:49 najprościej będzie jak opiszesz siebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:48 no to miłego spaceru, a potem czekam na wrażenia Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:55 a chcesz zabrać jeszcze kogoś na ten spacer? :) Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:57 wolalabym gdybys byl wolny.bede sama.a Ty kogoś zabierasz?? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:59 możemy sie spotkac tet a tet:) muszę uciekać, więc daj znać czy idziemy? Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 17:00 a może wpadniesz do mnie na obiad.wlasnie robie pyszne lasagne? Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 17:02 dlaczego???a pozniej na jakiś spacerek sie wybierzemy Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 17:04 najpier spacerek na zaostrzenie apetytu, a potem coś na ugaszenie pragnienia... Odpowiedz Link Zgłoś
siesciemnia Re: na spacerek... 17.07.06, 19:37 Pomysł niezły, ale gdzie chciałbyś spacerować, Sprecyzuj, bo to forum ogólnopolskie. Mógłbyś się zasapać... Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 12:43 generalnie każdy szlak jest o.k. wszystko zależy od towarzystwa... najchętniej zacząłbym z wawy:) Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: na spacerek... 18.07.06, 16:09 rum i słoneczko pokazało sew oblicze . Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:20 nieważne, nie odpowiedziałeś na moje pytanie Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:17 ja sie skuszę na spacerek.jestem z Wawki.to o ktorej i gdzie?? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:21 w okolicach traktu królewskiego... gdzie - do wyboru:) preferowane okolice pomnika Kopernika o której - to zależy kiedy:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:23 przyznaj się co Cię tak kusi wizja spaceru, czy raczej chodzi o kobiece towarzystwo? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:23 wizja spaceru w damskim towarzystwie:) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:26 a co to ma wspólnego ze sprytem? raczej z przyjemnością obcowania z pięknem i naturą:) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:32 kobieta z definicji jest piękna...czarująca, urokliwa, zmysłowa...etc... tylko dlatego, że jest kobietą Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:36 niezły czaruś z Ciebie, to w takim razie co jest dla ciebie ważniejsze ładne opakowanie czy zawartość? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:52 no przecież nie jestem hipokrytą... ważne jest połączenie obu Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:55 widzę, że radzisz sobie w każdej sytuacji. Życzę miłego spaceru z tą szczupłą brunetką, nie będę przeszkadzać. Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:56 NIE!!!!!! Przeszkadzaj ile tylko zechcesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:58 nie lubię wchodzić między wódkę a zakąskę, przekonaj mnie żebym została?! Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 17:01 oki... poszukam Cię jutro i opowiem jak mi się spacerowało, nawet jeśli będę maszerował sam:) hejka Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 17:03 Ty ona jest niezła może zaliczysz kolację ze śniadaniem, miłego wieczoru ja też Ciecie lubię :-) Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 17:05 no niezla.Tylko ze Ty nie wiesz ze Pan rumity to facet zonaty z dwojka dzieci.Panie Marcinie T. nie podoba mi sie pana zachowanie Odpowiedz Link Zgłoś
ppoblocki Re: na spacerek... 18.07.06, 17:08 Sory, że się wtrącam, ale jej chyba chodziło o to, ze była tu jakaś wzmianka o jutrzejszym śniadaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
ppoblocki Re: na spacerek... 18.07.06, 17:11 asia1911 napisała: > a Ty co jeszcze głodny jesteś ja? Odpowiedz Link Zgłoś
ppoblocki Re: na spacerek... 18.07.06, 17:15 Ehh..:/ nie ważne.. nie o to chodziło;) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 17:12 ja też za godzinę wrócę uch gorąco się zrobiło, pa pa Odpowiedz Link Zgłoś
matilda23 Re: na spacerek... 18.07.06, 17:08 jasne gadajcie sobie....jak na razie nic zlego sie nie dzieje.oby tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 17:08 ten spacer może zaprowadzić nie wiadomo dokąd... Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 17:01 Idę sobie, ale jak będziesz chciał pogadać za jakąś godzinę może wrócę. Powodzenia z brunetką. Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:21 o widzisz masz chętną nie musisz już czekać 7+1, co Ty na to Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:23 powiedziałaś, że to zależy ode mnie, więc może uda mi się namówić Cię na wcześniejszy termin i pospacerujemy razem:) Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: na spacerek... 18.07.06, 16:28 zgadzm się z Tobą w tej kwestii, więc spacer to przedbiegi do wspólnego życia? Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:29 ha,ha,ha.... chyba się trochę zagalopowałaś w tym zacienianiu:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rumity Re: na spacerek... 18.07.06, 16:41 więcej zyskuje ten kto daje, ale ja dziękuję za ten podarowany żart:) Odpowiedz Link Zgłoś