06.08.06, 11:01
kto w przyszly weekend wybierze sie ze man na jakas impreze w Trojmiescie?
Obserwuj wątek
    • girl32 Re: Khinga... 06.08.06, 14:11
      ...idziemy z Kwaiatkiem???
    • szarex Re: ? 06.08.06, 14:45
      Trochę daleko mi do Trójmiasta... a szkoda...
      • kwiatek75x Re: poszlabym na jakas impreze,ale nie sama 06.08.06, 20:35
        kto dolaczy?
    • harffa Re: ? 06.08.06, 20:41
      moze ze mna
      • kwiatek75x Re: ? 06.08.06, 20:46
        czemu nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka