kwiatek75x 06.08.06, 11:01 kto w przyszly weekend wybierze sie ze man na jakas impreze w Trojmiescie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kwiatek75x Re: poszlabym na jakas impreze,ale nie sama 06.08.06, 20:35 kto dolaczy? Odpowiedz Link Zgłoś