Dodaj do ulubionych

senna jestem bardzo

07.09.06, 17:33
i co?
sama tak mam spać?
Obserwuj wątek
    • fantka Re: senna jestem bardzo 07.09.06, 17:50
      zaraz głowa opadnie mi na klawiaturę ;-)
      • skorpionica11 Re: senna jestem bardzo 07.09.06, 17:56
        moze kawke sobie wypij :))

        p.s spac nie zamierzam , a napewno nie z kobieta hihi :P
      • asia1911 Re: senna jestem bardzo 07.09.06, 17:56
        to chodź pódziemy się napić;)
        • fantka Re: senna jestem bardzo 07.09.06, 17:59
          dwie kawy już wypiłam
          • asia1911 Re: senna jestem bardzo 07.09.06, 18:00
            ja nie o kawie
        • skorpionica11 eh tez mam ochote sobie dzis wypic %%%% 07.09.06, 18:01
          bo mnie znowu w dniu dzisiejszym 2 osoba wkurzyla (glupota ludzka nie zna
          granic)
          normalnie jestem za nerwowa ,trzeba nad tym popracowac
          no coz zrobic jak to sie nasila jak zbilzaja sie "te" dni :-D :P
          • fantka Re: eh tez mam ochote sobie dzis wypic %%%% 07.09.06, 18:02
            no to co pijemy?
            • skorpionica11 :-D to no chlup do gardziołka gul gul %%% 07.09.06, 18:04

              • fantka Re: :-D to no chlup do gardziołka gul gul %%% 07.09.06, 18:06
                chlup do gardziołka?
                to czysta?
          • yavorius [...] 08.09.06, 09:48
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • skorpionica11 [...] 08.09.06, 10:24
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • yavorius [...] 08.09.06, 10:30
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • skorpionica11 szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodzi 08.09.06, 10:33
                  RODWITA WARSZAWIANKA !!!
                  • yavorius ojej 08.09.06, 10:34
                    Ale mi dowaliłaś, idę się popłakać :(((
                  • yavorius Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 08.09.06, 10:35
                    skorpionica11 napisała:
                    > RODWITA WARSZAWIANKA !!!

                    Szkoda, że nie rodowita ;(
                    • fantka Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 08.09.06, 16:52
                      Witaj Yavorius!
                      Jak to sie stało
                      że do tej pory nie spotkaliśmy się?
                      • yavorius Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 11.09.06, 08:54
                        Nie wiem, ale jest mi bardzo miło ;-)
                        • fantka Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 11.09.06, 18:23
                          trochę Cię wycięłam ;-)
                          ale to forum jest sympatyczne :-)
                          • yavorius Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 12.09.06, 07:46
                            fantka napisała:
                            > trochę Cię wycięłam ;-)

                            Zdarza się:)

                            ##
                            > ale to forum jest sympatyczne :-)

                            Wiem ;D
                            • fantka Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 13.09.06, 17:33
                              dobre podejście ;-)
    • skorpionica11 co wolicie mi juz wszystko jedno jest co pije 07.09.06, 18:08

      • fantka Re: co wolicie mi juz wszystko jedno jest co pi 07.09.06, 18:10
        ja drinka wolę,
        jak już jest czysta to może pepsi i lodu dodamy?
        • skorpionica11 swietny pomysł :))) vodka+pepsi z lodem 07.09.06, 18:11

          • fantka Re: swietny pomysł :))) vodka+pepsi z lodem 07.09.06, 18:13
            podstaw szklaneczkę, nalewam ;)
            • skorpionica11 vodka+pepsi z lodem Podstawiam Big szklanke :) 07.09.06, 18:16

              • fantka Re: vodka+pepsi z lodem Podstawiam Big szklanke : 07.09.06, 18:19
                bul bul bul
                • skorpionica11 i to sie nazywa Strong-drink :-D 07.09.06, 18:20

                  • fantka Re: i to sie nazywa Strong-drink :-D 07.09.06, 18:21
                    i dobre to,
                    smakuje mi ;D
                    • skorpionica11 pewnie ze smakuje pychota :-D 07.09.06, 18:25

                      • fantka Re: pewnie ze smakuje pychota :-D 07.09.06, 18:30
                        potrzebowałam tego dzisiaj ;-)
                        • skorpionica11 ja tez :)) 07.09.06, 18:32
                          a tak na powaznie to bym poszla sobie podrinkowac ,ale kurcze kasy nie mam eh
                          moze jakos uda mi sie zkolowac z 20zł,kolezakna mnie wyciaga do pubu a tu kasy
                          brak
                          • asia1911 Re: ja tez :)) 07.09.06, 18:34
                            no ta ładnie i w końcu żeście wypiły beze mnie:(
                            • skorpionica11 podstawiaj szklanke vodka+pepsi z lodem prosze :)) 07.09.06, 18:37

                              • fantka Re: podstawiaj szklanke vodka+pepsi z lodem prosz 07.09.06, 18:40
                                Asiu to następny nalewamy,
                                a co?
                                nie wolno nam?
                              • asia1911 Re: podstawiaj szklanke vodka+pepsi z lodem prosz 07.09.06, 18:41
                                byle dużoooooo
                                • fantka Re: podstawiaj szklanke vodka+pepsi z lodem prosz 07.09.06, 18:46
                                  uważaj bo nalewam ;)
    • skorpionica11 Pa pa dziewczyny ja tez znikam :)) 07.09.06, 18:49

      • fantka Re: Pa pa dziewczyny ja tez znikam :)) 07.09.06, 18:53
        epidemia jakaś?
        • skorpionica11 nie ;P ja ide ja codzien fakty ogladac :))) 07.09.06, 18:54
          i musze troche pocwiczyc na steprze :P
          • fantka Re: nie ;P ja ide ja codzien fakty ogladac :))) 07.09.06, 18:56
            na czym?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka