fantka 07.09.06, 17:33 i co? sama tak mam spać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fantka Re: senna jestem bardzo 07.09.06, 17:50 zaraz głowa opadnie mi na klawiaturę ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 Re: senna jestem bardzo 07.09.06, 17:56 moze kawke sobie wypij :)) p.s spac nie zamierzam , a napewno nie z kobieta hihi :P Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 eh tez mam ochote sobie dzis wypic %%%% 07.09.06, 18:01 bo mnie znowu w dniu dzisiejszym 2 osoba wkurzyla (glupota ludzka nie zna granic) normalnie jestem za nerwowa ,trzeba nad tym popracowac no coz zrobic jak to sie nasila jak zbilzaja sie "te" dni :-D :P Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: eh tez mam ochote sobie dzis wypic %%%% 07.09.06, 18:02 no to co pijemy? Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: :-D to no chlup do gardziołka gul gul %%% 07.09.06, 18:06 chlup do gardziołka? to czysta? Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius [...] 08.09.06, 09:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 [...] 08.09.06, 10:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius [...] 08.09.06, 10:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodzi 08.09.06, 10:33 RODWITA WARSZAWIANKA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 08.09.06, 10:35 skorpionica11 napisała: > RODWITA WARSZAWIANKA !!! Szkoda, że nie rodowita ;( Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 08.09.06, 16:52 Witaj Yavorius! Jak to sie stało że do tej pory nie spotkaliśmy się? Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 11.09.06, 08:54 Nie wiem, ale jest mi bardzo miło ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 11.09.06, 18:23 trochę Cię wycięłam ;-) ale to forum jest sympatyczne :-) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 12.09.06, 07:46 fantka napisała: > trochę Cię wycięłam ;-) Zdarza się:) ## > ale to forum jest sympatyczne :-) Wiem ;D Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: szkoda mi klawiatury na spoleczniaków z Łodz 13.09.06, 17:33 dobre podejście ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: co wolicie mi juz wszystko jedno jest co pi 07.09.06, 18:10 ja drinka wolę, jak już jest czysta to może pepsi i lodu dodamy? Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: swietny pomysł :))) vodka+pepsi z lodem 07.09.06, 18:13 podstaw szklaneczkę, nalewam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: vodka+pepsi z lodem Podstawiam Big szklanke : 07.09.06, 18:19 bul bul bul Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: i to sie nazywa Strong-drink :-D 07.09.06, 18:21 i dobre to, smakuje mi ;D Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: pewnie ze smakuje pychota :-D 07.09.06, 18:30 potrzebowałam tego dzisiaj ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 ja tez :)) 07.09.06, 18:32 a tak na powaznie to bym poszla sobie podrinkowac ,ale kurcze kasy nie mam eh moze jakos uda mi sie zkolowac z 20zł,kolezakna mnie wyciaga do pubu a tu kasy brak Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: ja tez :)) 07.09.06, 18:34 no ta ładnie i w końcu żeście wypiły beze mnie:( Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 podstawiaj szklanke vodka+pepsi z lodem prosze :)) 07.09.06, 18:37 Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: podstawiaj szklanke vodka+pepsi z lodem prosz 07.09.06, 18:40 Asiu to następny nalewamy, a co? nie wolno nam? Odpowiedz Link Zgłoś
asia1911 Re: podstawiaj szklanke vodka+pepsi z lodem prosz 07.09.06, 18:41 byle dużoooooo Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: podstawiaj szklanke vodka+pepsi z lodem prosz 07.09.06, 18:46 uważaj bo nalewam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
skorpionica11 nie ;P ja ide ja codzien fakty ogladac :))) 07.09.06, 18:54 i musze troche pocwiczyc na steprze :P Odpowiedz Link Zgłoś