25.10.06, 23:36
gorzka czy nie??? opinie prosze:
Obserwuj wątek
    • slimaczek14 Re: KAWA: 25.10.06, 23:39
      z cukrem
      • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:43
        no i??? ej, no napisz cos wiecej, ile, jak, po co... itd.
        • slimaczek14 Re: KAWA: 25.10.06, 23:46
          dwie łyżeczki kawy sypanej jacobs cronat gold i dwie łyżeczki cukru
          po co? bo lubię
          • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:49
            no. lepiej. ja dwie wielkie lyzki maxwel house, zero cukru, mnostwo wrazen. po
            piatej rozmawiam znelsonem mandela na temat sytuacji w swiecie :P
            • slimaczek14 Re: KAWA: 26.10.06, 07:11
              Tak, maxwel house zapewnia niesamowite wrażenia.
              Jęzor masz geograficzny, piękny;)
        • grzanka23 Re: KAWA: 25.10.06, 23:54
          Slodka 1,5 lyzeczki na kubas,lub 1lyzeczke na filizanke.I oczywiscie mleczko.
          • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:56
            lyzeczka, czego? takie to troche niescisle! :)
          • grzanka23 Re: KAWA: 25.10.06, 23:58
            Cukru sypkiego a nie w kostkach.
            • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:59
              good, gorgeous!
              • grzanka23 Re: KAWA: 25.10.06, 23:59
                Uff,udalo sie.
                • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:01
                  he???????????? :P
                  • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:03
                    No coz ,kawe pijam bardzo rzadko.Raz na miesiac.
                    • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:03
                      sknera
    • arogancka_agrafka Re: KAWA: 25.10.06, 23:45
      Trzy łyżeczki cukru
      • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:47
        rozpusta w ustach.... :)
        • arogancka_agrafka Re: KAWA: 25.10.06, 23:48
          Może to lepsze, niż rozpusta, w czynach..
          Jak uważasz ?
          • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:50
            trza wezwac czyn spoleczny
            • arogancka_agrafka Re: KAWA: 25.10.06, 23:52
              Nie mieszaj do tego ogółu :)
              • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:54
                ogol na ogl nie ma racji, wiec nie mmieszam nieracji w rytm nawykow narracji
                • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 25.10.06, 23:55
                  byki.... coz. psiakrew!
    • schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:05
      zwierz_futerkowy napisał:

      > gorzka czy nie??? opinie prosze:

      gorzka bez cukru ale z mleczkiem, mhmmm:)
      • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:10
        Dlaczego sknera,to ,ze pijam tak rzadko? Pijam lepsze rzeczy od kawy.
        • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:13
          to nas nie interesuje w watku kawowym! :/
        • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:15
          wpis rozumiem jako kawowa obraze
          • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:20
            A Inka moze byc?
      • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:21
        krowim czy kozim?? :P
        • schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:22
          krowie i nieskoprocentowe:)
          • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:22
            Pb czy Nie???
            • schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:23
              ????????????
              :)
              • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:25
                olow czy nie??? jak olow to znaczy ze krowa byla blisko autostrady.
                • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:26
                  Tylko z POlskich lak.
                  • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:27
                    czyli bezpieczna dal ziomali :))))
                • schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:26
                  Pb wiem, ze to chem. znak olowiu, ale powiazania nie czuje:(((
                  • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:28
                    zwalam to na karb mojej nieinteligencji i zaspania. kalde sie spac tak, czy
                    siak. dobranoc wam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!
                    • schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:29
                      dobranoc zwierzaku futerkowy:)
                      • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:30
                        dobranoc, i oby jutro byl teleranek w TV :)))))))))))
                        • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:31
                          Jutro o 10.00 sa TELETUBISIe,i DOmisie,lub jedyneczka.
                          • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:34
                            ??? widze ze moj pozim intelektualny zostal doceniony :)
                            • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:35
                              idz juz lepiej spac i liczyc barany.
                            • schmetterling11 Re: KAWA: 26.10.06, 00:35
                              Jutro wieczorem zdasz nam relacje z programu:))))))
                              • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:37
                                OK.Ale wieczorem jutro mnie tu nie bedzie ,bo ide do pracy.
                      • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:30
                        Oj tak najwyzsza pora isc spac-DOBRANOC.
          • grzanka23 Re: KAWA: 26.10.06, 00:23
            Fuj z O%.Najlepsze cieple od krowki.
            • zwierz_futerkowy Re: KAWA: 26.10.06, 00:26
              o ile krowka jeszcze krowka jest. widzialem na wlasne oczy krowi holocaust w uk
              i dzieki.. :(
              • rasgeea Re: KAWA: 26.10.06, 07:23
                kawa bez cukru:))) Najlepsza oczywiście GOLD :))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka