kasienkaa6
21.11.06, 16:57
Witam wszystkich bardzo serdecznie, bo jestem tutaj pierwszy raz!
Zastanawiałam się ostatnio gdzie w Warszawie mogą się bawić młode dziewczyny
w wieku - powiedzmy - po studiach. Przeraża mnie to, że coraz więcej klubów
zdominowanych jest przez osiemnastki w za krótkich spódniczkach ;). Macie
jakieś ciekawe miejsca, do których szczególnie lubicie chodzić? W których
można sie naprawdę dobrze bawić?
Ja niedawno zerwałam z chłopakiem, który zdecydowanie nie lubił wychodzić do
klubów, dlatego teraz mam straszną ochotę dobrze się bawić i poznawać
ludzi!! :D
Pozdrawiam serdecznie!!