16.11.01, 01:21
bo mi sie oczka kleja
pa!
Obserwuj wątek
    • Gość: Men Re: Ide spac IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:23
      mina.mina napisał(a):

      > bo mi sie oczka kleja
      > pa!


      A waglika zabierasz ze sobą ?
      • Gość: niunia Re:do menka IP: *.opole.dialup.inetia.pl 16.11.01, 01:25
        wąglika do jajnika, to menika jest taktyka
        • Gość: Men Re: do niuńki IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:26
          Gość portalu: niunia napisał(a):

          > wąglika do jajnika, to menika jest taktyka

          Nic nie czujesz, a i tak rymujesz ?

    • Gość: niunia Re: Ide spac IP: *.opole.dialup.inetia.pl 16.11.01, 01:23
      śpij spokojnie, jak na wojnie, postaram się już dzisiaj nie pić
      • czort Re: Ide spac 16.11.01, 01:33
        slodkich snow, sloneczko.
      • mina.mina Re: Ide spac 16.11.01, 01:35
        a wala, nie ide spac!weszlam sobie na chwile na okupowana przezemnie kobiete, a
        tam juz hasla typu zem exhibol. no to mi sie odechcialo spac, ino trza bylo
        odpedziec. Tera idem myc zabki. zara wracam.
        • avalanche Re: Ide spac ????????? 16.11.01, 01:58
          Wiedzialem ! Ino futryny o sciany grzmoca , a lufcik opada z jekiem.....
          • Gość: Men Re: AV... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:02
            No juz dobrze, dajemy im spokój :)
            Nie widzisz jakie one padnięte - znowu sie przkonały, że Bozia stworzyła do
            czegos innego .
            • avalanche Re: MEN 16.11.01, 02:06
              Powiem krotko: KOCHANE KOBIETY .
              • avalanche Re:m.m 16.11.01, 02:12
                Ja tez tak uwazam jak MEN. Zaminuj przedpole i wysadz w powietrze.Ty to
                potrafisz!
                A ten malinowy chrusniak aby nie jest zaminowany?
            • mina.mina Re: AV... 16.11.01, 02:06
              men - zebys ty wiedzial, do czego bozia mnie stworzyla, to bys se jaj nie robil
          • mina.mina Re: Ide spac ????????? 16.11.01, 02:05
            ten lufcik to gorzej - elektryczny, trojzebny. jednego zeba mu wybilaa widelcem
            i od tego czasu strasznie glosno chodzi, gdyz sie telepie. Idzta mnie obronic
            na ta Kobiete, bo jak na razie tylko czort stanal w mojej obronie (dzieki!!!
            bedzie ci w malinowym policzone i tequilli)!!!
            • Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:08
              Czytałem to - przeciez to dla Ciebie kaszka z mlekiem :)))))00
              • mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:12
                a moja wrazliwa psychika to pies? tak mnie zjebac... men, idz tam sie udziel w
                imie solidarnosci przysadsek mozgowych!
                • Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:15
                  mina.mina napisał(a):

                  > a moja wrazliwa psychika to pies? tak mnie zjebac... men, idz tam sie udziel w
                  > imie solidarnosci przysadsek mozgowych!

                  hi,hi - wrażliwa psychika, Mina - co wymeczyliśmy Ciebie tutaj, że tam nie dajesz
                  rady ???

                  • mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:18
                    a tam, nie daje rady; po prostu jest mi przykro i czekam na wsparcie (czyli
                    totumfackich)
                    • Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:21
                      mina.mina napisał(a):

                      > a tam, nie daje rady; po prostu jest mi przykro i czekam na wsparcie (czyli
                      > totumfackich)

                      Kto ogniem wojuje, Ten od ognia ...ginie :)))

                      przecież tam spia - jeden wpis na 10-15 minut

                  • czort Re: Oj Mina 16.11.01, 02:21
                    Jakie tam wymeczenie, ona zawsze sobie rade da. Ale jak tu nie wspomoc?
                    Hajda razem na walacha!!!! I bedzie sie taki popapraniec natrzasal. Pysk mu w
                    uzde i do roboty miast jakies tam glupie listy tworzyc. Owsa mu nie dac, siana
                    takoz.
                    Szable w dlon i kupą mości panowie, kupą. Nie bedzie walach plul nam w twarz!!
                    a moze zmienic nicka na klaczka, co?
                    • Gość: Men Re: Czort IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:23
                      TaaaaK ? Jak trwoga to do Boga ?:)))

                      A może mam sie powołac na swoja solidarność .., co tam wczesniej wypisałyście
                    • mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:29
                      wsrod licznych talentow posiadam chirurgiczny. ososbiscie nadzorowalam
                      zakladanie szwow mojemu, kiedy ten latem chcial mi zrobic obiad, zdejmowalam
                      szwy sobie i jednemu z moich psow, opatrywalam uszkodzone oko, robie zastrzyki
                      i wyciskam syfy. jakbym tego szlakanta dorwala, to ma to wszystko w ciagu
                      jednej godziny plus kastracja.
                      Wlasnoreczne wykastrowanie to moje marzenie. niezrealizowane na razie. ale co
                      sie odwlecze, to nie uciecze, jak mawia moja mamusia, usmiechajac sie przy tym
                      pieknie i jadowicie
                      • Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:30
                        Mina TY znowu cos słodko bredzisz ?:)))

                        Kogo chcesz wykastrować ?
                        • mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:32
                          tego ogiera, co mi dupe szkaluje
                          • Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:36
                            przeciez on dawno spi, albo juz wykastrowany ..:)))
                      • avalanche Re: Oj Mina 16.11.01, 02:36
                        mina.mina napisał(a):

                        > wsrod licznych talentow posiadam chirurgiczny. ososbiscie nadzorowalam
                        > zakladanie szwow mojemu, kiedy ten latem chcial mi zrobic obiad, zdejmowalam
                        > szwy sobie i jednemu z moich psow, opatrywalam uszkodzone oko, robie zastrzyki
                        > i wyciskam syfy. jakbym tego szlakanta dorwala, to ma to wszystko w ciagu
                        > jednej godziny plus kastracja.
                        > Wlasnoreczne wykastrowanie to moje marzenie. niezrealizowane na razie. ale co
                        > sie odwlecze, to nie uciecze, jak mawia moja mamusia, usmiechajac sie przy tym
                        > pieknie i jadowicie

                        Ty MEN widziales TO ? Ona prosi o POMOC! MM tez liczyla na pomoc ,ale JFK byl
                        prawdziwym mezczyzna , ot co!

                        • mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:40
                          kurwa, oczywiscie ze prosze o pomoc, kiedy jej potrzebuje. co ja, android bez
                          uczuc jestem???
                          • avalanche Re: Oj Mina 16.11.01, 02:45
                            Jezeli Ci tak ciezko wybebeszyc sie z "mechanizmow", to moze Ty faktycznie
                            android jestes,...lubisz to?Pier... go!
    • Gość: Men ReNo tak, ranek blisko a nasze Panie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:51
      juz bez zadnego makijazu - widac je prawdziwe, w całej okazałości, bez żadnej
      maski.

      I na co Wam to było Kobietki przeurocze - My i tak Was lubimy :)))
      • czort Re: ReNo tak, ranek blisko a nasze Panie 16.11.01, 02:58
        bardzo sie z tego cieszymi, panowie grzeczni.
        • Gość: Men Re: ReNo tak, ranek blisko a nasze Panie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 03:00
          Tylko nie przeginajcie miłe Istotki, bo to dzisiaj było malutka, słodka nauczką.

          Cholera, rosklejam się, ide zaraz spac.
          • avalanche Re: ReNo tak, ranek blisko a nasze Panie 16.11.01, 03:06
            Nie jestem sadysta i tez ide spac. Przed zasnieciem pomeczylbym jeszcze
            troszeczke ale TO moze juz innym razem .
            Patrze na twarze bez makijazu zawsze innym wzrokiem.
            Dobranoc , naturalne dobranoc WAM.
            • Gość: Men Re Av.... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 03:13
              Siemano !

              p.s.: Nasi znowu górą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • czort Re: Re Av.... 16.11.01, 11:08
                Jaką górą, jaką górą? No nie, znowu przegiąłeś, już miła nie będę.
                czort

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka