mina.mina 16.11.01, 01:21 bo mi sie oczka kleja pa! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Men Re: Ide spac IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:23 mina.mina napisał(a): > bo mi sie oczka kleja > pa! A waglika zabierasz ze sobą ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re:do menka IP: *.opole.dialup.inetia.pl 16.11.01, 01:25 wąglika do jajnika, to menika jest taktyka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: do niuńki IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:26 Gość portalu: niunia napisał(a): > wąglika do jajnika, to menika jest taktyka Nic nie czujesz, a i tak rymujesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: Ide spac IP: *.opole.dialup.inetia.pl 16.11.01, 01:23 śpij spokojnie, jak na wojnie, postaram się już dzisiaj nie pić Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Ide spac 16.11.01, 01:35 a wala, nie ide spac!weszlam sobie na chwile na okupowana przezemnie kobiete, a tam juz hasla typu zem exhibol. no to mi sie odechcialo spac, ino trza bylo odpedziec. Tera idem myc zabki. zara wracam. Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Ide spac ????????? 16.11.01, 01:58 Wiedzialem ! Ino futryny o sciany grzmoca , a lufcik opada z jekiem..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: AV... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:02 No juz dobrze, dajemy im spokój :) Nie widzisz jakie one padnięte - znowu sie przkonały, że Bozia stworzyła do czegos innego . Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re:m.m 16.11.01, 02:12 Ja tez tak uwazam jak MEN. Zaminuj przedpole i wysadz w powietrze.Ty to potrafisz! A ten malinowy chrusniak aby nie jest zaminowany? Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: AV... 16.11.01, 02:06 men - zebys ty wiedzial, do czego bozia mnie stworzyla, to bys se jaj nie robil Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Ide spac ????????? 16.11.01, 02:05 ten lufcik to gorzej - elektryczny, trojzebny. jednego zeba mu wybilaa widelcem i od tego czasu strasznie glosno chodzi, gdyz sie telepie. Idzta mnie obronic na ta Kobiete, bo jak na razie tylko czort stanal w mojej obronie (dzieki!!! bedzie ci w malinowym policzone i tequilli)!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:08 Czytałem to - przeciez to dla Ciebie kaszka z mlekiem :)))))00 Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:12 a moja wrazliwa psychika to pies? tak mnie zjebac... men, idz tam sie udziel w imie solidarnosci przysadsek mozgowych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:15 mina.mina napisał(a): > a moja wrazliwa psychika to pies? tak mnie zjebac... men, idz tam sie udziel w > imie solidarnosci przysadsek mozgowych! hi,hi - wrażliwa psychika, Mina - co wymeczyliśmy Ciebie tutaj, że tam nie dajesz rady ??? Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:18 a tam, nie daje rady; po prostu jest mi przykro i czekam na wsparcie (czyli totumfackich) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:21 mina.mina napisał(a): > a tam, nie daje rady; po prostu jest mi przykro i czekam na wsparcie (czyli > totumfackich) Kto ogniem wojuje, Ten od ognia ...ginie :))) przecież tam spia - jeden wpis na 10-15 minut Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Oj Mina 16.11.01, 02:21 Jakie tam wymeczenie, ona zawsze sobie rade da. Ale jak tu nie wspomoc? Hajda razem na walacha!!!! I bedzie sie taki popapraniec natrzasal. Pysk mu w uzde i do roboty miast jakies tam glupie listy tworzyc. Owsa mu nie dac, siana takoz. Szable w dlon i kupą mości panowie, kupą. Nie bedzie walach plul nam w twarz!! a moze zmienic nicka na klaczka, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Czort IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:23 TaaaaK ? Jak trwoga to do Boga ?:))) A może mam sie powołac na swoja solidarność .., co tam wczesniej wypisałyście Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:29 wsrod licznych talentow posiadam chirurgiczny. ososbiscie nadzorowalam zakladanie szwow mojemu, kiedy ten latem chcial mi zrobic obiad, zdejmowalam szwy sobie i jednemu z moich psow, opatrywalam uszkodzone oko, robie zastrzyki i wyciskam syfy. jakbym tego szlakanta dorwala, to ma to wszystko w ciagu jednej godziny plus kastracja. Wlasnoreczne wykastrowanie to moje marzenie. niezrealizowane na razie. ale co sie odwlecze, to nie uciecze, jak mawia moja mamusia, usmiechajac sie przy tym pieknie i jadowicie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:30 Mina TY znowu cos słodko bredzisz ?:))) Kogo chcesz wykastrować ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Oj Mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:36 przeciez on dawno spi, albo juz wykastrowany ..:))) Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Oj Mina 16.11.01, 02:36 mina.mina napisał(a): > wsrod licznych talentow posiadam chirurgiczny. ososbiscie nadzorowalam > zakladanie szwow mojemu, kiedy ten latem chcial mi zrobic obiad, zdejmowalam > szwy sobie i jednemu z moich psow, opatrywalam uszkodzone oko, robie zastrzyki > i wyciskam syfy. jakbym tego szlakanta dorwala, to ma to wszystko w ciagu > jednej godziny plus kastracja. > Wlasnoreczne wykastrowanie to moje marzenie. niezrealizowane na razie. ale co > sie odwlecze, to nie uciecze, jak mawia moja mamusia, usmiechajac sie przy tym > pieknie i jadowicie Ty MEN widziales TO ? Ona prosi o POMOC! MM tez liczyla na pomoc ,ale JFK byl prawdziwym mezczyzna , ot co! Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Oj Mina 16.11.01, 02:40 kurwa, oczywiscie ze prosze o pomoc, kiedy jej potrzebuje. co ja, android bez uczuc jestem??? Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Oj Mina 16.11.01, 02:45 Jezeli Ci tak ciezko wybebeszyc sie z "mechanizmow", to moze Ty faktycznie android jestes,...lubisz to?Pier... go! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men ReNo tak, ranek blisko a nasze Panie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 02:51 juz bez zadnego makijazu - widac je prawdziwe, w całej okazałości, bez żadnej maski. I na co Wam to było Kobietki przeurocze - My i tak Was lubimy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: ReNo tak, ranek blisko a nasze Panie 16.11.01, 02:58 bardzo sie z tego cieszymi, panowie grzeczni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: ReNo tak, ranek blisko a nasze Panie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 03:00 Tylko nie przeginajcie miłe Istotki, bo to dzisiaj było malutka, słodka nauczką. Cholera, rosklejam się, ide zaraz spac. Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: ReNo tak, ranek blisko a nasze Panie 16.11.01, 03:06 Nie jestem sadysta i tez ide spac. Przed zasnieciem pomeczylbym jeszcze troszeczke ale TO moze juz innym razem . Patrze na twarze bez makijazu zawsze innym wzrokiem. Dobranoc , naturalne dobranoc WAM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re Av.... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 03:13 Siemano ! p.s.: Nasi znowu górą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Re Av.... 16.11.01, 11:08 Jaką górą, jaką górą? No nie, znowu przegiąłeś, już miła nie będę. czort Odpowiedz Link Zgłoś