monalajza 02.02.07, 13:40 Nowe dziewczyny na forum...piszcie cos o sobie...bo nie kojarze polowy nickow:(( WitamY:))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 13:43 ja tez nie kojarze... tak wiec przywitajmy sie i napiszmy kilka slow o sobie :D byloby milo... was poznac... Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 13:47 kim jestes shameeko??:DD haha ale mnie humorek zlapal:) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza :P 02.02.07, 13:58 i cicho juz bo sie "nowe" wystrasza;)) albo nas Oli wyrzuci ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
sundry Re: :P 02.02.07, 14:07 A co chciałybyście wiedzieć?wolę konkretne pytania:) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza SUNDRY 05.02.07, 00:12 co porabiasz na codzien..ile masz lat...Jak masz na imei:))?? podstawy takie;) Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: :P 04.02.07, 17:11 monalajza napisała: > i cicho juz bo sie "nowe" wystrasza;)) > > albo nas Oli wyrzuci ;)) Monia, jak będziesz fikać, to wykasuję wszystkie Twoje posty :P Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: :P 05.02.07, 00:03 oj to sie nameczysz.... ;)) ale od samego pocztaku? bo nie wiem czy juz ktos tego nei zrobil:D Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: :P 05.02.07, 17:32 monalajza napisała: > oj to sie nameczysz.... > > ;)) > > ale od samego pocztaku? > > bo nie wiem czy juz ktos tego nei zrobil:D Jasne, że od początku! A co Ty myślałaś! Odpowiedz Link Zgłoś
hana83 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 14:14 ja jestem nowa.... witam wszystkie dziewczyny, hmmm cos o sobie, studiuje, nie pracuje, ale szukam pracy, nie mam męza ani dzieci, lat 24 :) pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 14:16 a na imie:)).. witam MOnia jestem:) Odpowiedz Link Zgłoś
ewelina23-20 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 14:25 Monia:) cos nudzisz się bardzo.......... Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 15:46 ano dzis sie nie ucze..wioec biegam po forach jak szalona;) Odpowiedz Link Zgłoś
nerri Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 15:50 Wystraszyłyście je...babole z Was:D Nowe sie miały odzywać a nie powiem kto zdominował wątek;p Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:12 ja tez sie nei ucze :) wiec bede :) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:15 te nowe sie rzeczywiscie wystraszyly chyba:) ja tam sie nie balam jak bylam nowa:) a Ty Atkuś?? Odpowiedz Link Zgłoś
sundry Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:33 Ja jestem Marta,mam 21 lat,studiuję prawo na 3 roku,od roku jestem w związku,mam dwóch braci i dwa śliczne koty:)Czuję się trochę jak bym wypełniała formularz na Sympatii;) Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:36 ja tez sie nie balam :) chociaz my mialysmy prosciej. bo my od poczatku jestesmy :D jestesmy bardzo mile i przyjazne :D gadatliwe :) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:53 nooo...pewnie ze mile;)) fakt na poczatku bylo łatwiej....nie czuj sie jak na sympatii;) Monia jestem (jeszcze raz;)) Odpowiedz Link Zgłoś
hana83 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 13:15 ano sie nie przedstawiłam :) Hania jestem Odpowiedz Link Zgłoś
burritka1984 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 12.05.07, 00:11 Witajcie tez jestem tu nowa :) zagladalam pare razy ale pisze po raz pierwszy, mam 23 lata, mieszkam obecnie w UK, w chwili obecnej nie ucze sie i nie prauje - ale to oczywiscie przejsciowe :). poza tym jak chyba kazda z was mam czasami problemy lub sprawy ktorymi chetnie podzielilabym sie z wami na forum,tym bardziej ze za granica nie tak latwo zdobywa sie szczerych przyjaciol, takze witam i pozdrawiam serdecznie, ;) Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:14 Ja juz kiedys pisalam 'dwa slowa o sobie', ale udzielam sie tlyko od czasu do czasu, wiec pewnie niewiele z Was mnie kojarzy ;) Czyli co? jestem "nowa" czy juz nie? :D Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:18 A ja to nie wiem :D Niby juz nie tak "nowa", ale zeby nazywac sie "stara", to tez jakos mi nie pasuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:28 :) no ja, jako "stara" tez sie nie czuje :D hehehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:31 No i wlasnie :D Ot, dylemat ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mawo84 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:42 A te co od początku podczytują, ale dotąd się nie udzieliły ? :-) Chyba już pora się ujawnić i wyjść z ukrycia.. Marzena, wiek 23, miasto Opole, studia porzucone na rzecz zarobkowania, zarobkowanie chwilowo wsztrzymane z powodu dorobku życiowego,a w dorobku przewspaniała prawie 6-miesięczna córeczka Oliwia :-) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 22:52 czesc:)) trocineczce sugeruje jedank sie przedstawic:)) Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:32 No niech bedzie ;) Mam 22 lata (jeszcze :P) i studiuje sobie psychologie spoleczna (dzienna, IV rok). Oprocz tego pracuje w jednej ze stacji TV (poki co dzielnie znosza moje wychodzenie w srodku dnia na zajecia :D). Od 5 lat w stalym, szczesliwym zwiazku ze wspanialym facetem :) Co by tu jeszcze... Rubryk typu 'lubie', 'nie lubie' tworzyc nie bede, bo malo jest rzeczy, do ktorych mam stosunek obojetny, wiec wymienianie zajeloby za duzo miejsca/czasu ;) Jaka jestem? A to zalezy... czy mialabym napisac co ja o sobie mysle czy tez co mysla inni oraz, o ktorych innych ewentualnie chodzi ;) Jakies pytania? :P Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:53 o Ty paskudo paskudna....co y na dwudziestach robisz??? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:54 trafiłem do raju :)) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:56 a tu koszmar: czyli ja:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:58 raj nigdy nie był doskonały :)) gdzieniegdzie można spotkać kuszącego węża ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:04 haha..... ja jestem wszedzie;)) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:17 a ja zmykam...na liste...chce...najbatrzdziej lubie...i wszystkie pozostale..i do Oliankowa na chwile;) Odpowiedz Link Zgłoś
rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:20 mnie juz nie ma :)) dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:03 Imienia nie zdradze :) Nie chce, zeby ktos mnie skojarzyl, choc i tak podalam dosc duzo informacji... No ale, bez imienia, to zawsze jakas niepewnosc zostaje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:06 witaj Marto :)) Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:08 Pudlo ;) No ale na potrzeby forum moze byc Marta :D Odpowiedz Link Zgłoś
rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:10 mówisz to po to aby nas zmylić ;PP :)) Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:09 ojjj.....hohoho...tajemnice...ale spoko...moze kiedys zmienisz zdanie;)) Jest tu jedna taka co oficjalnego imienia nie podaje takze...(ale i tak je znam:) ).... Specjalne pozdrowienia dla malej mi;) Odpowiedz Link Zgłoś
trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:11 Ponoc kobieta powinna byc nieco tajemnicza ;) monalajza napisała: > Jest tu jedna taka co oficjalnego imienia nie podaje takze...(ale i tak je > znam:) ).... O, to beda dwie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
crrazy Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 13:52 ja się przedstawiac nie będę bo nowa nie jestem ;-) pisywałam kiedyś częściej, potem więcej podglądałam, a teraz znowu sie uaktywniam ;P Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 14:49 nicka jak najbardziej pamietam:) wiec za nowa nie uznaje;) Odpowiedz Link Zgłoś
azazela Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 20:57 kurcze smam nie wiem czy jestm nowa czy tylko dlugo mnie tu nie bylo:P Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:02 stara:) Powrocila z dealkiej podrozy:)) Odpowiedz Link Zgłoś
caresswoman Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 04.02.07, 16:18 Ja jestem calkiem nowa, mam 28 lat(jeszcze jakis czas pasuje do waszego forum),jestem szczesliwa melzatka i zyje od jakis 6 lat w niemczech, bardzo tesknie za polska i kiedy tylko moge to do niej wracam.w tym roku koncze ostatecznie nauke( troche sie przeciagnelo) i pewnie zaczniemy sie starac o dzidzusia,pozdrawiam wszystkich.monika Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:04 witam imienniczke..i zachecam do stworzenia wizytowki:)) Odpowiedz Link Zgłoś
czumczum Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 04.02.07, 16:40 To ja też coś o sobie napiszę :) Jestem Ula, lat mam jeszcze 20 (moja wizytówka mnie postarza;p). Studiuję biologię w Katowicach, tu też sobie mieszkam z moim pieskiem i facetem - oboje wymagający nieustannej opieki :)) Odpowiedz Link Zgłoś
myzblis Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 04.02.07, 18:53 jestem zapełnie nowa:)poniewaz przed chwilą odkryłam to forum.pełno ich:)mam 21 lat,jestem na drugim roku studiów.strasznie lubie muzyke.może na razie tyle.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:07 o zesz...a imie??:)) witam:) Odpowiedz Link Zgłoś
egoya Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 04.02.07, 18:52 mam nadzieję, że mnie tez jeszcze pamiętacie. Nowa nie jestem, ale ostatnio brak mi czasu na odwiedzanie forum. Postaram się częściej wpadać. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:08 wpadac wpadac:)) duzo pisac;) zeby Ola miala co robic;) Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:00 i jelonek tutaj? ;) co cie tu przywiodło? zapach kobiet? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
myzblis Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 20:16 o moje imie sie pytano?:) monika. Odpowiedz Link Zgłoś
slodkie_pomarancze Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 08.02.07, 23:05 co by tu o sobie... Mam 22 lata jeszcze, studiuje architekturę, hym... szalona, pełna życia, optymistka. próbuję układać sobie życie od nowa:) i ciągle wierzę że mi się uda! pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
malawaszka0 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 09.02.07, 08:52 a no witam...Cos o sobie-hmm mi właśnie to wydaje się ciekawe,że nie pisze się konretnie o sobie tylko liczy się rzucony temat:))a ja jestem sobie Ważka:) pozdrawiam,podoba mi się u was,a najlepiej mi sie siedzi na tym forum w robocie:) Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 17.02.07, 16:11 odwiedzam forum prawieże od początku, ale piszę rzadko, bo nie mam, póki co, regularnego dostępu do netu... tzn. net w domu mam, ale nie mam komputera:)) więc pewnie nikt mnie nie kojarzy... mam na imię Karolina, lat 21, jestem z Wawy :) Odpowiedz Link Zgłoś
reniferka19 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 19.02.07, 12:53 Cześć, jestem Kasia:), studiuję dziennie politologię, mieszkam w Lublinie z moim chłopakiem. Jesteśmy razem ponad trzy lata.Zaglądam tu do Was jak mam wolną chwilę, czasem cos napiszę.Na razie to tyle o mnie:) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
rasgeea Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 19.02.07, 13:19 to może ja też się pzredstawię ?:D Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 12:25 :)))) dajesz;) Madziu...;)) Odpowiedz Link Zgłoś
rasgeea Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 13:01 no więc.... (wiem, nie zaczyna się zdania od "no więc" ale takie mi zboczenie zostało z polskiego z liceum kiedy robiłam na złość pani :D ) jestem sobie dziewczyneczka... ble ble :) Odpowiedz Link Zgłoś
jeriomina Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 12:18 Hej, ja mam na imie Aga, pracuję w szkole, poza tym dorywczo jako dziennikarz, obecnie zastanawiam się nad nowymi studiami, mam bzika na punkcie Rosji;-) jestem mężatką bez dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
jeriomina Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 12:44 nie wiedzialam, czy do mnie się to nie odnosi, bo ja mam rzadko czas na forum przez to że jestem w rozjazdach... Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 13:11 ale kojarzymy;))..of kors;>> Odpowiedz Link Zgłoś
agniechan Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 17:39 To w takim razie ja też się przedstawię. A co!;-) Jestem studentką piątego roku dziennej socjologii na Uniwerku Wrocławskim, obecnie piszę magisterkę i szukam pracy, mieszkam z narzeczonym (do tej pory bywałam częściej na forum Ślub i Wesele, ale tam zrobiło się, jak by to powiedzieć... monotematycznie;-)). Co jeszcze? Nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu, mam skłonność do uzależnień (na szczęście nieszkodliwych - ostatnio padło na koktajl bananowy) i mam fioła na punkcie kotów. Agnieszka się kłania:-) To by było na tyle. Na razie...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mala_mi55 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 18:21 A to ja tez co tam. Dopiero weszlam na to forum ;) Gosia lat 25, skonczylam AGH teraz mieszkam z narzyczonym i we wrzesniu sie pobieramy. Uwielbiam lazic po gorach, wspinac sie i robic zdjecia a potem je gladac ;)Narazie tyle Witam Was wszystkie 20-stki Odpowiedz Link Zgłoś
joasia_85 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 22.02.07, 12:45 Dopiero teraz tu dotarłam...tyle tego:)Mam 21 lat, studiuję turystykę i rekreację - na III roku, pracuję jako kelnerka, jestem w szczęśliwym związku, choć na odległość...To chyba tyle na wstępie. Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza ZACHETA;))) 22.02.07, 23:28 witamy witamy:)) i zachecamy do stworzenia wizytowek:) jak zwykle zreszta:))) Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: ZACHETA;))) 25.02.07, 14:14 hmmm no ja nie wiem czy taka nowa jestem...kiedys troszke tu pisałam...ale tylko troszke... po wizytowce widac aktywnosc i fora na jakich bywam... Ania, lat 23 , Łódź, studentka prawa... reszta info moze z czasem ;P Odpowiedz Link Zgłoś
unbreakable Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 25.02.07, 13:57 też jestem nowa:) mieszkam w Warszawie, lat 22, IV rok ekonomii. Odpowiedz Link Zgłoś
madnessa Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 13.03.07, 10:36 Witam!!! Jestem tu nowa!!! Elwira, 25 lat, mgr ekonomii, Jelenia Góra, w sierpniu biorę ślub. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
joginka83 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 13.03.07, 16:26 ja tez jestem new. z Krakowa, koncze studia, pracuje nad usmiechaniem sie:) Odpowiedz Link Zgłoś
maryshaa Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 14.03.07, 12:02 Jak nietrudno się domyślić mam na imię Marysia. Mam jeszcze 24 lata :-) Skończyłam filologię rosyjską. Pracuję, od 1,5 jestem z chłopcem moim kochanym, lubię dobrą muzykę...dla mnie znaczy to akurat jazz i soul :-) Trochę się udzielałam już na forum, ale przedstawić się nie zaszkodzi :-) Pozdrawiam Was dziewczyny! Odpowiedz Link Zgłoś
bimbelek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 14.03.07, 14:21 a ja jestem bimbelek... lat 25.. siama po rozstaniu z narzeczonym.. szukam zgubionych rozowych okularow.. mieszkam sobie zagranica (ffilowo) i pracuje na nowy start... by moc wrocic do kraju i zaczac zycie od nowa... Odpowiedz Link Zgłoś
marjory_m Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 14:19 Ja jestem całkiem świeżutka, bo dzisiejsza :) Właśnie siedzę w pracy, nudno jak cholera i tak sobie latam po forach różnych aż trafiłam na to i strasznie mi się zpodobało. Co o mnie... Mam 21 lat, mieszkam w łodzi, studiuje zaocznie socjologie i pracuję (dzięki ci szefie za komputer z internetem ! ) Kurcze strasznie trudno napisać coś o sobie, żeby nie brzmiało jak anons w stylu "poznam miłego pana". Jestem cholera chyba jednak optymistką, miejscami z tendencjami do defetyzm. Niestety słomiany zapał. Specjalizuję się w nicnierobieniu, patentowanym lenistwie i zapięćminutwstawaniu :] jeśli już o patentach mowa, mam jeszcze żeglarza (no kocham to !!) Uzależniona od kawy, czekolady, rodzynek, papierosów, i makaronu, boże jak ja uwielbiam makaron :] Ze wszystkich rzeczy na świecie najbardziej nie trawie głupoty. I to chyba tyle w wielkim, nieco chaotycznym, skrócie. Odpowiedz Link Zgłoś
monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 14:31 hehe;)) no... teges, Witamy;) Odpowiedz Link Zgłoś
ewelina23-20 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 14:31 monalajza napisała: > hehe;)) no... teges, Witamy;) Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 20:45 Czesc :) Jestem nowa, dzisiaj odnalazlam to forum :)Jak nie trudno zauwazyc mam na imie Marta z Warszawy :) Mam 22 lata. Jestem studentka socjologii- w czerwcu bronie prace licencjacka. Poźniej wybieram sie na profilaktyke spoleczna i resocjalizacje :) Kuratorem chcem byc :) Uwielbiam ksiazki, mode, dobry film, mojego najukochanszego mezczyzne :))) I to chyba na tyle. Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś