Dodaj do ulubionych

Dziewczyny.....te nowe:))

02.02.07, 13:40
Nowe dziewczyny na forum...piszcie cos o sobie...bo nie kojarze polowy nickow:((

WitamY:)))
Obserwuj wątek
    • shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 13:43
      ja tez nie kojarze...
      tak wiec przywitajmy sie i napiszmy kilka slow o sobie :D
      byloby milo... was poznac...
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 13:47
        kim jestes shameeko??:DD haha ale mnie humorek zlapal:)
    • shameeka :) 02.02.07, 13:52
      srutututut.
      :)
      • monalajza :P 02.02.07, 13:58
        i cicho juz bo sie "nowe" wystrasza;))

        albo nas Oli wyrzuci ;))
        • sundry Re: :P 02.02.07, 14:07
          A co chciałybyście wiedzieć?wolę konkretne pytania:)
          • monalajza Re: :P 02.02.07, 14:14
            a co chcesz nam powiedziec??:)))
          • monalajza SUNDRY 05.02.07, 00:12
            co porabiasz na codzien..ile masz lat...Jak masz na imei:))??

            podstawy takie;)
        • olianka Re: :P 04.02.07, 17:11
          monalajza napisała:

          > i cicho juz bo sie "nowe" wystrasza;))
          >
          > albo nas Oli wyrzuci ;))

          Monia, jak będziesz fikać, to wykasuję wszystkie Twoje posty :P
          • monalajza Re: :P 05.02.07, 00:03
            oj to sie nameczysz....

            ;))

            ale od samego pocztaku?

            bo nie wiem czy juz ktos tego nei zrobil:D
            • olianka Re: :P 05.02.07, 17:32
              monalajza napisała:

              > oj to sie nameczysz....
              >
              > ;))
              >
              > ale od samego pocztaku?
              >
              > bo nie wiem czy juz ktos tego nei zrobil:D

              Jasne, że od początku! A co Ty myślałaś!
    • hana83 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 14:14
      ja jestem nowa.... witam wszystkie dziewczyny, hmmm cos o sobie, studiuje, nie
      pracuje, ale szukam pracy, nie mam męza ani dzieci, lat 24 :) pozdrowionka
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 14:16
        a na imie:))..

        witam MOnia jestem:)
        • ewelina23-20 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 14:25
          Monia:) cos nudzisz się bardzo..........
          • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 15:46
            ano dzis sie nie ucze..wioec biegam po forach jak szalona;)
            • nerri Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 15:50
              Wystraszyłyście je...babole z Was:D

              Nowe sie miały odzywać a nie powiem kto zdominował wątek;p
              • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:12
                jakby stado....;)
                • shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:12

                  ja tez sie nei ucze :)
                  wiec bede :)
                  • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:15
                    te nowe sie rzeczywiscie wystraszyly chyba:)

                    ja tam sie nie balam jak bylam nowa:)
                    a Ty Atkuś??
                    • sundry Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:33
                      Ja jestem Marta,mam 21 lat,studiuję prawo na 3 roku,od roku jestem w związku,mam
                      dwóch braci i dwa śliczne koty:)Czuję się trochę jak bym wypełniała formularz na
                      Sympatii;)
                      • shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:36
                        ja tez sie nie balam :)
                        chociaz my mialysmy prosciej.
                        bo my od poczatku jestesmy :D
                        jestesmy bardzo mile i przyjazne :D
                        gadatliwe :)
                        • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 16:53
                          nooo...pewnie ze mile;))

                          fakt na poczatku bylo łatwiej....nie czuj sie jak na sympatii;)

                          Monia jestem (jeszcze raz;))
        • hana83 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 13:15
          ano sie nie przedstawiłam :) Hania jestem
      • burritka1984 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 12.05.07, 00:11
        Witajcie tez jestem tu nowa :) zagladalam pare razy ale pisze po raz pierwszy,
        mam 23 lata, mieszkam obecnie w UK, w chwili obecnej nie ucze sie i nie prauje -
        ale to oczywiscie przejsciowe :). poza tym jak chyba kazda z was mam czasami
        problemy lub sprawy ktorymi chetnie podzielilabym sie z wami na forum,tym
        bardziej ze za granica nie tak latwo zdobywa sie szczerych przyjaciol, takze
        witam i pozdrawiam serdecznie, ;)
    • trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:14
      Ja juz kiedys pisalam 'dwa slowa o sobie', ale udzielam sie tlyko od czasu do
      czasu, wiec pewnie niewiele z Was mnie kojarzy ;) Czyli co? jestem "nowa" czy
      juz nie? :D
      • shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:15
        a jak wolisz??
        :)
        • trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:18
          A ja to nie wiem :D Niby juz nie tak "nowa", ale zeby nazywac sie "stara", to
          tez jakos mi nie pasuje ;)
          • shameeka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:28
            :) no ja, jako "stara" tez sie nie czuje :D
            hehehe
            :)
            • trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:31
              No i wlasnie :D Ot, dylemat ;)
    • mawo84 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 21:42
      A te co od początku podczytują, ale dotąd się nie udzieliły ? :-)
      Chyba już pora się ujawnić i wyjść z ukrycia..
      Marzena, wiek 23, miasto Opole, studia porzucone na rzecz zarobkowania,
      zarobkowanie chwilowo wsztrzymane z powodu dorobku życiowego,a w dorobku
      przewspaniała prawie 6-miesięczna córeczka Oliwia :-) pzdr.
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 22:52
        czesc:))

        trocineczce sugeruje jedank sie przedstawic:))
        • trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:32
          No niech bedzie ;)
          Mam 22 lata (jeszcze :P) i studiuje sobie psychologie spoleczna (dzienna, IV
          rok). Oprocz tego pracuje w jednej ze stacji TV (poki co dzielnie znosza moje
          wychodzenie w srodku dnia na zajecia :D).
          Od 5 lat w stalym, szczesliwym zwiazku ze wspanialym facetem :)
          Co by tu jeszcze... Rubryk typu 'lubie', 'nie lubie' tworzyc nie bede, bo malo
          jest rzeczy, do ktorych mam stosunek obojetny, wiec wymienianie zajeloby za
          duzo miejsca/czasu ;)
          Jaka jestem? A to zalezy... czy mialabym napisac co ja o sobie mysle czy tez co
          mysla inni oraz, o ktorych innych ewentualnie chodzi ;)
          Jakies pytania? :P
          • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:50
            jak masz na imie??:)
            • rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:51
              Jelonek ;)
              • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:53
                o Ty paskudo paskudna....co y na dwudziestach robisz???
                :))
                • rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:54
                  trafiłem do raju :))
                  • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:56
                    a tu koszmar: czyli ja:))
                    • rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 02.02.07, 23:58
                      raj nigdy nie był doskonały :)) gdzieniegdzie można spotkać kuszącego węża ;))
                      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:04
                        haha.....

                        ja jestem wszedzie;))
                        • rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:07
                          ja też :))
                          • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:17
                            a ja zmykam...na liste...chce...najbatrzdziej lubie...i wszystkie pozostale..i
                            do Oliankowa na chwile;)
                            • rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:20
                              mnie juz nie ma :)) dobranoc
            • trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:03
              Imienia nie zdradze :) Nie chce, zeby ktos mnie skojarzyl, choc i tak podalam
              dosc duzo informacji... No ale, bez imienia, to zawsze jakas niepewnosc
              zostaje ;)
              • rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:06
                witaj Marto :))
                • trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:08
                  Pudlo ;)
                  No ale na potrzeby forum moze byc Marta :D
                  • rozczochrany_jelonek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:10
                    mówisz to po to aby nas zmylić ;PP :))
                    • trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:11
                      A jak! ;)
              • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:09
                ojjj.....hohoho...tajemnice...ale spoko...moze kiedys zmienisz zdanie;))

                Jest tu jedna taka co oficjalnego imienia nie podaje takze...(ale i tak je
                znam:) )....

                Specjalne pozdrowienia dla malej mi;)
                • trocineczka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 00:11
                  Ponoc kobieta powinna byc nieco tajemnicza ;)

                  monalajza napisała:
                  > Jest tu jedna taka co oficjalnego imienia nie podaje takze...(ale i tak je
                  > znam:) )....

                  O, to beda dwie ;)
    • monalajza zdominowalam watek dla "nowych"..niechcacy:)n/t 03.02.07, 00:38
    • crrazy Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 13:52
      ja się przedstawiac nie będę bo nowa nie jestem ;-) pisywałam kiedyś częściej,
      potem więcej podglądałam, a teraz znowu sie uaktywniam ;P
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 14:49
        nicka jak najbardziej pamietam:)
        wiec za nowa nie uznaje;)
        • crrazy Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 19:24
          i tak trzymać ;P ;-)
    • azazela Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 03.02.07, 20:57
      kurcze smam nie wiem czy jestm nowa czy tylko dlugo mnie tu nie bylo:P
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:02
        stara:)

        Powrocila z dealkiej podrozy:))
    • caresswoman Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 04.02.07, 16:18
      Ja jestem calkiem nowa, mam 28 lat(jeszcze jakis czas pasuje do waszego
      forum),jestem szczesliwa melzatka i zyje od jakis 6 lat w niemczech, bardzo
      tesknie za polska i kiedy tylko moge to do niej wracam.w tym roku koncze
      ostatecznie nauke( troche sie przeciagnelo) i pewnie zaczniemy sie starac o
      dzidzusia,pozdrawiam wszystkich.monika
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:04
        witam imienniczke..i zachecam do stworzenia wizytowki:))
    • czumczum Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 04.02.07, 16:40
      To ja też coś o sobie napiszę :)
      Jestem Ula, lat mam jeszcze 20 (moja wizytówka mnie postarza;p). Studiuję
      biologię w Katowicach, tu też sobie mieszkam z moim pieskiem i facetem - oboje
      wymagający nieustannej opieki :))
      • myzblis Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 04.02.07, 18:53
        jestem zapełnie nowa:)poniewaz przed chwilą odkryłam to forum.pełno ich:)mam 21
        lat,jestem na drugim roku studiów.strasznie lubie muzyke.może na razie
        tyle.pozdrawiam
        • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:07
          o zesz...a imie??:))

          witam:)
    • egoya Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 04.02.07, 18:52
      mam nadzieję, że mnie tez jeszcze pamiętacie. Nowa nie jestem, ale ostatnio brak mi czasu na odwiedzanie forum. Postaram się częściej wpadać. Pozdrawiam.
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:08
        wpadac wpadac:))

        duzo pisac;)

        zeby Ola miala co robic;)
    • mroofka2 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:00
      i jelonek tutaj?
      ;)
      co cie tu przywiodło?
      zapach kobiet?
      ;)))
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:08
        napisal ze raj:))
        • mroofka2 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 00:13
          wiadomo;)
          • myzblis Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 05.02.07, 20:16
            o moje imie sie pytano?:) monika.
    • slodkie_pomarancze Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 08.02.07, 23:05
      co by tu o sobie...
      Mam 22 lata jeszcze, studiuje architekturę, hym...
      szalona, pełna życia, optymistka.
      próbuję układać sobie życie od nowa:) i ciągle wierzę że mi się uda!
      pozdrawiam wszystkich
    • malawaszka0 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 09.02.07, 08:52
      a no witam...Cos o sobie-hmm mi właśnie to wydaje się ciekawe,że nie pisze się
      konretnie o sobie tylko liczy się rzucony temat:))a ja jestem sobie Ważka:)
      pozdrawiam,podoba mi się u was,a najlepiej mi sie siedzi na tym forum w
      robocie:)
    • bzzzk Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 17.02.07, 16:11
      odwiedzam forum prawieże od początku, ale piszę rzadko, bo nie mam, póki co,
      regularnego dostępu do netu... tzn. net w domu mam, ale nie mam komputera:))

      więc pewnie nikt mnie nie kojarzy... mam na imię Karolina, lat 21, jestem z Wawy

      :)
    • reniferka19 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 19.02.07, 12:53
      Cześć, jestem Kasia:), studiuję dziennie politologię, mieszkam w Lublinie z moim
      chłopakiem. Jesteśmy razem ponad trzy lata.Zaglądam tu do Was jak mam wolną
      chwilę, czasem cos napiszę.Na razie to tyle o mnie:) Pozdrawiam!
    • rasgeea Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 19.02.07, 13:19
      to może ja też się pzredstawię ?:D
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 12:25
        :)))) dajesz;) Madziu...;))
        • rasgeea Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 13:01
          no więc.... (wiem, nie zaczyna się zdania od "no więc" ale takie mi zboczenie
          zostało z polskiego z liceum kiedy robiłam na złość pani :D )

          jestem sobie dziewczyneczka... ble ble :)
    • jeriomina Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 12:18
      Hej, ja mam na imie Aga, pracuję w szkole, poza tym dorywczo jako dziennikarz,
      obecnie zastanawiam się nad nowymi studiami, mam bzika na punkcie Rosji;-)
      jestem mężatką bez dzieci.
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 12:24
        tez mi nowa:))))
        • jeriomina Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 12:44
          nie wiedzialam, czy do mnie się to nie odnosi, bo ja mam rzadko czas na forum
          przez to że jestem w rozjazdach...
          • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 13:11
            ale kojarzymy;))..of kors;>>
            • agniechan Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 17:39
              To w takim razie ja też się przedstawię. A co!;-) Jestem studentką piątego roku
              dziennej socjologii na Uniwerku Wrocławskim, obecnie piszę magisterkę i szukam
              pracy, mieszkam z narzeczonym (do tej pory bywałam częściej na forum Ślub i
              Wesele, ale tam zrobiło się, jak by to powiedzieć... monotematycznie;-)). Co
              jeszcze? Nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu, mam skłonność do uzależnień
              (na szczęście nieszkodliwych - ostatnio padło na koktajl bananowy) i mam fioła
              na punkcie kotów. Agnieszka się kłania:-) To by było na tyle. Na razie...;-)
              • mala_mi55 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 21.02.07, 18:21
                A to ja tez co tam. Dopiero weszlam na to forum ;)
                Gosia lat 25, skonczylam AGH teraz mieszkam z narzyczonym i we wrzesniu sie
                pobieramy. Uwielbiam lazic po gorach, wspinac sie i robic zdjecia a potem je
                gladac ;)Narazie tyle Witam Was wszystkie 20-stki
    • joasia_85 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 22.02.07, 12:45
      Dopiero teraz tu dotarłam...tyle tego:)Mam 21 lat, studiuję turystykę i
      rekreację - na III roku, pracuję jako kelnerka, jestem w szczęśliwym związku,
      choć na odległość...To chyba tyle na wstępie. Pozdrawiam cieplutko
      • monalajza ZACHETA;))) 22.02.07, 23:28
        witamy witamy:)) i zachecamy do stworzenia wizytowek:)
        jak zwykle zreszta:)))
        • more.words Re: ZACHETA;))) 25.02.07, 14:14
          hmmm

          no ja nie wiem czy taka nowa jestem...kiedys troszke tu pisałam...ale tylko
          troszke...

          po wizytowce widac aktywnosc i fora na jakich bywam...

          Ania, lat 23 , Łódź, studentka prawa... reszta info moze z czasem ;P
    • unbreakable Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 25.02.07, 13:57
      też jestem nowa:)

      mieszkam w Warszawie, lat 22, IV rok ekonomii.
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 25.02.07, 14:51
        :)) witamy:)
    • madnessa Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 13.03.07, 10:36
      Witam!!!
      Jestem tu nowa!!!
      Elwira, 25 lat, mgr ekonomii, Jelenia Góra, w sierpniu biorę ślub.
      Pozdrawiam.
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 13.03.07, 12:30
        witamy:))
      • olianka Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 13.03.07, 14:54
        Witaj Madnesso!
    • joginka83 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 13.03.07, 16:26
      ja tez jestem new. z Krakowa, koncze studia, pracuje nad usmiechaniem sie:)
      • maryshaa Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 14.03.07, 12:02
        Jak nietrudno się domyślić mam na imię Marysia. Mam jeszcze 24 lata :-)
        Skończyłam filologię rosyjską. Pracuję, od 1,5 jestem z chłopcem moim kochanym,
        lubię dobrą muzykę...dla mnie znaczy to akurat jazz i soul :-)
        Trochę się udzielałam już na forum, ale przedstawić się nie zaszkodzi :-)
        Pozdrawiam Was dziewczyny!
    • bimbelek Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 14.03.07, 14:21
      a ja jestem bimbelek... lat 25.. siama po rozstaniu z narzeczonym.. szukam
      zgubionych rozowych okularow.. mieszkam sobie zagranica (ffilowo) i pracuje na
      nowy start... by moc wrocic do kraju i zaczac zycie od nowa...
      • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 14.03.07, 17:50
        witam:)
    • marjory_m Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 14:19
      Ja jestem całkiem świeżutka, bo dzisiejsza :)

      Właśnie siedzę w pracy, nudno jak cholera i tak sobie latam po forach różnych aż
      trafiłam na to i strasznie mi się zpodobało. Co o mnie... Mam 21 lat, mieszkam w
      łodzi, studiuje zaocznie socjologie i pracuję (dzięki ci szefie za komputer z
      internetem ! )
      Kurcze strasznie trudno napisać coś o sobie, żeby nie brzmiało jak anons w stylu
      "poznam miłego pana". Jestem cholera chyba jednak optymistką, miejscami z
      tendencjami do defetyzm. Niestety słomiany zapał. Specjalizuję się w
      nicnierobieniu, patentowanym lenistwie i zapięćminutwstawaniu :] jeśli już o
      patentach mowa, mam jeszcze żeglarza (no kocham to !!) Uzależniona od kawy,
      czekolady, rodzynek, papierosów, i makaronu, boże jak ja uwielbiam makaron :] Ze
      wszystkich rzeczy na świecie najbardziej nie trawie głupoty.

      I to chyba tyle w wielkim, nieco chaotycznym, skrócie.

      • ewelina23-20 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 14:22
        no i git:):)
        • monalajza Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 14:31
          hehe;)) no... teges, Witamy;)
          • ewelina23-20 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 14:31
            monalajza napisała:

            > hehe;)) no... teges, Witamy;)
            • martusia67 Re: Dziewczyny.....te nowe:)) 11.05.07, 20:45
              Czesc :) Jestem nowa, dzisiaj odnalazlam to forum :)Jak nie trudno zauwazyc mam
              na imie Marta z Warszawy :) Mam 22 lata. Jestem studentka socjologii- w czerwcu
              bronie prace licencjacka. Poźniej wybieram sie na profilaktyke spoleczna i
              resocjalizacje :) Kuratorem chcem byc :) Uwielbiam ksiazki, mode, dobry film,
              mojego najukochanszego mezczyzne :))) I to chyba na tyle. Pozdrawiam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka