06.02.07, 06:58
w piękny wtorkowy poranek, kawkę już wypiłam i teraz pędzę do pracy. Czeka
mnie ciężki dzień, ale.
Pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia
Obserwuj wątek
    • wesola_kicia Re: witajcie 06.02.07, 10:17
      wzajemnie:)
    • skorpionica11 Re: witajcie 06.02.07, 10:28
      dzieki i nawzajem
      pozdr. ;))
      • fantka Re: witajcie 06.02.07, 12:38
        dzięki za kawkę
        piję z mlekiem
    • zla.babka Re: witajcie 06.02.07, 14:38
      ja tylko z mleczkiem ( i tylko rozpuszczalną)
      hmm przydało by się ciacteczko do tej kawki;)
      • fantka Re: witajcie 06.02.07, 15:05
        zobacz czy przypadkiem w kafe pod palmą
        w lodówce nie został kawałek tortu,
        powinien być, bo nie widziałam żeby ktoś jadł ;))
        • zla.babka Re: witajcie 06.02.07, 17:02
          niestety już ktoś zjadł:)
          przynajmniej nie przytyje
          • fantka Re: witajcie 06.02.07, 18:17
            uuuuuuuu
            no to czekamy na następne urodziny,
            chyba że kelner nam niespodziankę przygotuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka