zla.babka 06.02.07, 06:58 w piękny wtorkowy poranek, kawkę już wypiłam i teraz pędzę do pracy. Czeka mnie ciężki dzień, ale. Pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zla.babka Re: witajcie 06.02.07, 14:38 ja tylko z mleczkiem ( i tylko rozpuszczalną) hmm przydało by się ciacteczko do tej kawki;) Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: witajcie 06.02.07, 15:05 zobacz czy przypadkiem w kafe pod palmą w lodówce nie został kawałek tortu, powinien być, bo nie widziałam żeby ktoś jadł ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
zla.babka Re: witajcie 06.02.07, 17:02 niestety już ktoś zjadł:) przynajmniej nie przytyje Odpowiedz Link Zgłoś
fantka Re: witajcie 06.02.07, 18:17 uuuuuuuu no to czekamy na następne urodziny, chyba że kelner nam niespodziankę przygotuje Odpowiedz Link Zgłoś