rrakietaa
29.04.07, 15:50
Hej motocyklistki :-) Bardzo czesto czytalam wasze motocyklowe tamaty i
chetnie to robie. Hmm.. jestem nowa i mam pare pytan do profesionalistek i
zaczynajacych przygode z wyjatkowymi motocyklami :-)
Wiec chcialabym sie zapisac na nauke jazdy kategori A i jestem pod znakiem
zapytania poniewaz jestem niska mam 160 wzrostu i 18 lat. W tym problem ze
nie wiem czy utrzymam motocykl na nauce jazdy i na egzaminie oraz tym czy
dosiegne poniewaz zwykle u instruktorow i egzaminatorow sa wyzsze motocykle :-
) Nigdy nie jezdzilam motocyklem ale bardzo uwielbiam je i mam isc na prawko
tylko sie zastanawiam :-) Dziewczyny prosze was pomozcie , mam nadzieje ze
cos doradzicie !!!! Z gory bardzo dziekuje !!
:-)