Gość: maryjo2
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
30.05.03, 07:46
Do odpoczynku jeden krok,
jeden jedyny krok nic więcej...
potem nie pamiętam, a potem:
trzeba go zrobić jak najprędzej, u -u -u!
Najlepiej to wejść do pracy i natychmiast z niej wyjść. I już.
:)