Dodaj do ulubionych

Czas relaksu

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.05.03, 07:46
Do odpoczynku jeden krok,
jeden jedyny krok nic więcej...
potem nie pamiętam, a potem:
trzeba go zrobić jak najprędzej, u -u -u!

Najlepiej to wejść do pracy i natychmiast z niej wyjść. I już.
:)
Obserwuj wątek
    • tygrysek_ Re: Czas relaksu 30.05.03, 08:11
      cześ mo-ryjo:)), co tam u Ciebie ?
      • Gość: martuha Re: Czas relaksu IP: *.chello.pl 30.05.03, 09:03
        weekend? a co to jest?
        • Gość: maryjo2 Re: Czas relaksu IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.06.03, 07:13
          Weekend to jest takie zjawisko, na które czeka się z utęsknieniem, a kiedy już
          nzdejdzie, to fruuuu...mija w mgnieniu oka.
          I znowu jest poniedziałek.
          • ka_27 Poniedziałek :-) 02.06.03, 07:18
            Poniedziałek jest dobrym dniem, ponieważ można znów rozpocząć kolejny, nowy
            tydzień i dokonać czegoś nowego :-)))

            Dzień Dobry Maryjko:-)
            • Gość: maryjo2 Re: Poniedziałek :-) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 02.06.03, 08:18
              Albo popełnić nowe głupstwa. Tymczasem dokonałam ablucji pod prysznicem,
              zjedzienia śniadania oraz opiłowania paznokci. Wszystko było zupełnie nowe,
              oprócz paznokci, które mam od urodzenia.
              :)
              • ka_27 Miłe głupstwa :-) 02.06.03, 08:25
                Głupstwa bywają czasem nawet miłe :-)
                Tylko sztywne osobowości nie popełniają głupstw :-)
                A wszystko co posiadamy od urodzenia, codziennie staje się Nowe ...

                :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka