Gość: ZYD IP: *.barak.net.il 03.12.01, 02:51 Poszukuje jak wyzej bo sam jestem/ A poza tym - warto mnie poznac! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: leziox Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego IP: *.arcor-ip.net 03.12.01, 23:38 Nawet gdybyś była Chinką,albo pochodziła z głębi dżungli-jeśli wszystko na swoim miejscu,toś ty interesująca.Zydówki mają taką ładną śniadą skórę i piękne czarne włosy-piękna rasa właśnie. Czuję że już cię lubię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rayoff Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.12.01, 23:44 Leziox, ja Cie nie chce martwic, ale to chyba Żyd jest. Przynajmniej tak z nicka wynicka... Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 03.12.01, 23:47 leziu - mnie szef gminy zydowskiej wyznaniowej powiedzial osobiscie, ze musze bardzo uwazac, jak o nich cos pisze, bo mam zydowska urode i zaraz mnie okrzykna tzw. "mianowana zydowka". Odpowiedz Link Zgłoś
sababa Semitka lub uroda semicka 05.12.01, 12:37 Jako ososba poszukujaca wyzew spomnianej osoby mam teraz watpliwosci: Co wazniejsze ze bedzie pochodzenia czy, ze bedzie wygladac jak...? O losie coz z Toba zrobic? Wiec w koncu jest tu jakas dziewczynka spelniajaca oczekiwania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomerank Re: Semitka lub uroda semicka IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.01, 13:38 Napisałeś na wstępie: pochodzenia żydowskiego. A Leszek od razu sie rozmarzył. A to, że ma być ładna, wie się samo przez się. Moja się nie kwalifikować-blond słowiańska aż trzeszczy i takoweż pochodzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Semitka lub uroda semicka 05.12.01, 13:44 a tak w ogole co to za rasizm? wzenic w bogaty rod sie chcesz czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
zaholec Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 05.12.01, 16:33 no cóż, albo to jest prowokacja albo Żydzi sami kreują rasizm w polsce...... Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 05.12.01, 17:03 ja sie kurwa tylko tak pytam, mnie na drugie lilith! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 120501 Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego IP: *.25.198.177.Dial1.Chicago1.Level3.net 05.12.01, 17:23 To czego w koncu szukasz;zydowki czy pochodzenia semickiego bo ja jestem pochodzenia semickiego ale nie zydowka. Odpowiedz Link Zgłoś
sababa Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 08.12.01, 21:29 Podejrzenie o prowokacje jest uzasadnione ale w tym wypadku bledne. Musicie mi uwieryzc na slowo! Jaki rasizm!? Jednym z warunkow podowodzenia zwiazku jest rownowaga miedzy roznicami podobienstwami i ich tworcze polaczenie. Wydaje mi sie, ze wspolne pochodzenie i podobny sposob patrzenia na swiat moze tylko pomoc i wyiliminowac wlasnie problemy pochodzenia To sa tylko teroretyczne rozwazania. Coz.. "dziewczyna pochodzenia zydowskiego" tylko czasmi ma semicki wyglad. A je uwielbiam te z semickim wygladem. Coz pochodzenia semickiego a nie zydowskiego... Czemu nie? W koncu w szystko w ostatecznym rozrachunku rozstrzyga sie inaczej! Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 08.12.01, 21:38 a nie lepiej zapodac od razu: tolerancyjnej kosmopolitki o semickim wygladzie szukam? przeca to jest sedno, czyz nie? Odpowiedz Link Zgłoś
sababa tolerancyjno-semicka 09.12.01, 02:04 TO JEST SEDNO ! MINA - o to na prawde przeciez chodzi... Moze nawet cos sobie uswiadomilem... Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: tolerancyjno-semicka 09.12.01, 07:25 ty se nie kpij, ty cioci sluchaj! ciocia dobra rada wie, co mowi! Odpowiedz Link Zgłoś
sababa Mina 09.12.01, 15:37 Ja nie wiem czy Ty jestes ciocia czy wujek! Ale w kazdym razie nie mialem zmiaru kpic i soebie tow zialem pozwaznie! Odpowiedz Link Zgłoś
sababa Re: Mina 11.12.01, 00:32 Witaj wiec Ciociu! Czy wiesz wiec cos na temat tolerancyjnych siostrzenic o semickim wygladzie? Albo Cioc? Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Mina 11.12.01, 10:20 cholera, sababa, mysle, mysle, i wsrod moich psiapsiolek (z mocy definicji tolerancyjnych) widze same rude i blondyny, poza tym wiekszosc jest nie do wyjecia. przyjaciel ma extra corke, i semicka, i otrzaskana ze swiatem, ale tez juz ma faceta, i to takiego, ze raczej na zmiane sie nie zanosi... jak by ci tu pomoc... wiesz co, moze w wewnetrznym biuletynie ligi zapodam? no chyba ze olewasz semicki wyglad, to mam dla ciebie gratke - ruda, bystra, samodzielna, zlosliwa, nie toleruje tylko glupoty i skurwysynstwa - moja najlepsza przyjaciolka. ino zaznaczam, ze ona nie chce za maz... a do cioci miny zawsze zapodac na maila mozesz, jak ci smutno. slubu z tego nie bedzie, ale jakas flaszencja moze?:) Odpowiedz Link Zgłoś
sababa wewnetrzny biuletyn 11.12.01, 14:38 I co ja mam zrobic? Sa tacy, ktorzy twierdza, ze rudy to musi byc Zyd wiec w sumie co to wlasciwe jest wygald semicki? Rudosc budzi we mnie mieszane uczucia z powodu warunkow zewnetrznych... Ale! Z tym malzenstwem to sie tak nie spieszmy! Jest jeszcze czas powielic swa niezwykla osobowosc! Czy wyglad jest najwazniejszy? z Pewoscia nie ale jednak odzwierciedla pewne okolicznosci, ktore jkaby byly nam nadane z gory! W kadzy razie Ciociu jst o co walczyc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomerank Re: wewnetrzny biuletyn IP: *.*.*.* 11.12.01, 14:56 No widzisz?! Po terapii cioci Miny żadnych warunków brzegowych! Wszyskie kobietki nasze są!:) Byle nie dziobate, mądre i dobre były. :) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dude Ktoś chce tutaj zrobić z siebie malowanego ptaka IP: *.rsk.pl 11.12.01, 14:58 Żonka wybaczy, ze teraz bede pisał jak pojebany, ale te zyczenia coś nie od serca były, bo mnie choróbsko zmogło i siem cholera odczepić nie wiedzieć czemu nie kce.Tak więc udupiony jezdem, przykuty do łoża,a z łoża do klawiatury niedaleko.Takem więc pisał bede jak pojebany...jak zaznaczyłem za wstępie. O czym to było...aaa pojawił sie zdaje sie jakiś anyautosemita.Masz gościu (hłe hłe i kto to mufi?Gościu jakieś kompleksy czy po prostu gardzisz naszym pieknym , rumianym słowiańskiem dziewczem? A cóz ci ono zawiniło?Tak więc przstań ściemniać o zydowskim pochodzeniu, bo nakrecasz tym samym rasistowską koniunkturę, a takiej prowokacji nikt nie zdzierży. Fshyscy jesteśmy białymi Murzynami, jak mawiał poeta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dude Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego IP: *.rsk.pl 11.12.01, 15:05 Teee, Icek, Ty sie tu chłopie nie wygłupiaj, bo nam sie tutaj za kfilke na forum zwali cały tabun Cyganek z tobołkiem, uparcie twierdzących, ze inego niż Cygan to one nie wezmą. Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 11.12.01, 17:58 Dudus kurwa, czys ty ochujal??? zachorowales jedna z chorob, ktore leczy twoja zona zawodowo??? natychmiast otwieraj paszcze i lykaj! jedna pernazynka, druga, trzecia, czwarta... i za dwanascie godzin powtorka! i ciesz sie, ze jestes moim mezem, bo za takie pierdolenie to powinnam ci haloperydol w dupsko zaladowac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 11.12.01, 18:33 minusia, to twoj chop juz nas jezd ci nyi? bo po slundlu cos zagoduje! i jezd pisze! i w ogole jezd ..... . oj, ciotka, co ty z chlopamy robisz, co? Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 11.12.01, 19:15 ach wiesz... tu wlosy odgarne, tu cyca przez ramie przerzuce - no i mam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dude Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego IP: *.rsk.pl 11.12.01, 19:15 mina.mina napisał(a): > Dudus kurwa, czys ty ochujal??? zachorowales jedna z chorob, ktore leczy twoja > zona zawodowo??? natychmiast otwieraj paszcze i lykaj! jedna pernazynka, druga, > > trzecia, czwarta... i za dwanascie godzin powtorka! i ciesz sie, ze jestes moim > > mezem, bo za takie pierdolenie to powinnam ci haloperydol w dupsko zaladowac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 11.12.01, 19:16 dobra mezu, mow:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dude Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego IP: *.rsk.pl 11.12.01, 19:27 mina.mina napisał(a): > Dudus kurwa, czys ty ochujal??? zachorowales jedna z chorob, ktore leczy twoja > zona zawodowo??? Ochujanie? Ty tam sie z obcymi na pijaństwa umawiash a ja tu staje hłe hłe w obronie polskiej baby.A czy pierdolenie?Fakt.Cóz, choroba wieku młodzieńczego.Żonko, to kim ty do Czorta (PZDR)jesteś, ze cie jeszcze na stosie nie spalili za takie praktyki?Że też leczysz takich ochujańców jak ja, i ci to jeszcze sie nie udziliło...cóż, silny charakter, Moja Kofana:))) > mezem, bo za takie pierdolenie to powinnam ci haloperydol w dupsko zaladowac!!! Ech, niedoczekanie, ale na przyjemność to musze sobie najpierw zasłużyć.A tak wogóle to wole prozac. Najniższe ukłony, pewnie bede sie za to w piekle samrzyc, zem ja, głupek sprawił, ze mej żonce nerwa poszła. Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 11.12.01, 19:31 chodz na watek ktory dla nas specjalnie zalozylam, dam ci seroxat, mniej skutkow ubocznych i nie bedziesz na chaju chodzil Odpowiedz Link Zgłoś
sababa Re: Dziewczyna pochodzenia zydowskiego 12.12.01, 03:14 To mial byc moja strona zebym gatunek mogl przedluzyc! Co sie tu dzieje! Odpowiedz Link Zgłoś
alaala do M. 12.12.01, 21:56 Cześć! skrzynka odmówiła mi posłuszeństwa :-) , dostałeś wczoraj malia? Ciepełka życze ;) [uśmiecham sie] Odpowiedz Link Zgłoś