Gość: k. IP: 10.2.24.* 07.12.01, 14:22 CZY JEST KTOŚ MOŻE Z KONSTANCINA I PODPOWIE MI JAK TAM DOJECHAĆ. JADE TAM PO PROSTU JUTRO NA ŚLUB I MAM KŁOPOT, BO JESZCZE NIGDY TAM NIE BYŁAM. Z GÓRY DZIĘKUJĘ k. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj