Dodaj do ulubionych

CZY KTOŚ WIE???

IP: 10.2.24.* 07.12.01, 14:22
CZY JEST KTOŚ MOŻE Z KONSTANCINA I PODPOWIE MI JAK TAM DOJECHAĆ.
JADE TAM PO PROSTU JUTRO NA ŚLUB I MAM KŁOPOT, BO JESZCZE NIGDY TAM NIE BYŁAM.
Z GÓRY DZIĘKUJĘ
k.
Obserwuj wątek
    • mag_nolia Re: CZY KTOŚ WIE??? 07.12.01, 14:25
      ...poleca...mapę...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka