Dodaj do ulubionych

I co Wy na to

08.12.01, 09:25
tekst przepisany z jednej z najbardziej opiniotworczych gazet w Polsce:
• Fatalnie wypadliśmy w światowym raporcie firmy Durex, oceniającym aktywność
seksualną narodów całego globu. W ruchaniu jesteśmy dopiero na 20. miejscu,
daleko za Grekami czy Chorwatami. Bzykamy się przeciętnie 93 razy w roku,
średnio mamy po 3,6 partnera w całym życiu. Pierdolimy się zwykle tylko we
własnych sypialniach, a nie - jak inni - na plażach, w biurach czy basenach.
Tam Polakom nie staje. Ponieważ w kraju występuje drastyczny niedobór mieszkań,
czyli sypialni, i tutaj szybko nie drgnie.

Obserwuj wątek
    • mina.mina Re: I co Wy na to 08.12.01, 09:39
      toz i nie pytajmy ludzi, czemu emigruja!
      • mario2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 09:43
        :o)))) bestoz w Niemcach mieszkom dziolcha :o)))
        • mina.mina Re: I co Wy na to 08.12.01, 09:45
          a jo w bynyluksach, w dzielnicy wojskowyj, kaj przekroj bez wsziskie nacyje!
          • aniela_ Re: I co Wy na to 08.12.01, 09:46
            z lektury wnoszę że chcialabym w grecji czy chorwacji zamieszkac
    • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 09:46
      Ja, oni te statystyke na podstawie ilosci sprzedanych prezerwatyw oparli? I
      pewnie podzielili na ilosc obywateli, wlaczajac w to niemowleta? Ciekawe tylko
      skad wiedzieli, ile nas jest-skoro spisy powszechne przeprowadza sie co iles
      tam lat, zeby nas policzyc.A przygody z "tirowkami" tez ta statystyka obejmuje?
      Nie widzalam, zeby przydrozne "panienki" lozka polowe na plecach targaly.
      • mina.mina Re: I co Wy na to 08.12.01, 09:49
        a my tu w bynyluksach jak momy spis powszychny, to loni przisylajum te ankiyty
        doma, a jak siy niy wypylni i niy lodesle w terminie, to grziwna! i jeronie,
        loni kcieli wiydziyc, kiery jo miola chopa pierszi roz! te gupki wsziskie tu
        wpisywoli, a jo im bez poprzek napisala wolami, ze chuj im do tygo! i teroz
        czekom, az mie zamknom do pierdla!
    • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:14
      Kurde- 3 raz tego samego posta pisze! Poprzednie dwa wcielo gdzies! Zaraz mnie
      formalnie kurwica dorwie albo cos!
      A co do statystyk- mnie tam nikt nie pytal, gdzie ja seks uprawiam. Moich
      kuzynow na wsi tez pewno nie, bo oni prezerwatyw nie uzywaja. Za drogie! U nich-
      co stosunek, to potumek. Wiec chrzanie wszystkie durne statystyki!
      • mario2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:18
        Iwek:
        !
        1) wlacz komunikator
        2)po co nam kondmy?
        3)i tak jestes w ciazy :o))
        • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:28
          mario2 napisał(a):

          > Iwek:
          > !
          > 1) wlacz komunikator
          > 2)po co nam kondmy?
          > 3)i tak jestes w ciazy :o))

          To co ze jestem w ciazy??? To nie moge sie powsciekac na debili od statystyk???
          Ja tez chce na plazy seks uprawiac - tylko kiedy, jak my tu przez 3/4 roku jakas
          jesienio-zime mamy?? A nie stac mnie latac na Hawaje za kazdym razem, jak mi sie
          dupcenia zachce! Pies morde lizal statystykom!

          • Gość: xpOVER Re: I co Wy na to IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 11:23
            sex na plaży??? a jak wiatr piaseczku nawieje???
            Chociaż czytałem o plemieniu, gdzie chłopaki sobie nacinają czubeczek, i
            posypują piaskiem, to się zrasta i mają ponoć lepsze doznania
            • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 14:48
              Gość portalu: xpOVER napisał(a):

              > sex na plaży??? a jak wiatr piaseczku nawieje???
              > Chociaż czytałem o plemieniu, gdzie chłopaki sobie nacinają czubeczek, i
              > posypują piaskiem, to się zrasta i mają ponoć lepsze doznania

              Nie lepsze doznania, tylko wieksze tarcie :o)).
      • Gość: samanta Re: I co Wy na to IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 10:19
        no i wiadomo juz czego ja taka znerwicowana!:)
      • mina.mina Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:19
        dzioucha, ani chybi juz cie te lod statystyk namierzili... abo psy durexu! zaro
        ci we drzwi zaklupiom! bier kosa!
        • Gość: samanta1 Re: I co Wy na to IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 10:23
          no to mom przesrone!:)
        • onlyania Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:23
          a co to jest ta Durex???
          Czy chodzi o takie szklanki z duralu albo z czegos???
          co ma sex do szklaneczki???
          • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:32
            onlyania napisał(a):

            > a co to jest ta Durex???
            > Czy chodzi o takie szklanki z duralu albo z czegos???
            > co ma sex do szklaneczki???

            Ze po szklaneczce czegos mocniejszego lepiej sie go uprawia pewnie, hehe! Ale
            tego statystyki nie obejmuja! :o))
            • onlyania Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:35
              ale po szklaneczce czegos mocniejszego latwiej sie tez uprawia na wydmach lub
              gabinecie szefa, no nie....he he he
              a u mnie winda sie zepsula, to tez pewnie po szklaneczce czegos mocniejszego w
              piatek wieczorkiem...
              • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:40
                No, windzie po szklaneczce prysly zmysly i....liny wyciagowe! Poleciala na
                calosc, hihi...
                • onlyania Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:45
                  tyle ze przedtem szla do gory i opadala, a tak naprawde to dopiero teraz stoi...
                  • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:50
                    onlyania napisał(a):

                    > tyle ze przedtem szla do gory i opadala, a tak naprawde to dopiero teraz stoi..
                    > .

                    No coz, takie do gory i na dol widocznie ja wyczerpalo cokolwiek :o)). Za rzadko
                    to robi- statystycznie biorac :)))
                • mina.mina Re: I co Wy na to 08.12.01, 10:48
                  a moj chop wstol terozki, wypiel mi moj bryzik i robi w doma dyskoteka! a jest
                  jeszcze noc!
                  • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 11:08
                    Ale mnie przytkalo! Co to jest ten bryzik i gdzie on ci go wypiel?
                    • Gość: samanta1 Re: I co Wy na to IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 11:14
                      szczerze mowiac ja tez tylko zrozumialam ze dyskoteke robi:))
                    • mina.mina Re: I co Wy na to 08.12.01, 11:15
                      my calo noc balangowoli, i lon rano lyg spoc, a jo sie ciulnyla bryzika
                      bacardi - jednygo, drugiego, czyciego - i zech jest jak nowo narodzono! az nie
                      wierza, co juz jedenoscie godzin wybilo na zygorze! a tyn moj chop wstol, niby
                      ze na kacu i zmynczony, to go niy zaczypioc, lobacyl ta mojo szklonka, wypiel
                      to, i mie tu zaczal dyskoteka robic! a niby ze leb go boli! pewnie zarozki
                      dupcyc bydzie chiol - laaaaaaaa, juz mie maco, musza isc!
                      dziouszka, godom ci - bacardi breezer (bryzik), ino musi sam byc watermelon, to
                      je lepsze niz amfa, viagra, i co tom jesce kces!
                      • mario2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 11:22
                        jak ci palec w cipa wsadzi- to nim pwiedz:o)))
                        • aniela_ Re: I co Wy na to 08.12.01, 11:24
                          aha mi nie mów.
                        • Gość: samanta1 mario IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 11:25
                          czy Ty sloneczko przypadkiem nie przeginasz? czy to jakis wirus Cie zaatakowal?
                          • mario2 Re: mario 08.12.01, 11:28
                            sloneczko niy przegino - sloneczko jest na kacu :o(
                            • Gość: samanta1 Re: mario IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 11:31
                              Trza bylo nie chlac sloneczko!:) Ty masz kaca a ja mam rzygac?Nic ino
                              cipa,dupcenie ....Mario! Gdziez Twoja dusza romantyczna????????
                          • mario2 Re: mario 08.12.01, 11:30
                            te samanta- jak zo bylo? 004891....?? dej znac na priva
                            • Gość: samanta1 Re: mario IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 11:31
                              a co to za numer?
                              • mario2 Re: mario 08.12.01, 11:44
                                twoj
                                • Gość: samanta1 Re: mario IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 11:49
                                  Aaaaaaaaa!!!!! Dobra,za chwilke!
                        • mina.mina Re: I co Wy na to 08.12.01, 12:17
                          marys, synek, wsadz sie swoj w swojo dupa i nic nam nie godej, jak ciebie bylo!
                          • maryjo2 Re: I co Wy na to 08.12.01, 14:22
                            mina.mina napisał(a):

                            > marys, synek, wsadz sie swoj w swojo dupa i nic nam nie godej, jak ciebie bylo!

                            Ja - rzeknij tylko, co Ci z tego wyszlo :o)).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka