ixtlilto 11.08.03, 22:51 Wybywam do końca sierpnia :D Nie wiem czy znajdę k@wiarenkę, więc już teraz pozdrawiam i życzę dużej ilości postów przez te 3 tyg :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj