18.08.03, 00:03
i ze wszystkich szpar, dziur, katów wyłaża rózne zjawy, mary i inne pojeby :)

------
"To jest wielka sztuka
zrobic z małej dupki
tiki-tiki"
Obserwuj wątek
    • Gość: samanta Re: PÓŁNOC IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.08.03, 00:04
      w takim razie ja ide spac,dobranoc...;)))
      • czary-mary Re: PÓŁNOC 18.08.03, 00:06
        nie bój się, było napisane: z małej :)
    • t.king Re: PÓŁNOC 18.08.03, 00:05
      wszystko to jest gówno liczy się ZSMP
      • Gość: leziox Re: PÓŁNOC IP: *.arcor-ip.net 18.08.03, 01:10
        E tam,mała dziura z upiorami to nic w porównaniu do małej,kosmicznej czarnej
        dziury w lodówce pewnych moich znajomych.Co by tam się nie wstawiło to zaraz
        znikało,bezpowrotnie,a każdy z tych,co do lodówki mogli niby zaglądać,na
        wszystkie świętości zaklinał się,że nie miał ze znikaniem żerła nic wspólnego.
        No to przenosiło się wszystko do innego wymiaru,bo jak inaczej?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka