czary-mary 18.08.03, 00:03 i ze wszystkich szpar, dziur, katów wyłaża rózne zjawy, mary i inne pojeby :) ------ "To jest wielka sztuka zrobic z małej dupki tiki-tiki" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: samanta Re: PÓŁNOC IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.08.03, 00:04 w takim razie ja ide spac,dobranoc...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: PÓŁNOC IP: *.arcor-ip.net 18.08.03, 01:10 E tam,mała dziura z upiorami to nic w porównaniu do małej,kosmicznej czarnej dziury w lodówce pewnych moich znajomych.Co by tam się nie wstawiło to zaraz znikało,bezpowrotnie,a każdy z tych,co do lodówki mogli niby zaglądać,na wszystkie świętości zaklinał się,że nie miał ze znikaniem żerła nic wspólnego. No to przenosiło się wszystko do innego wymiaru,bo jak inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś