pszczola35
07.02.08, 11:02
Witajcie, kochani:)
Będąc na targach EXPO wraz z moimi koleżankami ,natrafiłyśmy na
stoisko z absolutnie odlotowymi kaskami w wersji kobiecej:D
Fantazja, postanowiłyśmy zrobić malutką sesyjkę zdjęciową:))
Modelkami są pełne uroku i kobiecego seksapilu: jossssik i
kachaad :D:D
Oprócz tego strój skórzany, na typowego przecinaka, ale jakże
twarzowy:)) O cenie nie wspomnę...;D
images6.fotosik.pl/123/214f6b26681a7cb2med.jpg
images6.fotosik.pl/123/977b7ce60af736d2med.jpg
images6.fotosik.pl/123/84ea2bc8b3c900f0med.jpg
images6.fotosik.pl/123/3081a89c2d408e54med.jpg
images6.fotosik.pl/123/16baa108c44410f7med.jpg
bardzo dynamiczne zdjęcie mówiące o reakcji Kasi:DD
images6.fotosik.pl/123/7ba92ae1c8c207c6med.jpg
oraz kombinezon:
images6.fotosik.pl/123/53b43a68fe4d94c3med.jpg
Miłego lookania oraz udanych zakupów "twarzowych" ,kochani:))
pszczółka Maja:))