Dodaj do ulubionych

motocyklowa moda kobieca:D

07.02.08, 11:02
Witajcie, kochani:)
Będąc na targach EXPO wraz z moimi koleżankami ,natrafiłyśmy na
stoisko z absolutnie odlotowymi kaskami w wersji kobiecej:D
Fantazja, postanowiłyśmy zrobić malutką sesyjkę zdjęciową:))

Modelkami są pełne uroku i kobiecego seksapilu: jossssik i
kachaad :D:D

Oprócz tego strój skórzany, na typowego przecinaka, ale jakże
twarzowy:)) O cenie nie wspomnę...;D

images6.fotosik.pl/123/214f6b26681a7cb2med.jpg
images6.fotosik.pl/123/977b7ce60af736d2med.jpg
images6.fotosik.pl/123/84ea2bc8b3c900f0med.jpg
images6.fotosik.pl/123/3081a89c2d408e54med.jpg
images6.fotosik.pl/123/16baa108c44410f7med.jpg
bardzo dynamiczne zdjęcie mówiące o reakcji Kasi:DD
images6.fotosik.pl/123/7ba92ae1c8c207c6med.jpg
oraz kombinezon:
images6.fotosik.pl/123/53b43a68fe4d94c3med.jpg
Miłego lookania oraz udanych zakupów "twarzowych" ,kochani:))

pszczółka Maja:))




Obserwuj wątek
    • ankaaz Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.02.08, 11:28
      ja właśnie ostatnio się czaję na jakiś fajny nowy kask ale w sumie
      nie jest tak łatwo coś ciekawego znaleźć, na szczęście mam jeszcze
      trochę czasu do następnej wypłaty ;)
    • zaciszanka30 Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.02.08, 11:34
      zrobię mały marketing ( ale uzasadniony ), że było to wspólne
      stoisko Riders i BOOSTER S.C. z Katowic, czyli chłopaków u których
      kupiłam moją śliczną yamaszkę, którzy mi ją przechowali przez prawie
      2 miesiące i jeszcze dowieźli mi ją do Warszawy !! A co tam -
      musiałam ich pochwalić :)
    • riders123 Re: motocyklowa moda kobieca:D 15.02.08, 15:33
      Witam dziewczyny!!
      Te kaski były na moim stoisku (www.riders.net.pl), więc bardzo
      dziękuję za reklamę!!! Jesteście kochane!!! Ale mam coś w zamian:
      jeszcze 2-3 tygodnie, a takie (i mam nadzieję wiele innych) babskich
      kasków znajdziecie w moim sklepie. Kaski są w porzo jeśli chodzi o
      jakość i cenę. Na targach nawiązałam jeszcze fajne kontakty i
      niebawe będę mieć w ofercie 10 modeli damskich kurtek i piękne
      damskie kombinezony!! Jeśli czegoś będziecie potrzebowały - piszcie
      także na maila riders@riders.net.pl.
      pozdrowionka
      riders123
      • kachaad Re: motocyklowa moda kobieca:D 15.02.08, 20:27
        Polecamy sie na przyszłość (mam nadzieje ze koleżanka - modelka
        też). Liczymy na jakieś rabaciki, zniżki itp. :)))

        Pzdr
        Kaska
        • riders123 Re: motocyklowa moda kobieca:D 15.02.08, 22:20
          Oczywiście z wielką przyjemnością!!! Zapraszam po rabaciki!!!
          riders123, aga, ZX-6R
          • sarawi motocyklowa moda kobieca:D 15.02.08, 23:00
            Ten kombinezon jest cudowny - mam taki "u siebie" w sklepie w
            wersji bialej - i jest naprawde kosmiczny! do tego sa jeszcze
            rekawiczki i kask - full-face, albo otwarty. I kilka gadzetow - t-
            shirty z tej samej serii. Strasznie mi sie podobaja.
            A tak z ciekawosci - jaka cena za ten kombinezon?
            • riders123 Re: motocyklowa moda kobieca:D 16.02.08, 12:06
              Sarawi, Ty mówisz o tym kombi Dainese, który jest na foto? To ja
              takich nie mam, ale mam M-TECHa (oni szyli dla Dainese i się
              usamodzielnili), które są w cenie ok. 2200-2400. Na mojej stronie
              jeszcze tych ciuchów nie ma (stronka się doskonali), ale na
              www.m-tech.it można je zobaczyć. Mi się bardzo podobają i skórka
              (jak to włoska) jest bardzo miękka.
              Pozdróweczka, riders123, Aga, ZX-6R
    • nieswinka Re: motocyklowa moda kobieca:D 06.03.08, 15:49
      Podobno najnowszym krzykiem mody są takie oto buty "bierz mnie".

      www.livefast.pl/ride-icon-bombshell-white-damskie-cat-36-id-603.aspx

      ;-)
      • hlm Re: motocyklowa moda kobieca:D 06.03.08, 23:59
        TO sa buty na motocykl?!?
        matko bosko... zatkalo mnie...
        ;D
        • monique76 Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 08:16
          Marzena - mialam to samo wczoraj napisac:-) Kojarzysz może moje
          spodnie i kurtke na motocykl? jak myslisz - takie biale kozaczki do
          kompletu bylyby w porzo? ;-))))))))))) hehe.. chyba pokaze
          malzonkowi co by wiedzial co mi kupic na zblizajace sie urodziny;-)
      • avocado67 Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 08:55
        No niestety nie mogę zacytować dokładnie, co powiedziałam na widok tych butów,
        bo mnie Goha z forum wywali za używanie brzydkich słów ;-))))
        • goha66 Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 09:29
          avocado67 napisała:
          nie mogę zacytować dokładnie, co powiedziałam na widok tych butów,
          > bo mnie Goha z forum wywali za używanie brzydkich słów ;-))))

          :) dobrze, ze nikt nie słyszał moich myśli, kiedy je zobaczyłam ...
          i cieżko by mi było wywalić Cię z forum (jako, że najpierw
          musiałabym sobie kazać je opuścić :D:D)
      • jean_nie Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 09:20
        To ja proponuje do tych butow takie oto spodenki:

        www.moto-akcesoria.pl/product_info.php?cPath=344_49&products_id=23279
        Pzdr,
        jean
        • josss Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 10:47
          Jeszcze tylko taka kurtka:
          www.livefast.pl/ride-icon-bombshell-gogo-pink-cat-18-id-
          365.aspx
          lub taka:
          www.livefast.pl/ride-icon-bombshell-white-cat-18-id-368.aspx
          kask taki:
          www.livefast.pl/ride-icon-mainframe-hooligan-blush-cat-4-id-42.aspx
          a może taki:www.livefast.pl/ride-icon-mainframe-bombshell-
          gogo-pink-cat-4-id-56.aspx
          + rękawiczki:
          www.livefast.pl/ride-icon-tuscadero-white-damskie-cat-6-id-393.aspx
          i można w miasto ruszać na podbój serc męskich ;)))))))
          • josss Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 10:52
            Linki jeszcze raz, bo coś sie nie wkleiło dobrze.
            _________________________

            Jeszcze tylko taka kurtka:

            www.livefast.pl/ride-icon-bombshell-gogo-pink-cat-18-id-365.aspx

            lub taka:

            www.livefast.pl/ride-icon-bombshell-white-cat-18-id-368.aspx
            kask taki:

            www.livefast.pl/ride-icon-mainframe-hooligan-blush-cat-4-id-42.aspx

            a może taki:

            www.livefast.pl/ride-icon-mainframe-bombshell-gogo-pink-cat-4-id-56.aspx

            + rękawiczki:

            www.livefast.pl/ride-icon-tuscadero-white-damskie-cat-6-id-393.aspx

            i można w miasto ruszać na podbój serc męskich ;)))))))

            • hlm Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 11:01
              Jos, ja Cie prosze, Ty mi tego nie rob z rana! Ja mam bogata wyobraznie! Ja
              Ciebie w tym wszystkim zobaczylam :D Szczegolnie ten kask rozowy, ktory ma GOGO
              w nazwie... matko boska... jestescie pewne, ze to sklepy moto maja w swojej
              ofercie? bo moze to sa elementy wyposazenia striptizerki?!? jakos mnie sie w ten
              kierunek bardziej to wszystko kojarzy...
              :))))
              • josss Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 11:11
                umieram właśnie ze śmiechu :DDDDDDDD
                • avocado67 Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 11:44
                  raaaaatunkuuuuuuu! Kto takie rzeczy wymyśla? Albo nie: kto takie rzeczy kupuje????
                  • cruk Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 11:57
                    baby kurcze sie nie znacie, przeciez sexy ma byc a nie praktycznie?!?
                    urwaly sie nie wiadomo skad..
            • cruk Like a Virgin 07.03.08, 11:07

              Touched for the very first time
              Like a viiiiirgiiiin
              When your heart beats
              Next to mine
              Gonna give you all my love, boy

              Oh Yeah :-DDDDDDD
            • cien1100 Re: motocyklowa moda kobieca:D 07.03.08, 12:11
              Czy tych wdzianek nie projektowała czasem jakaś Doda, czy inna Pomarańcza ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka