cbfpreciosa
22.04.08, 21:08
Witam wszystkie zakręcone motocyklistki ;-))
Korzystając z zaproszenia AsiA z FŚM(za które dziękuję) postanowiłam
przyłączyć się do Was kochane kobitki!!!
Co prawda dopiero jestem w trakcie robienia prawka, ale mam nadzieję, że
będzie mi dane nieraz jeszcze w tym sezonie skorzystać z możliwości mojej
maszyny i wspólnych spotkań.
Pozdrawiam wszystkie motomaniaczki i życzę pomyślnego sezonu.
Kasia CBF`ka :-)