22.04.08, 21:08
Witam wszystkie zakręcone motocyklistki ;-))

Korzystając z zaproszenia AsiA z FŚM(za które dziękuję) postanowiłam
przyłączyć się do Was kochane kobitki!!!

Co prawda dopiero jestem w trakcie robienia prawka, ale mam nadzieję, że
będzie mi dane nieraz jeszcze w tym sezonie skorzystać z możliwości mojej
maszyny i wspólnych spotkań.

Pozdrawiam wszystkie motomaniaczki i życzę pomyślnego sezonu.

Kasia CBF`ka :-)
Obserwuj wątek
    • roomyanek Re: Powitanie 22.04.08, 23:03
      Witaj na forum, trzymam kciuki za Twoje prawko, napisz gdzie już
      wkrótce :)) będziesz śmigać.
    • goha66 Re: Powitanie 23.04.08, 07:33
      witaj na Forum Kasiu :)
      życzę powodzenia na kursie i podczas egzaminu :)
      P.S.
      które piękne miasto naszej śląskiej aglomeracji reprezentujesz?
      • asiafoczka Re: Powitanie 23.04.08, 16:30
        Cześć Kasia,
        Bardzo miło jest mi Cię TUTAJ powitać !!!
        Napisz skąd jesteś, bo może ktoś z nas jest z Twoich okolic.

        Ps. Do szybkiego zobaczonka :-)))

        Pozdrawiam,
        AsiA
    • josss Re: Powitanie 23.04.08, 19:34
      Kasia pozdrawia i wita Kasię! :)

      Jeju, zatrzęsienie Kasiek na MiDzie :D
    • cbfpreciosa Re: Powitanie 24.04.08, 21:44
      Witam ponownie :-)
      Co prawda już uzupełniłam wszystkie zaległości związane z miejscem mojego
      pobytu, ale nie widzę przeszkód żeby się powtórzyć ;).
      Jestem taka trochę rozdarta pomiędzy Świętochłowicami, moimi rodzimymi
      okolicami, a Katowicami - gdzie pomieszkuję wraz z moim małżonkiem i kochaną
      psiną rasy Yorkshireterrier (hehe, groznie brzmi).

      Dziękuję za szybkie powitanie i pozdrawiam
      Kasia CBF`ka
    • brudny.ucek Re: Powitanie 26.04.08, 19:12
      Bezbolesnego, szybkiego zdania prawka i sruuuuuu..na ulice ;-))))
      oby ten pierwszy sezon był jedna wielką motorkową przygoda - do
      zobaczenia!
      łuc
    • riders123 Re: Powitanie 26.04.08, 19:26
      Heja heja! Witamy serdecznie w gronie! Rób szybko ten plastik i
      śmigaj (ale dzisiaj było superancko - pogoda bombowa - co za
      jazda!!!) Do szybkiego spotkania na trasie!!!
      Pozdróweczka, Aga, ZX-6R

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka