gumpel
15.08.08, 19:44
Kurde, za 4 razem to już siedziałem w półmroku bo wyłączyłem główny
bezpiecznik - już nie mam siły latać po chałupie i wyciągać wtyczki. Co się
dzieje ? Efekt cieplarniany ? Ruskie jakąś meteobroń wymyślili i mszczą się za
tarczę ? Czy co ???
G.