Dodaj do ulubionych

4 burze w ciągu doby(!) - też tak macie ?

15.08.08, 19:44
Kurde, za 4 razem to już siedziałem w półmroku bo wyłączyłem główny
bezpiecznik - już nie mam siły latać po chałupie i wyciągać wtyczki. Co się
dzieje ? Efekt cieplarniany ? Ruskie jakąś meteobroń wymyślili i mszczą się za
tarczę ? Czy co ???


G.
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: 4 burze w ciągu doby(!) - też tak macie ? 15.08.08, 19:57
      u mnie chłodno i pada.... ale w porównaniu do Śląska - to mamy sielankę
      doprawdy. Słaby wiaterek i nie grzmi.

      www.pogodynka.pl/zjawiska.php
      • gumpel Re: 4 burze w ciągu doby(!) - też tak macie ? 15.08.08, 21:33
        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5593623,Traba_powietrzna_szaleje_w_Opolskiem__Moga_byc_ranni.html
        a u mnie znowu zaczyna grzmieć ...


        G.
    • isma Re: 4 burze w ciągu doby(!) - też tak macie ? 16.08.08, 13:47
      Nie, nie mielismy ani jednej burzy. Rano mielismy mgle jak, nie
      przymierzajac ;-))) w Londynie, a teraz mamy przyjemny chlodek.
    • hiperrealizm W nocy miałem akcje! 16.08.08, 13:54
      prawie zalało mi piwnicę!
      Ale się nie dałem! :)
      PS
      A u mnie było jasno jak w dzien! :)
    • kochanica-francuza Re: 4 burze w ciągu doby(!) - też tak macie ? 16.08.08, 15:45
      Nie, aż tak źle nie mam.

      A jak masz po tych burzach? Bo u mnie parno i jeszcze gorzej niż przed burzą,
      wbrew (byłym) normalnym zasadom pogodowym.
      • gumpel Re: 4 burze w ciągu doby(!) - też tak macie ? 16.08.08, 19:53
        Wczoraj po nocnych burzach zrobiło się bezchmurnie (!), parno i gorąco, a potem
        przylazła ta cholera o któej było głośno w TV (u mnie na szczęście tylko ściana
        wody, ale po sąsiedzku w Gliwicach i na Opolszczyźnie trąba powietrzna).

        Dzisiaj od rana zimno i leje


        G.
    • gumpel Twister (!) 16.08.08, 20:14
      Widzieliście program TV ? Dziś w TVP1 za chwilę ... Twister. Ręce opadają ...


      G.
      • kochanica-francuza Re: Twister (!) 16.08.08, 20:16
        gumpel napisał:

        > Widzieliście program TV ? Dziś w TVP1 za chwilę ... Twister. Ręce opadają ...
        >
        O, faktycznie. Właśnie sprawdziłam, co za licho, ten Twister...
        • gumpel Re: Twister (!) 16.08.08, 20:19
          Film o trąbach powietrznych
          en.wikipedia.org/wiki/Image:Twistermovieposter.jpg
          pl.wikipedia.org/wiki/Twister_(film)
          G.
    • hiperrealizm dzisiaj znowu chcialo mnie zatopić 16.08.08, 20:43
      ale się nie dałem...
      Hmmmm... do 3 razy sztuka... :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka