ronja Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:14 No, mało kto się bierze za łby, cholera..!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:15 pewnie większość poszła grzać się w słońcu;) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:17 no nie powiesz, że opalać, bo co innego można robić w słońcu? Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:18 no mozna robic jeszcze inne rzeczy... Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:21 no ja tam nic nie wiem...ludzie tylko czasem cos powiedza Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:23 co mówią,co mówią?? jakies nowe plotki wyszły a ja nic nie wiem? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:24 no cos Ty, nie słyszałaś dzis rano;0?? oona napisał(a): > co mówią,co mówią?? > jakies nowe plotki wyszły a ja nic nie wiem? > :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:26 eeeeee, ja tam plotek roznosic nie będę ;)) taka to ja nie jestem;) oona napisał(a): > nie!gadajcie czem predzej! > :)) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:28 ale na ucho mozesz bo to sie nie liczy ja oczywiscie nikomu... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:29 no dobra, na lewe wolisz, czy na prawe? Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:29 no chyba nie mozna tego powiedziec... Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:35 kropka! napisał(a): > to jak mam powiedzieć? na prawe a jak powiem-to niemozliwe!! to jeszcze na lewe i wtedy uwierze Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:42 morsem Ci przesle, będzie najlepiej;) oona napisał(a): > kropka! napisał(a): > > > to jak mam powiedzieć? > > na prawe > a jak powiem-to niemozliwe!! > to jeszcze na lewe > i wtedy uwierze Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:33 mozna ponoc tutaj teraz wszystko mozna :)) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:34 czy ja wiem czy mozna...a potem bedzie afera Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:36 a kto zrobi afere? tu wszyscy spokojni :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:37 ja nic nie mówię, bo potem będzie na mnie i co wtedy? yess napisał(a): > czy ja wiem czy mozna...a potem bedzie afera Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:39 ale ja przeciez nikomu tylko Ty,Ty i ja tajemnica zupełna :)) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:41 no nie wiem...a co ja z tego bede miala cio ? Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:43 a popatrzysz sobie!!! yess napisał(a): > no nie wiem...a co ja z tego bede miala cio ? Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:46 własnie,popatrzysz sobie bedzie fajnie to mów,no? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:47 a potem urwa mi glowe ...a szkoda jej Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:54 to juz teraz wiesz.i co Ty na to? oona napisał(a): > własnie,popatrzysz sobie > bedzie fajnie > to mów,no? > :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:58 a czy to istotne?;) yess napisał(a): > a o czym my tu wlasciwie gruchamy? Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:59 yess napisał(a): > a o czym my tu wlasciwie gruchamy? to Ty nie wiesz??? ha,ja juz wiem! Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:57 to jest siok no normalnie nie moge uwierzyc sie w głowie nie miesci! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:59 no bardzo powazna sprawa...tak myslalam Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:00 a ja sie nie spodziewałam a w zyciu! Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:59 to powiem Ci więcej! oona napisał(a): > to jest siok > no normalnie nie moge uwierzyc > sie w głowie nie miesci! > :)) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:02 kropka! napisał(a): > to powiem Ci więcej! > > ale niech ochłone najpierw Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:05 yess napisał(a): > ciekawe.......... ale jakby sie tak zastanowic... to mozna sie było tego spodziewac Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:11 nie, no wiadomo, widac było gołym okiem, ślepy by zobaczył oona napisał(a): > yess napisał(a): > > > ciekawe.......... > > ale jakby sie tak zastanowic... > to mozna sie było tego spodziewac Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy kogo złoić 23.01.02, 12:21 yess napisał(a): > a komu chcesz? no nie kobietom, bo kobiet nie biję ... przy świadkach Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:31 kropka! napisał(a): > no własnie bez świadków bije!!! no i odkąd mam córkę to nie mam jak żony bić to marnieje w oczach Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:34 a zupy przypadkiem nie robi za słonej:))? chudyy napisał(a): > kropka! napisał(a): > > no własnie bez świadków bije!!! > > no i odkąd mam córkę to nie mam jak żony bić to marnieje w oczach Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:41 yess napisał(a): > chudy jak zwykle slabo sie stara to coś nowego, dotąd lepsze opinie krążyły... Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:44 yess napisał(a): > nowosci nigdy dosc ale tak w oczy, bez dbania o moją wrażliwość ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:52 yess napisał(a): > zartowalam...:))) żartować sobie z takiego człowieka jak ja, domagam się rekompensaty, żądam, tupię nogą, o jak głośno :))) Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:01 yess napisał(a): > no dobrze dobrze...a co chcesz chlopczyku ? mnie tylko jedno w głowie, to co u kobiet najfajniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:07 yess napisał(a): > intelegencjaaaaaaaa? naturalnie, lubię się uczyć, a jednyny na to sposób to zadawanie się z lepszymi:) Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:12 yess napisał(a): > hę ????!!!!!!!!! czyż jak mówi człek dobrze o kobietach to też źle??? Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: kogo złoić 23.01.02, 14:40 wy glownie tak mowice ale z tego malo wynika o Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 14:43 yess napisał(a): > wy glownie tak mowice ale z tego malo wynika o a Wy towarzyszko to jakieś tu sztuczne podziały robicie, różnica płci nie dzieli tylko łączy, wyobrażasz mnie sobie z facetem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: kogo złoić 23.01.02, 14:48 ja sobie nie wyobrazam ale moze sobie ktos inny wyobraza cio ? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 14:52 yess napisał(a): > ja sobie nie wyobrazam ale moze sobie ktos inny wyobraza cio ? :)) zdanie samców w tej materii się dla mnie nie liczy, a Twoje tak Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: kogo złoić 23.01.02, 14:55 to sie bardzo ciesze ze liczysz sie z moim zdaniem Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:25 yess napisał(a): > a jak nie bedzie swiadkow to co wtedy ? to będzie seks, też forma agresji ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:32 no wiesz kropka tak tylko sobie gawedzimy... Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:33 yess napisał(a): > no wiesz kropka tak tylko sobie gawedzimy... no żeby dorośli ludzie się tłumaczyli ... Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:35 a czy ja cos mówię???? yess napisał(a): > no wiesz kropka tak tylko sobie gawedzimy... Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:32 kropka! napisał(a): > ups, co ja tu widzę? opisz proszę, to może być b. ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:39 cha, cha, cha !!!!! chciałoby się ploteczki roznosić, hę? chudyy napisał(a): > kropka! napisał(a): > > ups, co ja tu widzę? > > opisz proszę, to może być b. ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:31 yess napisał(a): > kiedy??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no bez świadków, róże, wino, lekka kolacja - sałatka grecka, polecam z fetą, oliwkami, pysznymi ziołami i paroma innymi rzeczami ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:32 kurcze, skad ja to znam;))? chudyy napisał(a): > yess napisał(a): > > kiedy??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > > no bez świadków, róże, wino, lekka kolacja - sałatka grecka, polecam z fetą, > oliwkami, pysznymi ziołami i paroma innymi rzeczami ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:33 no to sie chudy pytam kiedy????????????? a ty tylko gadasz sobie Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:38 yess napisał(a): > no to sie chudy pytam kiedy????????????? a ty tylko gadasz sobie bo oczom nie wierzę!!!!!!!! cywilizacja nam czas daje wieczorem, a ja wole rano Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:43 yess napisał(a): > rano nie lubie i juz rano miałem na myśli poranek dnia wolnego od pracy, tak bliżej południa, kiedy wszystko jest takie hm, mniam mniam, ciepłe Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:44 chudyy, Ty nie sprowadzaj mi koleżanek na zla grogę, co??? chudyy napisał(a): > yess napisał(a): > > rano nie lubie i juz > > rano miałem na myśli poranek dnia wolnego od pracy, tak bliżej południa, kiedy > wszystko jest takie hm, mniam mniam, ciepłe Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:46 kropka! napisał(a): > chudyy, Ty nie sprowadzaj mi koleżanek na zla grogę, co??? złą?????????? a czy ja ją na islam namawiam? Odpowiedz Link Zgłoś
luciella Re: kogo złoić 23.01.02, 12:48 to to się teraz islam nazywa? nie wiedziałam. chudyy napisał(a): > kropka! napisał(a): > > chudyy, Ty nie sprowadzaj mi koleżanek na zla grogę, co??? > > złą?????????? > a czy ja ją na islam namawiam? Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:54 yess napisał(a): > chudy a ty to umiesz takie sztuki wogle ? chyba się zgubiłem tyleście mi pytań w trójkę zadały :) Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:03 yess napisał(a): > no teraz to nie sciemniaj ze sie gubisz... no może przecieniasz męską orientację w terenie, zresztą sami ten mit budujemy Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:09 yess napisał(a): > moze kompas pozyczyc? katar mi już mija, trafię na węch, och zapachy, mniam mniam Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 14:44 yess napisał(a): > a jak ze smakami ? smak w narodzie nie ginie, szczególnie odkąd przed laty palenie precz rzuciłem to rozwijam, a rozwijam Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy dotyk 23.01.02, 14:54 yess napisał(a): > cvos jeszcze o pozostalych zmyslach? uwielbiam, ile mamy na całym ciele pięknych komórek, jakie one wszystkie miłe być potrafią Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: sluch 23.01.02, 14:59 yess napisał(a): > co lubi? cwierkolenie :))))? szeptanie na ucho słów różnorakich to wasza kobieca przyjemność z zamkniętymi oczami Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: oczeta 23.01.02, 15:12 yess napisał(a): > ponoc najbardziej reaguja na....? blondynki ... Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: oczeta 23.01.02, 15:28 yess napisał(a): > po 30 podobno lub w okolicach, no te młodsze to nie mówię, że brzydkie, ale chyba zbyt się oglądem świata różnimy Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: oczeta 23.01.02, 15:30 to ty chyba jakis dziwny jestes. faceci lubia wlasnie mlode panny ponoc Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: oczeta 23.01.02, 15:33 yess napisał(a): > to ty chyba jakis dziwny jestes. faceci lubia wlasnie mlode panny ponoc tak i potem się zachowują jak kretyni starając się za wszelką cenę dorównać im w młodości, te brzuszki skaczące żwawo na kortach tenisowych, słownictwo podsłuchane w pubach, a jakie nowoczesne poglądy na kwestie społeczne, hie hie Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: oczeta 23.01.02, 15:35 widze ze jest ci to dobrze znane :)) ciekawe skad? Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy zielona gęś 23.01.02, 15:38 yess napisał(a): > widze ze jest ci to dobrze znane :)) ciekawe skad? nie wrobisz mnie, nie miałem takiej akcji, znam to z filmów, książek, obserwacji życia wiesz ja nie po to pracuję żeby potem wszystko jakieś młodej dupie pod nogi kłaść, jak spłacę mieszkanie i córka będzie samodzielna to ja zamierzam więcej czytać, dyskutować, a o czym ja z takim zielonym dziewczęciem - co to puste ładne opakowanie - pogadać bym mógł, jak i wśród rówieśników nie zawsze dobrze z tym bywa Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy kogo moje oczy widzą? 23.01.02, 12:50 luciella napisał(a): > to to się teraz islam nazywa? nie wiedziałam. no co tam u Ciebie koleżanko droga? no ja Yesskę na terroryzm nie namawiam bo ich nienawidzę i już Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: kogo moje oczy widzą? 23.01.02, 12:52 o, pojawiła nam sie koleżanka aferzystka! chudyy napisał(a): > luciella napisał(a): > > to to się teraz islam nazywa? nie wiedziałam. > > no co tam u Ciebie koleżanko droga? > > no ja Yesskę na terroryzm nie namawiam bo ich nienawidzę i już Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:19 no nareszcie trochę czułości..;)) chudyy napisał(a): > komu obić mordę?? Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:22 kropka! napisał(a): > no nareszcie trochę czułości..;)) > chudyy napisał(a): > > komu obić mordę?? jedna z moich koleżanek z pracy mawia ździra, szmata, czy ta kurew dzwoniła i wszyscy to lubią, ale nikt inny nie śmie zwrócić się do innej dziewczyny ty dziwko ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka! Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:23 o cholera, nic tylko pozazdrościc takiej.. Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:28 kropka! napisał(a): > o cholera, nic tylko pozazdrościc takiej.. no taki styl, a jak się tu zatrudniłem dawno temu i ona i jeszcze druga stały sobie w barku i nawijały do siebie ty zdziro, ty szmato, ty dziwko, to odpadłem i długo mnie cucili Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:56 a co to za narzekania??? nudno, bo chydy dziś żadnego wątku nie założył??? Chudy, co masz na swoje usprawiedliwienie??? Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:05 mag_nolia napisał(a): > a co to za narzekania??? > nudno, bo chydy dziś żadnego wątku nie założył??? > Chudy, co masz na swoje usprawiedliwienie??? a wczoraj pod koniec dani taki ładny wątek o cipce założyłem ale nie wszystko chwyta, Wędkarz Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: Chudeńki 23.01.02, 13:10 mag_nolia napisał(a): > coś chyba dzisiaj nie w sosie jesteś > to pA! nie w sosie? czemu? Odpowiedz Link Zgłoś