Dodaj do ulubionych

ale dziś nudno !!!

23.01.02, 12:13
Obserwuj wątek
    • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:14
      no nudno...
    • ronja Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:14
      No, mało kto się bierze za łby, cholera..!:)))
      • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:15
        pewnie większość poszła grzać się w słońcu;)
        • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:16
          albo robic co innego
          • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:17
            no nie powiesz, że opalać, bo co innego można robić w słońcu?
            • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:18
              no mozna robic jeszcze inne rzeczy...
              • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:20
                tak? jakie? uświadom mnie;)
                • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:21
                  no ja tam nic nie wiem...ludzie tylko czasem cos powiedza
                  • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:23
                    co mówią,co mówią??
                    jakies nowe plotki wyszły a ja nic nie wiem?
                    :))
                    • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:24
                      no cos Ty, nie słyszałaś dzis rano;0??

                      oona napisał(a):

                      > co mówią,co mówią??
                      > jakies nowe plotki wyszły a ja nic nie wiem?
                      > :))

                      • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:25
                        no gadaj strasznie.........
                      • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:25
                        nie!gadajcie czem predzej!
                        :))
                        • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:26
                          eeeeee, ja tam plotek roznosic nie będę ;))
                          taka to ja nie jestem;)

                          oona napisał(a):

                          > nie!gadajcie czem predzej!
                          > :))

                          • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:28
                            ale na ucho mozesz
                            bo to sie nie liczy
                            ja oczywiscie nikomu...
                            :))
                            • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:29
                              no dobra, na lewe wolisz, czy na prawe?
                            • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:29
                              no chyba nie mozna tego powiedziec...
                              • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:31
                                to jak mam powiedzieć?
                                • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:35
                                  kropka! napisał(a):

                                  > to jak mam powiedzieć?

                                  na prawe
                                  a jak powiem-to niemozliwe!!
                                  to jeszcze na lewe
                                  i wtedy uwierze
                                  • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:42
                                    morsem Ci przesle, będzie najlepiej;)

                                    oona napisał(a):

                                    > kropka! napisał(a):
                                    >
                                    > > to jak mam powiedzieć?
                                    >
                                    > na prawe
                                    > a jak powiem-to niemozliwe!!
                                    > to jeszcze na lewe
                                    > i wtedy uwierze

                              • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:33
                                mozna
                                ponoc tutaj teraz wszystko mozna
                                :))
                                • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:34
                                  czy ja wiem czy mozna...a potem bedzie afera
                                  • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:36
                                    a kto zrobi afere?
                                    tu wszyscy spokojni
                                    :))
                                    • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:37
                                      teraz spokojni a potem...sama wiesz
                                  • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:37
                                    ja nic nie mówię, bo potem będzie na mnie i co wtedy?


                                    yess napisał(a):

                                    > czy ja wiem czy mozna...a potem bedzie afera

                                    • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:39
                                      ale ja przeciez nikomu
                                      tylko Ty,Ty i ja
                                      tajemnica zupełna
                                      :))
                                      • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:41
                                        no nie wiem...a co ja z tego bede miala cio ?
                                        • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:43
                                          a popatrzysz sobie!!!

                                          yess napisał(a):

                                          > no nie wiem...a co ja z tego bede miala cio ?

                                          • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:46
                                            własnie,popatrzysz sobie
                                            bedzie fajnie
                                            to mów,no?
                                            :))
                                            • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:47
                                              a potem urwa mi glowe ...a szkoda jej
                                            • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:54
                                              to juz teraz wiesz.i co Ty na to?


                                              oona napisał(a):

                                              > własnie,popatrzysz sobie
                                              > bedzie fajnie
                                              > to mów,no?
                                              > :))

                                              • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:57
                                                a o czym my tu wlasciwie gruchamy?
                                                • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:58
                                                  a czy to istotne?;)


                                                  yess napisał(a):

                                                  > a o czym my tu wlasciwie gruchamy?

                                                • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:59
                                                  yess napisał(a):

                                                  > a o czym my tu wlasciwie gruchamy?

                                                  to Ty nie wiesz???
                                                  ha,ja juz wiem!
                                              • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:57
                                                to jest siok
                                                no normalnie nie moge uwierzyc
                                                sie w głowie nie miesci!
                                                :))
                                                • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:59
                                                  no bardzo powazna sprawa...tak myslalam
                                                  • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:00
                                                    a ja sie nie spodziewałam
                                                    a w zyciu!
                                                • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:59
                                                  to powiem Ci więcej!


                                                  oona napisał(a):

                                                  > to jest siok
                                                  > no normalnie nie moge uwierzyc
                                                  > sie w głowie nie miesci!
                                                  > :))

                                                  • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:02
                                                    kropka! napisał(a):

                                                    > to powiem Ci więcej!
                                                    >
                                                    >
                                                    ale niech ochłone najpierw
                                                  • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:02
                                                    ciekawe..........
                                                  • oona Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:05
                                                    yess napisał(a):

                                                    > ciekawe..........

                                                    ale jakby sie tak zastanowic...
                                                    to mozna sie było tego spodziewac
                                                  • yess Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:10
                                                    tak...ludzie to sa wlasnie tacy...
                                                  • kropka! Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:11
                                                    nie, no wiadomo, widac było gołym okiem, ślepy by zobaczył


                                                    oona napisał(a):

                                                    > yess napisał(a):
                                                    >
                                                    > > ciekawe..........
                                                    >
                                                    > ale jakby sie tak zastanowic...
                                                    > to mozna sie było tego spodziewac

    • chudyy no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:18
      komu obić mordę??
      • yess Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:19
        a komu chcesz?
        • chudyy kogo złoić 23.01.02, 12:21
          yess napisał(a):
          > a komu chcesz?

          no nie kobietom, bo kobiet nie biję ...
          przy świadkach
          • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:22
            a jak nie bedzie swiadkow to co wtedy ?
            • kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:25
              no własnie bez świadków bije!!!
              • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:31
                kropka! napisał(a):
                > no własnie bez świadków bije!!!

                no i odkąd mam córkę to nie mam jak żony bić to marnieje w oczach
                • kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:34
                  a zupy przypadkiem nie robi za słonej:))?


                  chudyy napisał(a):

                  > kropka! napisał(a):
                  > > no własnie bez świadków bije!!!
                  >
                  > no i odkąd mam córkę to nie mam jak żony bić to marnieje w oczach

                  • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:37
                    chudy jak zwykle slabo sie stara
                    • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:41
                      yess napisał(a):
                      > chudy jak zwykle slabo sie stara

                      to coś nowego, dotąd lepsze opinie krążyły...
                      • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:41
                        nowosci nigdy dosc
                        • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:44
                          yess napisał(a):
                          > nowosci nigdy dosc

                          ale tak w oczy, bez dbania o moją wrażliwość ;-)
                          • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:48
                            zartowalam...:)))
                            • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:52
                              yess napisał(a):
                              > zartowalam...:)))

                              żartować sobie z takiego człowieka jak ja, domagam się rekompensaty,
                              żądam,
                              tupię nogą,
                              o jak głośno :)))
                              • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:53
                                no dobrze dobrze...a co chcesz chlopczyku ?
                                • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:01
                                  yess napisał(a):
                                  > no dobrze dobrze...a co chcesz chlopczyku ?

                                  mnie tylko jedno w głowie,
                                  to co u kobiet najfajniejsze
                                  • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 13:04
                                    intelegencjaaaaaaaa?
                                    • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:07
                                      yess napisał(a):
                                      > intelegencjaaaaaaaa?

                                      naturalnie, lubię się uczyć, a jednyny na to sposób to zadawanie się z lepszymi:)
                                      • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 13:11
                                        hę ????!!!!!!!!!
                                        • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:12
                                          yess napisał(a):
                                          > hę ????!!!!!!!!!

                                          czyż jak mówi człek dobrze o kobietach to też źle???
                                          • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 14:40
                                            wy glownie tak mowice ale z tego malo wynika o
                                            • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 14:43
                                              yess napisał(a):
                                              > wy glownie tak mowice ale z tego malo wynika o

                                              a Wy towarzyszko to jakieś tu sztuczne podziały robicie, różnica płci nie dzieli
                                              tylko łączy, wyobrażasz mnie sobie z facetem ;-)
                                              • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 14:48
                                                ja sobie nie wyobrazam ale moze sobie ktos inny wyobraza cio ? :))
                                                • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 14:52
                                                  yess napisał(a):
                                                  > ja sobie nie wyobrazam ale moze sobie ktos inny wyobraza cio ? :))

                                                  zdanie samców w tej materii się dla mnie nie liczy, a Twoje tak
                                                  • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 14:55
                                                    to sie bardzo ciesze ze liczysz sie z moim zdaniem
            • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:25
              yess napisał(a):
              > a jak nie bedzie swiadkow to co wtedy ?

              to będzie seks, też forma agresji ;-)
              • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:28
                kiedy??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:30
                  ups, co ja tu widzę?
                  • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:32
                    no wiesz kropka tak tylko sobie gawedzimy...
                    • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:33
                      yess napisał(a):
                      > no wiesz kropka tak tylko sobie gawedzimy...

                      no żeby dorośli ludzie się tłumaczyli ...
                    • kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:35
                      a czy ja cos mówię????

                      yess napisał(a):

                      > no wiesz kropka tak tylko sobie gawedzimy...

                  • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:32
                    kropka! napisał(a):
                    > ups, co ja tu widzę?

                    opisz proszę, to może być b. ciekawe
                    • kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:39
                      cha, cha, cha !!!!! chciałoby się ploteczki roznosić, hę?


                      chudyy napisał(a):

                      > kropka! napisał(a):
                      > > ups, co ja tu widzę?
                      >
                      > opisz proszę, to może być b. ciekawe

                • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:31
                  yess napisał(a):
                  > kiedy??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  no bez świadków, róże, wino, lekka kolacja - sałatka grecka, polecam z fetą,
                  oliwkami, pysznymi ziołami i paroma innymi rzeczami ;-)
                  • kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:32
                    kurcze, skad ja to znam;))?


                    chudyy napisał(a):

                    > yess napisał(a):
                    > > kiedy??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    >
                    > no bez świadków, róże, wino, lekka kolacja - sałatka grecka, polecam z fetą,
                    > oliwkami, pysznymi ziołami i paroma innymi rzeczami ;-)

                  • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:33
                    no to sie chudy pytam kiedy????????????? a ty tylko gadasz sobie
                    • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:38
                      yess napisał(a):
                      > no to sie chudy pytam kiedy????????????? a ty tylko gadasz sobie

                      bo oczom nie wierzę!!!!!!!!
                      cywilizacja nam czas daje wieczorem,
                      a ja wole rano
                      • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:40
                        rano nie lubie i juz
                        • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:43
                          yess napisał(a):
                          > rano nie lubie i juz

                          rano miałem na myśli poranek dnia wolnego od pracy, tak bliżej południa, kiedy
                          wszystko jest takie hm, mniam mniam, ciepłe
                          • kropka! Re: kogo złoić 23.01.02, 12:44
                            chudyy, Ty nie sprowadzaj mi koleżanek na zla grogę, co???

                            chudyy napisał(a):

                            > yess napisał(a):
                            > > rano nie lubie i juz
                            >
                            > rano miałem na myśli poranek dnia wolnego od pracy, tak bliżej południa, kiedy
                            > wszystko jest takie hm, mniam mniam, ciepłe

                            • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:46
                              kropka! napisał(a):
                              > chudyy, Ty nie sprowadzaj mi koleżanek na zla grogę, co???

                              złą??????????
                              a czy ja ją na islam namawiam?
                              • luciella Re: kogo złoić 23.01.02, 12:48
                                to to się teraz islam nazywa? nie wiedziałam.


                                chudyy napisał(a):

                                > kropka! napisał(a):
                                > > chudyy, Ty nie sprowadzaj mi koleżanek na zla grogę, co???
                                >
                                > złą??????????
                                > a czy ja ją na islam namawiam?

                                • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:49
                                  chudy a ty to umiesz takie sztuki wogle ?
                                  • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 12:54
                                    yess napisał(a):
                                    > chudy a ty to umiesz takie sztuki wogle ?

                                    chyba się zgubiłem tyleście mi pytań w trójkę zadały :)
                                    • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 12:55
                                      no teraz to nie sciemniaj ze sie gubisz...
                                      • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:03
                                        yess napisał(a):
                                        > no teraz to nie sciemniaj ze sie gubisz...

                                        no może przecieniasz męską orientację w terenie, zresztą sami ten mit budujemy
                                        • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 13:04
                                          moze kompas pozyczyc?
                                          • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 13:09
                                            yess napisał(a):
                                            > moze kompas pozyczyc?

                                            katar mi już mija, trafię na węch,
                                            och zapachy, mniam mniam
                                            • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 14:39
                                              a jak ze smakami ?
                                              • chudyy Re: kogo złoić 23.01.02, 14:44
                                                yess napisał(a):
                                                > a jak ze smakami ?

                                                smak w narodzie nie ginie, szczególnie odkąd przed laty palenie precz rzuciłem to
                                                rozwijam, a rozwijam
                                                • yess Re: kogo złoić 23.01.02, 14:51
                                                  cvos jeszcze o pozostalych zmyslach?
                                                  • chudyy dotyk 23.01.02, 14:54
                                                    yess napisał(a):
                                                    > cvos jeszcze o pozostalych zmyslach?

                                                    uwielbiam, ile mamy na całym ciele pięknych komórek, jakie one wszystkie miłe być
                                                    potrafią
                                                  • yess Re: sluch 23.01.02, 14:56
                                                    co lubi? cwierkolenie :))))?
                                                  • chudyy Re: sluch 23.01.02, 14:59
                                                    yess napisał(a):
                                                    > co lubi? cwierkolenie :))))?

                                                    szeptanie na ucho słów różnorakich to wasza kobieca przyjemność z zamkniętymi
                                                    oczami
                                                  • yess Re: oczeta 23.01.02, 15:02
                                                    ponoc najbardziej reaguja na....?
                                                  • chudyy Re: oczeta 23.01.02, 15:12
                                                    yess napisał(a):
                                                    > ponoc najbardziej reaguja na....?

                                                    blondynki ...
                                                  • yess Re: oczeta 23.01.02, 15:18
                                                    po 30 podobno
                                                  • chudyy Re: oczeta 23.01.02, 15:28
                                                    yess napisał(a):
                                                    > po 30 podobno

                                                    lub w okolicach, no te młodsze to nie mówię, że brzydkie, ale chyba zbyt się
                                                    oglądem świata różnimy
                                                  • yess Re: oczeta 23.01.02, 15:30
                                                    to ty chyba jakis dziwny jestes. faceci lubia wlasnie mlode panny ponoc
                                                  • chudyy Re: oczeta 23.01.02, 15:33
                                                    yess napisał(a):
                                                    > to ty chyba jakis dziwny jestes. faceci lubia wlasnie mlode panny ponoc

                                                    tak i potem się zachowują jak kretyni starając się za wszelką cenę dorównać im w
                                                    młodości, te brzuszki skaczące żwawo na kortach tenisowych, słownictwo
                                                    podsłuchane w pubach, a jakie nowoczesne poglądy na kwestie społeczne, hie hie
                                                  • yess Re: oczeta 23.01.02, 15:35
                                                    widze ze jest ci to dobrze znane :)) ciekawe skad?
                                                  • chudyy zielona gęś 23.01.02, 15:38
                                                    yess napisał(a):
                                                    > widze ze jest ci to dobrze znane :)) ciekawe skad?

                                                    nie wrobisz mnie, nie miałem takiej akcji, znam to z filmów, książek, obserwacji
                                                    życia

                                                    wiesz ja nie po to pracuję żeby potem wszystko jakieś młodej dupie pod nogi
                                                    kłaść, jak spłacę mieszkanie i córka będzie samodzielna to ja zamierzam więcej
                                                    czytać, dyskutować, a o czym ja z takim zielonym dziewczęciem - co to puste ładne
                                                    opakowanie - pogadać bym mógł, jak i wśród rówieśników nie zawsze dobrze z tym
                                                    bywa
                                • chudyy kogo moje oczy widzą? 23.01.02, 12:50
                                  luciella napisał(a):
                                  > to to się teraz islam nazywa? nie wiedziałam.

                                  no co tam u Ciebie koleżanko droga?

                                  no ja Yesskę na terroryzm nie namawiam bo ich nienawidzę i już
                                  • kropka! Re: kogo moje oczy widzą? 23.01.02, 12:52
                                    o, pojawiła nam sie koleżanka aferzystka!


                                    chudyy napisał(a):

                                    > luciella napisał(a):
                                    > > to to się teraz islam nazywa? nie wiedziałam.
                                    >
                                    > no co tam u Ciebie koleżanko droga?
                                    >
                                    > no ja Yesskę na terroryzm nie namawiam bo ich nienawidzę i już

                                    • yess Re: kogo moje oczy widzą? 23.01.02, 12:54
                                      ano...
      • kropka! Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:19
        no nareszcie trochę czułości..;))

        chudyy napisał(a):

        > komu obić mordę??

        • chudyy Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:22
          kropka! napisał(a):
          > no nareszcie trochę czułości..;))
          > chudyy napisał(a):
          > > komu obić mordę??

          jedna z moich koleżanek z pracy mawia ździra, szmata, czy ta kurew dzwoniła i
          wszyscy to lubią, ale nikt inny nie śmie zwrócić się do innej dziewczyny ty
          dziwko ;-)
          • kropka! Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:23
            o cholera, nic tylko pozazdrościc takiej..
            • chudyy Re: no to może jaką rozróbę??? 23.01.02, 12:28
              kropka! napisał(a):
              > o cholera, nic tylko pozazdrościc takiej..

              no taki styl, a jak się tu zatrudniłem dawno temu i ona i jeszcze druga stały
              sobie w barku i nawijały do siebie ty zdziro, ty szmato, ty dziwko, to odpadłem i
              długo mnie cucili
    • mag_nolia Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 12:56
      a co to za narzekania???
      nudno, bo chydy dziś żadnego wątku nie założył???
      Chudy, co masz na swoje usprawiedliwienie???
      • chudyy Re: ale dziś nudno !!! 23.01.02, 13:05
        mag_nolia napisał(a):
        > a co to za narzekania???
        > nudno, bo chydy dziś żadnego wątku nie założył???
        > Chudy, co masz na swoje usprawiedliwienie???

        a wczoraj pod koniec dani taki ładny wątek o cipce założyłem ale nie wszystko
        chwyta,
        Wędkarz
    • mag_nolia Chudeńki 23.01.02, 13:09
      coś chyba dzisiaj nie w sosie jesteś
      to pA!
      • chudyy Re: Chudeńki 23.01.02, 13:10
        mag_nolia napisał(a):
        > coś chyba dzisiaj nie w sosie jesteś
        > to pA!

        nie w sosie?
        czemu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka