mma_ramotswe
04.03.09, 19:22
Czy Starutka taki własnie preferuje?
Ja odżywiam się bardzo niezdrowo. Jem co lubię. Na szczęscie nie
cierpię tłuszczu (czyli zero chipsów, frytek, sosów, panierek...). A
na nieszczęście nie cierpię warzyw. Myślę, że mam stałe niedobory
witamin i minerałów.
Na sporty nie mam czasu (rower, rolki, łyżwy - sporadycznie), moim
sportem (i to wyczynowum) jest łączenie wychowywania czwórki dzieci
z pracą zawodową i dogadzaniem Starutkiemu:)
No nie wiem, ile w ten sposób pociągnę...