Dodaj do ulubionych

zdrowy tryb zycia

04.03.09, 19:22
Czy Starutka taki własnie preferuje?

Ja odżywiam się bardzo niezdrowo. Jem co lubię. Na szczęscie nie
cierpię tłuszczu (czyli zero chipsów, frytek, sosów, panierek...). A
na nieszczęście nie cierpię warzyw. Myślę, że mam stałe niedobory
witamin i minerałów.

Na sporty nie mam czasu (rower, rolki, łyżwy - sporadycznie), moim
sportem (i to wyczynowum) jest łączenie wychowywania czwórki dzieci
z pracą zawodową i dogadzaniem Starutkiemu:)

No nie wiem, ile w ten sposób pociągnę...
Obserwuj wątek
    • buka007 Re: zdrowy tryb zycia 06.03.09, 08:13
      ja to jestem chodzacym przykladem niezdrowego trybu zycia.. :/
      • mma_ramotswe Re: zdrowy tryb zycia 06.03.09, 10:37
        Skoro jeszcze chodzącym, to dobrze:)
        • scrivo Re: zdrowy tryb zycia 06.03.09, 15:33
          jasne, jakby była leżącym przykładem to by było dopiero prawdziwie, co? ciekawe jak w tym przypadku niefunkcjonalny jest ten zwrot...
          • lisia312 Re: zdrowy tryb zycia 06.03.09, 22:40
            witam w klubie. Moja dieta też niezdrowa, za dużo cukru. koleżanka mi dzisiaj
            przygadała, że ludzie dzielą się na inteligentnych i tych, co słodzą kawę....
            Ale ja tylko 1 łyżeczkę, to jaki mam iloraz..qrcze, może być ujemny?!
            • bei Re: zdrowy tryb zycia 07.03.09, 12:15
              Nie używamy soli, jemy dużo warzyw, a ja jem więcej czekolady niż
              innych produktów.
              Robiłam ostatnio mase wyników- mogą mi pozazdrościć młodzi sportowcy-
              taka mam wydolnosć....tylko...tylko moje ZDROWIUTKIE serce
              przyspieszyło- bije tak, jakbym 24 godziny non stop biegała..i
              pojawilo sie podwyższone ciśnienie.
              Z niezdrowych - to popijam coca-colę...
    • hesia3 Re: zdrowy tryb zycia 07.03.09, 22:27
      o diecie wolę nie wspominać, ale gorsze jest te kilkanaście godzin
      dziennie przed ekranem... ale wiosna tuż, tuż i ogródek wzywa, więc
      myślę, że będzie zdrowiej z łopatą i grabiami.
      • verte34 Re: zdrowy tryb zycia 08.03.09, 13:14
        Mój jest niezdrowy w tym sensie że prawie nie wychodzę z domu, nie
        mówiąc już o aktywności ruchowej. Ale wymyśliłam sobie coś takiego:
        na kolację zamiast kanapek jem owoce albo warzywa, zwłaszcza pyszne
        brokuły w sosie serowym <mlask> Praktykuję to od nowego roku i
        patrzcie, jaka świeża cera ;)
        • jolkaaa2 Re: zdrowy tryb zycia 08.03.09, 14:47
          80% mojej diety składa się ze słodyczy lub rzeczy słodkich (np. ciastka na śniadanie, naleśniki z dżemem na obiad). Nawet zrobiłam sobie badania, bo wszyscy mówią że to niezdrowo więc przestraszyłam się cukrzycy. Okazało się, że wszystko jest ok. a dietetyczka powiedziała mi, że mój organizm tak ma i już. Nie musze nic zmieniać na siłę. Jedynie z upływem czasu jem mniej, zrezygnowałam z kolacji.
          Jeśli chodzi o ruch fizyczny to jest po prostu tragedia i nawet działki nie mam na wiosnę :(
        • mma_ramotswe Re: zdrowy tryb zycia 14.03.09, 14:27
          verte34 napisała:

          > na kolację zamiast kanapek jem owoce albo warzywa, zwłaszcza
          pyszne
          > brokuły w sosie serowym <mlask>
          Brokuły w sosie serowym to na obiad. A na kolację nic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka