Dodaj do ulubionych

Do rozmowy , Płock

05.05.09, 13:32
Chętnie poznam kogoś do rozmowy, spotkania, najchętniej koleżankę.
Ja -młoda mama z okolic Płocka, znudzona i osamotniona;/
paulina.ky@wp.pl
Obserwuj wątek
    • obrotowy Re: Do rozmowy , Płock 05.05.09, 13:48
      dlaczego nie idziesz z tym na forum Plock?
      forum.gazeta.pl/forum/0,80312,4086260.html?x=1295074
      • iwona334 Re: Do rozmowy , Płock 05.05.09, 14:23
        obrotowy napisał:

        > dlaczego nie idziesz z tym na forum Plock?

        wlasnie: a konkretnie na: pogaduszki plockich mam.
        strach pomyslec, kiedy one maja czas na zajecie sie dziecmi? :)
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37021
        • paulina.oliwier Re: Do rozmowy , Płock 05.05.09, 21:44
          Bo nie szukam mamy która myśli tylko o pieluchach. Chcę się trochę od
          tego oderwac;/;/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka