paulina.oliwier 05.05.09, 13:32 Chętnie poznam kogoś do rozmowy, spotkania, najchętniej koleżankę. Ja -młoda mama z okolic Płocka, znudzona i osamotniona;/ paulina.ky@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obrotowy Re: Do rozmowy , Płock 05.05.09, 13:48 dlaczego nie idziesz z tym na forum Plock? forum.gazeta.pl/forum/0,80312,4086260.html?x=1295074 Odpowiedz Link Zgłoś
iwona334 Re: Do rozmowy , Płock 05.05.09, 14:23 obrotowy napisał: > dlaczego nie idziesz z tym na forum Plock? wlasnie: a konkretnie na: pogaduszki plockich mam. strach pomyslec, kiedy one maja czas na zajecie sie dziecmi? :) forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37021 Odpowiedz Link Zgłoś
paulina.oliwier Re: Do rozmowy , Płock 05.05.09, 21:44 Bo nie szukam mamy która myśli tylko o pieluchach. Chcę się trochę od tego oderwac;/;/ Odpowiedz Link Zgłoś