1_leo 27.08.09, 10:15 Luk-kasia napisała: Hejka, Dzięki i do zobaczenia w Kazimierzu :)) Już się nie mogę doczekać... A będzie odliczanie? ;) hahaha Mówisz - masz :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arsinoe73 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 27.08.09, 15:37 Leo!! podpuść nas trochę obietnicą nagród...... :> :> :> :> Odpowiedz Link Zgłoś
yacey Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 27.08.09, 16:27 arsinoe73 napisała: > Leo!! podpuść nas trochę obietnicą nagród...... Ot, co kapitalizm zrobil z ludzi, nic dla idei :D Odpowiedz Link Zgłoś
termit16 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 27.08.09, 16:30 Czy też będą dwie kategorie: dla sówek i rannych ptaszków? Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 27.08.09, 17:13 No dobra, będą nagrody. Dla osoby co jeszcze nie może spać i dla tej co już nie może :> Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 19 ! :) 28.08.09, 00:29 Ha :) Udało mi się pierwszy raz w całej historii "odliczania" :) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: 19 ! :) 28.08.09, 06:40 zaciszanka30 napisała: > Ha :) Udało mi się pierwszy raz w całej historii "odliczania" :) ... gratulacje babo :) P.S. będę musiała pokombinować, bo "normalnie" sama daję te nagrody więc nijak mi brać udział w konkursie ;D Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 18 :) 29.08.09, 00:00 ..jakoś się wkręciłam ;) Na razie do dwóch razy sztuka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 17 ... 30.08.09, 00:00 ... i to chyba mój osobisty "rekord" w odliczaniu ( 3 wpis ) ;) Odpowiedz Link Zgłoś
termit16 Re: 17 ... 30.08.09, 08:11 17 (o rany tak póżno wstałam a może jeszcze się załapałam do rannych ptaszków?) Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 30.08.09, 17:22 No i mamy wrażną czołówkę, a peletonu nie widać. Tak tylko dodam, że nagrody będą fajne bo prawdopodobnie od sponsora :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
paulina80s Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 30.08.09, 22:38 coraz mniej zostało, juz nie moge się doczekac :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 16 dni ... 31.08.09, 00:00 ... zostało :) Śpią wszyscy, czy co ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: 16 dni ... 31.08.09, 23:20 Powtórzę za Termitem, że 16. A za 40 minut będzie 15 :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
arsinoe73 Re: 16 dni ... 31.08.09, 23:23 Spania nie masz Avo???? Toż środek nocy, nie czas na odliczanie minut :D:D Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 piętnaście ;) 01.09.09, 00:07 zgadzam się z Arsi, że to środek nocy i idę spać :) W takiej sytuacji to nie dociągniemy z Termitem do Kazimierza - będą niedospane: sówka i ranny ptaszek ;) Leo kusił nagrodami, a i tak reszta śpi :) Luk-kasia, gdzie jesteś ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
luk-kasia Re: piętnaście ;) 01.09.09, 16:13 zaciszanka30 napisała: > W takiej sytuacji to nie dociągniemy z Termitem do Kazimierza - > będą niedospane: sówka i ranny ptaszek ;) > Leo kusił nagrodami, a i tak reszta śpi :) Luk-kasia, gdzie > jesteś ? :) Jestem, jestem... Ja tylko wywołuję wilka z lasu, i daję Wam "czerwone kapturki" fory ;), a tak serious nie chcę przysypiać na spotkanku, bo ja już wiem jak to smakuje, potem filmują, zdjęciują i niechybnie na Youtube pokazują :D hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
paulina80s Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 01.09.09, 08:10 Dziewczynki czy Wy spać nie możecie!!!!!!! hahahaha :) Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 01.09.09, 10:35 Paula, nie " ha ha ha :)" tylko trzeba było odliczyć "15" jako ranny ptaszek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aggres 16! (?) 02.09.09, 00:02 ja też odliczam!! :) ....ale wg mojej matematyki wychodzi, że do 18 września zostało 16... (nie)prawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
termit16 Re: 16! (?) 02.09.09, 03:58 Agres, chyba masz rację. Na wszelki wypadek odliczam 14 i 16 (do wyboru). Goha i Leo pomocy, bo coś nam się rachunki nie zgadzają. Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: 16! (?) 02.09.09, 07:14 termit16 napisała: > Goha i Leo pomocy, bo coś nam się rachunki nie zgadzają ... ależ bardzo proszę - 2.09. to 16 dni do spotkania w Kazimierzu :) Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 Re: 16! (?) 02.09.09, 10:03 he he :) podobna myśl mnie naszła w poniedziałek ( już po wpisie ) i siedziałam i liczyłam dni w kalendarzu i stwierdziłam, że po pierwsze Leo jest wyrocznią :) albo ... strategia liczenia dni jest, że danego dnia który się zaczął o północy już się nie liczy ( bo przecież już się zaczął ;) ), a czwartek przed spotkaniowym piątkiem to dzień 0 ;)bo w piątek już się widzimy i wtedy mi się zgadzało i wychodzi, że jest 14 dni ;) Przecież to nie musi być czysta matematyka, tylko jak widać to my chcemy zakręcić czas, żeby szybciej się spotkać :) Odpowiedz Link Zgłoś
arsinoe73 Re: 16! (?) 02.09.09, 14:22 zaciszanka30 napisała: > ..... i stwierdziłam, że po > pierwsze Leo jest wyrocznią :).... :>:> Podlizucha !! :P:P Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: 16! (?) 03.09.09, 00:00 Ja się już gubię. Znaczy, jest 13 ;) A zresztą nieważne. Ważne że coraz mniej :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: 15 :) 03.09.09, 06:37 avocado67 napisała: > Ja się już gubię. ... to ja Ci się pomogę znaleźć - jest słownie:piętniaściednido :) i dzień dobry wszystkim :) Odpowiedz Link Zgłoś
luk-kasia Re: 15 :) 03.09.09, 08:05 Hihi, normalnie możemy zrobimy MiD-ową wersję "Zagubionych" ;) i też Dzień Dobry :D Odpowiedz Link Zgłoś
arsinoe73 Re: 15 :) 03.09.09, 23:52 EEEE!!! Wy tam!!! Śpiochy !!! Za chwilę będzie dwa tygodnie! Odpalać kompy i odliczać !! :P:D :> Odpowiedz Link Zgłoś
luk-kasia Re: już 14:) 04.09.09, 00:00 Arsi, Mówisz i masz - odliczaaaaaaaaam calutkie 2 tygodnie!! tęskno mi za Wami... Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 Re: 14 ? 04.09.09, 00:00 W każdym razie - dzień mniej :) P.S. Żadne śpiochy - po wrażeniach z miłego wieczoru jeszcze nie bardzo chce mi się spać, ale o tym później ... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 Re: 14 ? 04.09.09, 00:02 Ha :) Luk-kasia wróciła do gry :) Cwaniutek tylko nas podpuszczał, że musi się wysypiać ;) :) :) Odpowiedz Link Zgłoś
luk-kasia Re: 14 ? 04.09.09, 00:03 no właśnie jakie śpiochy... dzisiaj remis Kasieńko :D no właśnie zaraz pisz mi tu maila, co to była za przygoda po spotkanku? Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: 13 05.09.09, 23:25 Strasznie niejasno piszecie ... nie chciało mi się liczyć, więc zajrzałam do tego wątku ... i chyba będę musiała policzyć na palcach. Z tego, co się zorientowałam, wystarczą obie ręce i jedna noga (częściowo) ;) Drugą nogą mogę sobie kiwać z radości, że to już wkrótce :)) Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 12 06.09.09, 00:00 He he :) Rzeczywiście trochę nam się zakręciło z liczeniem ;) Ale ... zaczął się kolejny dzień i już dzień mniej do spotkania :) Termit, staram się żebyś nie musiała odliczać sama ze sobą ;) Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: 12 06.09.09, 00:10 Ahoj stolyco! Spania nie mamy? No, niech będzie 12 Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: 12 06.09.09, 01:35 avocado67 napisała: > No, niech będzie 12 ... kurde ... a miałam nadzieję :D P.S. nie odliczę "porannego" - to byłoby nie fair, ponieważ właśnie idę spać :) Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: 12 06.09.09, 22:26 I wieczorne dwanaście :) ... po takim dniu jak lubię: jazda na mechanicznych, żeby pohulać na takim całkiem żywym, pojedynczym, zasilanym owsem :) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re:11 07.09.09, 06:53 avocado67 napisała: > I wieczorne dwanaście :) ... i poranne 11 !! :D P.S. wstawać śpiochy - Ojczyzna wzywa :) Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: 12 07.09.09, 08:10 avocado67 napisała: > I wieczorne dwanaście :) > > ... po takim dniu jak lubię: jazda na mechanicznych, żeby pohulać na takim > całkiem żywym:) Avo ja rozumiem ale to nie to forum :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: 12 07.09.09, 10:03 Leo... Equus caballus ... mówi Ci to coś? Tobie to się wszystko kojarzy.... Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: 12 07.09.09, 11:02 avocado67 napisała: > Leo... Equus caballus ... mówi Ci to coś? > > Tobie to się wszystko kojarzy.... Ooo przepraszam, możliwe, że dużo ale nie wszystko. A może używasz Equus caballus gmelini? :))) :D Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: 12 07.09.09, 12:28 1_leo napisał: > A może używasz Equus caballus gmelini? :))) :D ... <lol> quidquid latine dictum sit, altum videtur ;D Odpowiedz Link Zgłoś
carrymoon Re: 12 07.09.09, 12:47 goha66 napisała: > 1_leo napisał: > > > A może używasz Equus caballus gmelini? :))) :D > > ... <lol> quidquid latine dictum sit, altum videtur ;D Leo, Avo i Goha - tym nickom już nie polewamy zaczynają używać łaciny ;) fe nie przystoi Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: 12 07.09.09, 12:54 carrymoon napisała: > Leo, Avo i Goha - tym nickom już nie polewamy > zaczynają używać łaciny ;) fe nie przystoi Et tu Carrymoon contra me? :(((( Odpowiedz Link Zgłoś
carrymoon Re: 12 07.09.09, 13:07 1_Leo napisał: > > Et tu Carrymoon contra me? :(((( no dobra Leo w takim razie polej to może zaczne rozumieć o czym piszecie :D Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: 12 07.09.09, 12:52 goha66 napisała: > ... <lol> quidquid latine dictum sit, altum videtur ;D Goha, nie zauważyłaś, że jak nawet jak po polsku mówię to tak brzmi? :) :D Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: 12 08.09.09, 00:00 Taaaa, a i tak się w Kazku okaże, że in vino veritas ;))) I protestuję przeciw niepolewaniu. Jesteśmy dorosłymi dziewczynkami i możemy (a nawet musimy się napić) DZIESIĘĆ!!!!!! (Odstawiam nogę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: 9 09.09.09, 06:37 nareszcie odliczamy jednocyfrowo :D d-z-i-e-w-i-ę-ć! dzień dobry :D Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 09.09.09, 00:01 Dziewięć!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 09.09.09, 00:02 Avo, dzisiaj remis :) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 11.09.09, 06:43 termit16 napisała: > Siedem ... czyli tydzień do :) tylko nie zawsze wiem Mariolka czy Ty odliczasz na dzień dobry czy na dobranoc :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
draka00 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 12.09.09, 10:00 Chyba ktoś tu zaspał :) Tylko ja muszę być w sobotni poranek w pracy ? :( Odpowiedz Link Zgłoś
grazyna1pl Re: 5 13.09.09, 07:16 5 o bladym świcie ;) (prawie) widzę, że w niedzielę to towarzystwo lubi pospać .... Odpowiedz Link Zgłoś
draka00 Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 11:16 Na którą godzinę planujecie się stawić w Kazimierzu? Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 11:21 draka00 napisała: > Na którą godzinę planujecie się stawić w Kazimierzu? Ja pewnie 10-11 rano. I na PIWO :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
draka00 Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 12:47 W piątek już o 10-11 rano? No to my zdecydowanie później, bo po pracy. I jeszcze jedno pytanie: Co wziąć ze sobą? Zastraszającą ilość kiełbasy na ognisko :) ? I jeszcze kolejne: czy nikt się nie obrazi, jeśli przyjedziemy samochodem? Po prostu na nasze motocykle byłoby trudno się zapakować:) I kolejne, już ostatnie: Czy jest jeszcze coś, co powinniśmy wiedzieć jadąc po raz pierwszy na MiD-ową imprezę? Anka. Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 13:00 draka00 napisała: > W piątek już o 10-11 rano? No to my zdecydowanie później, bo po pracy. > Co wziąć ze sobą? Zastraszającą ilość kiełbasy na ognisko :) ? > I jeszcze kolejne: czy nikt się nie obrazi, jeśli przyjedziemy samochodem? Po > prostu na nasze motocykle byłoby trudno się zapakować:) Kiełbaskę można zanabyć na miejscu. Przyjechać samochodem na zlot?!!!! No, to nie grzech, ALE WSTYD. Ile chcecie zabrać ciuchów? Plecaczek, torba i starczy :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
carrymoon Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 13:16 1_leo napisał: > Przyjechać samochodem na zlot?!!!! No, to nie grzech, ALE WSTYD. Leo grrr :P ja bywałam na zlotach autem i NIGDY nie czulam wstydu z tego powodu. Jechałam bo chcialam się spotkać ludźmi a przejazd na moto to byl dodatkowy bonus :) Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 13:29 carrymoon napisała: > Jechałam bo chcialam się spotkać ludźmi a przejazd na moto to byl > dodatkowy bonus :) > > Carry, to był cytat z filmu (a jakiego?). A dlaczego w Kletnie byłem 4oo? Bo się zepsuły 2, a też się chciałem napić :):):> Nie martw się, na pewno zrozumieli a przyjadą .....? :):):) > Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 3 !!!! 15.09.09, 00:00 TRZY :) P.S. nie ściemniać mi tutaj odliczania jakąś godziną "0" ;) P.S. Dla naszego rannego ptaszka Termita - "dzień dobry" :), a ja sobie "dobranoc" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aggres Re: 3 !!!! 15.09.09, 07:11 TRZY!! :D nigdy nie pomyślałabym, że zdążę przed Termitem na odliczanie poranne. Dziękuję Ci Termit :*:) Odpowiedz Link Zgłoś
draka00 Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 16.09.09, 15:29 Śmy by mogli :) przyjechać dwoma motorkami, ale w tym bardziej hard - endurowym brak kierunków, lusterek i miejsca na tablicę rejestracyjną. Z miejscem na bagaż krucho (i opony-kostki) w obydwu. Na pewno się da, zwłaszcza, że do Kazimierza blisko, ale nie jestem pewna czy ma to sens. Dla zawiedzionych tym faktem być może przywieziemy na pocieszenie gitarę :) Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 16.09.09, 18:24 draka00 napisała: > Śmy by mogli :) przyjechać dwoma motorkami, ale nie > jestem pewna czy ma to sens. > Czy ma sens? Na zlot motocyklowy? \nic nie rozumiem :(:(:( Odpowiedz Link Zgłoś
draka00 Leo, no chyba nie rozumiesz :) 16.09.09, 19:55 1_leo napisał: > draka00 napisała: > > > Śmy by mogli :) przyjechać dwoma motorkami, ale nie > > jestem pewna czy ma to sens. > > > > Czy ma sens? Na zlot motocyklowy? Nie traktuję tego spotkania jako zlot motocyklowy. Wybieramy się do Kazimierza, bo chcemy wreszcie poznać dziewczyny (i nie tylko) z tego forum, z którymi (może mało regularnie, ale jednak) od 5 lat jestem w wirtualnym kontakcie :) Śledzę relacje z ich motocyklowych wypadów, otrzymałam od nich parę cennych porad (tutaj zadawałam pytania przy kupnie pierwszego motocykla, jak większość chyba :) itp). Wreszcie mamy wspólną pasję i z tej okazji przypuszczam, że także wspólne tematy do rozmów, a może jeszcze wiele wspólnego. Żałowałabym okrutnie, gdybym przegapiła taką okazję poznania ich :) Mam nadzieję, że się przy tym zbytnio nie narzucamy, bo MiDówki robią wrażenie gościnnych :) > \nic nie rozumiem :(:(:( No chyba nie rozumiesz :) Myślałam, że wytłumaczyłam :)A może ja nie rozumiem? Wytłumaczę to na nieco przejaskrawionym, czysto hipotetycznym przykładzie. Gdybym jeździła motocyklem trialowym, to też powinnam nim przyjechać? Ufff... Jeśli to ja czegoś nie rozumiem, lub jestem w błędzie, to proszę wytłumaczcie mi do piątku :) Anka Odpowiedz Link Zgłoś
josss Re: Leo, no chyba nie rozumiesz :) 17.09.09, 09:08 Draka, wsiadajcie w auto i przyjeżdżajcie! I problem rozwiązany :) No przecież Wasze motorki nie są do jazdy szosowej. A jak auta nie ma, to są jeszcze inne środki transportu :D Odpowiedz Link Zgłoś
draka00 Re: Leo, no chyba nie rozumiesz :) 17.09.09, 09:17 Dzięki! Autko jest. Będziemy. Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: JEDEN! 17.09.09, 06:42 aggres napisała: > Do zobaczenia jutro!! :D JEDEN - dzień dobry :) Odpowiedz Link Zgłoś
ishka Re: JEDEN! 17.09.09, 21:25 Ej, ludziska jutro o tej porze się widzimy! i balujemy! Odpowiedz Link Zgłoś
zaciszanka30 dzień 0 ! 18.09.09, 00:01 jak już jestem przy kompie to odliczę - "0" ;) ... i pędzę spać, bo wieczorem to będę miała oczy na zapałki ;) Odpowiedz Link Zgłoś