Dodaj do ulubionych

Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :)

27.08.09, 10:15
Luk-kasia napisała:
Hejka,
Dzięki i do zobaczenia w Kazimierzu :))
Już się nie mogę doczekać...
A będzie odliczanie?
;) hahaha

Mówisz - masz :)))
Obserwuj wątek
    • arsinoe73 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 27.08.09, 15:37
      Leo!! podpuść nas trochę obietnicą nagród......
      :> :> :> :>
      • yacey Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 27.08.09, 16:27
        arsinoe73 napisała:
        > Leo!! podpuść nas trochę obietnicą nagród......

        Ot, co kapitalizm zrobil z ludzi, nic dla idei :D
        • termit16 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 27.08.09, 16:30
          Czy też będą dwie kategorie: dla sówek i rannych ptaszków?
          • 1_leo Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 27.08.09, 17:13
            No dobra, będą nagrody.
            Dla osoby co jeszcze nie może spać i dla tej co już nie może :>
            • zaciszanka30 19 ! :) 28.08.09, 00:29
              Ha :) Udało mi się pierwszy raz w całej historii "odliczania" :)
              • goha66 Re: 19 ! :) 28.08.09, 06:40
                zaciszanka30 napisała:

                > Ha :) Udało mi się pierwszy raz w całej historii "odliczania" :)

                ... gratulacje babo :)
                P.S.
                będę musiała pokombinować, bo "normalnie" sama daję te nagrody więc
                nijak mi brać udział w konkursie ;D
                • zaciszanka30 18 :) 29.08.09, 00:00
                  ..jakoś się wkręciłam ;) Na razie do dwóch razy sztuka ;)
                  • termit16 Re: 18 :) 29.08.09, 05:11
                    Właśnie 18
                    • zaciszanka30 17 ... 30.08.09, 00:00
                      ... i to chyba mój osobisty "rekord" w odliczaniu ( 3 wpis ) ;)
                      • termit16 Re: 17 ... 30.08.09, 08:11
                        17 (o rany tak póżno wstałam a może jeszcze się załapałam do rannych
                        ptaszków?)
    • 1_leo Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 30.08.09, 17:22
      No i mamy wrażną czołówkę, a peletonu nie widać.
      Tak tylko dodam, że nagrody będą fajne bo prawdopodobnie od
      sponsora :))))))
    • paulina80s Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 30.08.09, 22:38
      coraz mniej zostało, juz nie moge się doczekac :))))))
      • zaciszanka30 16 dni ... 31.08.09, 00:00
        ... zostało :)

        Śpią wszyscy, czy co ? ;)
        • termit16 Re: 16 dni ... 31.08.09, 04:22
          16 - Ja nie śpię
          • avocado67 Re: 16 dni ... 31.08.09, 23:20
            Powtórzę za Termitem, że 16. A za 40 minut będzie 15 :))))
            • arsinoe73 Re: 16 dni ... 31.08.09, 23:23
              Spania nie masz Avo???? Toż środek nocy, nie czas na odliczanie minut :D:D
              • zaciszanka30 piętnaście ;) 01.09.09, 00:07
                zgadzam się z Arsi, że to środek nocy i idę spać :)

                W takiej sytuacji to nie dociągniemy z Termitem do Kazimierza - będą
                niedospane: sówka i ranny ptaszek ;)

                Leo kusił nagrodami, a i tak reszta śpi :) Luk-kasia, gdzie
                jesteś ? :)
                • luk-kasia Re: piętnaście ;) 01.09.09, 16:13
                  zaciszanka30 napisała:
                  > W takiej sytuacji to nie dociągniemy z Termitem do Kazimierza -
                  > będą niedospane: sówka i ranny ptaszek ;)
                  > Leo kusił nagrodami, a i tak reszta śpi :) Luk-kasia, gdzie
                  > jesteś ? :)

                  Jestem, jestem...
                  Ja tylko wywołuję wilka z lasu, i daję Wam "czerwone kapturki" fory ;),
                  a tak serious nie chcę przysypiać na spotkanku, bo ja już wiem jak to smakuje,
                  potem filmują, zdjęciują i niechybnie na Youtube pokazują :D
                  hahaha
    • paulina80s Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 01.09.09, 08:10
      Dziewczynki czy Wy spać nie możecie!!!!!!! hahahaha :)
      • zaciszanka30 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 01.09.09, 10:35
        Paula, nie " ha ha ha :)" tylko trzeba było odliczyć "15" jako
        ranny ptaszek ;)

    • aggres 16! (?) 02.09.09, 00:02
      ja też odliczam!! :)

      ....ale wg mojej matematyki wychodzi, że do 18 września zostało 16...

      (nie)prawdaż?
      • termit16 Re: 16! (?) 02.09.09, 03:58
        Agres, chyba masz rację. Na wszelki wypadek odliczam 14 i 16 (do
        wyboru). Goha i Leo pomocy, bo coś nam się rachunki nie zgadzają.
        • goha66 Re: 16! (?) 02.09.09, 07:14
          termit16 napisała:
          > Goha i Leo pomocy, bo coś nam się rachunki nie zgadzają

          ... ależ bardzo proszę - 2.09. to 16 dni do spotkania w
          Kazimierzu :)
          • zaciszanka30 Re: 16! (?) 02.09.09, 10:03
            he he :) podobna myśl mnie naszła w poniedziałek ( już po wpisie ) i
            siedziałam i liczyłam dni w kalendarzu i stwierdziłam, że po
            pierwsze Leo jest wyrocznią :) albo ... strategia liczenia dni jest,
            że danego dnia który się zaczął o północy już się nie liczy ( bo
            przecież już się zaczął ;) ), a czwartek przed spotkaniowym piątkiem
            to dzień 0 ;)bo w piątek już się widzimy i wtedy mi się zgadzało i
            wychodzi, że jest 14 dni ;)

            Przecież to nie musi być czysta matematyka, tylko jak widać to my
            chcemy zakręcić czas, żeby szybciej się spotkać :)
            • arsinoe73 Re: 16! (?) 02.09.09, 14:22
              zaciszanka30 napisała:

              > ..... i stwierdziłam, że po
              > pierwsze Leo jest wyrocznią :)....

              :>:>
              Podlizucha !!
              :P:P
              • avocado67 Re: 16! (?) 03.09.09, 00:00
                Ja się już gubię.

                Znaczy, jest 13 ;)
                A zresztą nieważne. Ważne że coraz mniej :))))
                • goha66 Re: 15 :) 03.09.09, 06:37
                  avocado67 napisała:

                  > Ja się już gubię.

                  ... to ja Ci się pomogę znaleźć - jest słownie:piętniaściednido :)
                  i dzień dobry wszystkim :)
                  • luk-kasia Re: 15 :) 03.09.09, 08:05
                    Hihi, normalnie możemy zrobimy MiD-ową wersję "Zagubionych" ;)
                    i też Dzień Dobry :D
                    • arsinoe73 Re: 15 :) 03.09.09, 23:52
                      EEEE!!! Wy tam!!! Śpiochy !!!
                      Za chwilę będzie dwa tygodnie! Odpalać kompy i odliczać !!
                      :P:D :>
                      • luk-kasia Re: już 14:) 04.09.09, 00:00
                        Arsi, Mówisz i masz - odliczaaaaaaaaam calutkie 2 tygodnie!!
                        tęskno mi za Wami...
                      • zaciszanka30 Re: 14 ? 04.09.09, 00:00
                        W każdym razie - dzień mniej :)


                        P.S. Żadne śpiochy - po wrażeniach z miłego wieczoru jeszcze nie
                        bardzo chce mi się spać, ale o tym później ... ;)
                        • zaciszanka30 Re: 14 ? 04.09.09, 00:02
                          Ha :) Luk-kasia wróciła do gry :) Cwaniutek tylko nas podpuszczał,
                          że musi się wysypiać ;) :) :)
                        • luk-kasia Re: 14 ? 04.09.09, 00:03
                          no właśnie jakie śpiochy... dzisiaj remis Kasieńko :D
                          no właśnie zaraz pisz mi tu maila, co to była za przygoda po spotkanku?
                          • termit16 Re: 14 ? 04.09.09, 05:09
                            14!
                            • termit16 Re: 13 05.09.09, 05:18
                              Termit odlicza z Termitem. Dziewczyny śpicie?
                              • ishka Re: 13 05.09.09, 10:29
                                no :D
                                • avocado67 Re: 13 05.09.09, 23:25
                                  Strasznie niejasno piszecie ... nie chciało mi się liczyć, więc zajrzałam do
                                  tego wątku ... i chyba będę musiała policzyć na palcach. Z tego, co się
                                  zorientowałam, wystarczą obie ręce i jedna noga (częściowo) ;) Drugą nogą mogę
                                  sobie kiwać z radości, że to już wkrótce :))
                                  • zaciszanka30 12 06.09.09, 00:00
                                    He he :) Rzeczywiście trochę nam się zakręciło z liczeniem ;)
                                    Ale ... zaczął się kolejny dzień i już dzień mniej do spotkania :)

                                    Termit, staram się żebyś nie musiała odliczać sama ze sobą ;)

                                    • avocado67 Re: 12 06.09.09, 00:10
                                      Ahoj stolyco! Spania nie mamy?
                                      No, niech będzie 12
                                      • goha66 Re: 12 06.09.09, 01:35
                                        avocado67 napisała:

                                        > No, niech będzie 12

                                        ... kurde ... a miałam nadzieję :D
                                        P.S.
                                        nie odliczę "porannego" - to byłoby nie fair, ponieważ właśnie idę spać :)
                                        • ishka Re: 12 06.09.09, 07:58
                                          <kwik szczęścia>
                                          wreszcie Was mam!

                                          poranne 12!!
                                          • avocado67 Re: 12 06.09.09, 22:26
                                            I wieczorne dwanaście :)

                                            ... po takim dniu jak lubię: jazda na mechanicznych, żeby pohulać na takim
                                            całkiem żywym, pojedynczym, zasilanym owsem :)
                                            • goha66 Re:11 07.09.09, 06:53
                                              avocado67 napisała:

                                              > I wieczorne dwanaście :)

                                              ... i poranne 11 !! :D

                                              P.S.
                                              wstawać śpiochy - Ojczyzna wzywa :)
                                            • 1_leo Re: 12 07.09.09, 08:10
                                              avocado67 napisała:

                                              > I wieczorne dwanaście :)
                                              >
                                              > ... po takim dniu jak lubię: jazda na mechanicznych, żeby pohulać
                                              na takim
                                              > całkiem żywym:)

                                              Avo ja rozumiem ale to nie to forum :))))))))))))
                                              • avocado67 Re: 12 07.09.09, 10:03
                                                Leo... Equus caballus ... mówi Ci to coś?

                                                Tobie to się wszystko kojarzy....
                                                • 1_leo Re: 12 07.09.09, 11:02
                                                  avocado67 napisała:

                                                  > Leo... Equus caballus ... mówi Ci to coś?
                                                  >
                                                  > Tobie to się wszystko kojarzy....

                                                  Ooo przepraszam, możliwe, że dużo ale nie wszystko.

                                                  A może używasz Equus caballus gmelini? :))) :D
                                                  • goha66 Re: 12 07.09.09, 12:28
                                                    1_leo napisał:

                                                    > A może używasz Equus caballus gmelini? :))) :D

                                                    ... <lol> quidquid latine dictum sit, altum videtur ;D
                                                  • carrymoon Re: 12 07.09.09, 12:47
                                                    goha66 napisała:

                                                    > 1_leo napisał:
                                                    >
                                                    > > A może używasz Equus caballus gmelini? :))) :D
                                                    >
                                                    > ... <lol> quidquid latine dictum sit, altum videtur ;D

                                                    Leo, Avo i Goha - tym nickom już nie polewamy
                                                    zaczynają używać łaciny ;) fe nie przystoi
                                                  • 1_leo Re: 12 07.09.09, 12:54
                                                    carrymoon napisała:

                                                    > Leo, Avo i Goha - tym nickom już nie polewamy
                                                    > zaczynają używać łaciny ;) fe nie przystoi


                                                    Et tu Carrymoon contra me? :((((
                                                  • carrymoon Re: 12 07.09.09, 13:07
                                                    1_Leo napisał:
                                                    >
                                                    > Et tu Carrymoon contra me? :((((


                                                    no dobra Leo w takim razie polej to może zaczne rozumieć o czym
                                                    piszecie :D
                                                  • 1_leo Re: 12 07.09.09, 13:35
                                                    Masz jak w banku. Już niedługo :))
                                                  • 1_leo Re: 12 07.09.09, 12:52
                                                    goha66 napisała:

                                                    > ... <lol> quidquid latine dictum sit, altum videtur ;D



                                                    Goha, nie zauważyłaś, że jak nawet jak po polsku mówię to tak
                                                    brzmi? :) :D
                                                  • avocado67 Re: 12 08.09.09, 00:00
                                                    Taaaa, a i tak się w Kazku okaże, że in vino veritas ;)))

                                                    I protestuję przeciw niepolewaniu. Jesteśmy dorosłymi dziewczynkami i możemy (a
                                                    nawet musimy się napić)

                                                    DZIESIĘĆ!!!!!!

                                                    (Odstawiam nogę ;)
                                                  • termit16 Re: 10 08.09.09, 04:29
                                                    Dziesięć
                                                  • zaciszanka30 9 09.09.09, 00:01
                                                    9 :)
                                                  • avocado67 9 09.09.09, 00:02
                                                    jak wyżej :)
                                                  • goha66 Re: 9 09.09.09, 06:37
                                                    nareszcie odliczamy jednocyfrowo :D d-z-i-e-w-i-ę-ć! dzień dobry :D
    • avocado67 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 09.09.09, 00:01
      Dziewięć!!!!!
      • zaciszanka30 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 09.09.09, 00:02
        Avo, dzisiaj remis :)
        • termit16 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 10.09.09, 06:05
          Osiem
          • termit16 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 11.09.09, 03:21
            Siedem
            • goha66 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 11.09.09, 06:43
              termit16 napisała:

              > Siedem

              ... czyli tydzień do :) tylko nie zawsze wiem Mariolka czy Ty
              odliczasz na dzień dobry czy na dobranoc :D:D:D
              • draka00 Re: Odliczanie :))) Do spotkania 20 dni :) 12.09.09, 10:00
                Chyba ktoś tu zaspał :) Tylko ja muszę być w sobotni poranek w pracy ? :(
    • aggres 5 13.09.09, 00:15
      5 :)
      zaczynamy liczyć na palcach jednej stopy! :D
      • grazyna1pl Re: 5 13.09.09, 07:16
        5 o bladym świcie ;) (prawie)
        widzę, że w niedzielę to towarzystwo lubi pospać ....
        • termit16 Re: 5 14.09.09, 03:30
          Cztery

          PS Gosia, ja tylko odliczam o poranku
          • draka00 Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 11:16
            Na którą godzinę planujecie się stawić w Kazimierzu?
            • 1_leo Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 11:21
              draka00 napisała:

              > Na którą godzinę planujecie się stawić w Kazimierzu?

              Ja pewnie 10-11 rano. I na PIWO :):):)
              • draka00 Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 12:47
                W piątek już o 10-11 rano? No to my zdecydowanie później, bo po pracy.
                I jeszcze jedno pytanie:
                Co wziąć ze sobą? Zastraszającą ilość kiełbasy na ognisko :) ?
                I jeszcze kolejne: czy nikt się nie obrazi, jeśli przyjedziemy samochodem? Po
                prostu na nasze motocykle byłoby trudno się zapakować:)
                I kolejne, już ostatnie:
                Czy jest jeszcze coś, co powinniśmy wiedzieć jadąc po raz pierwszy na MiD-ową
                imprezę?
                Anka.
                • 1_leo Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 13:00
                  draka00 napisała:

                  > W piątek już o 10-11 rano? No to my zdecydowanie później, bo po
                  pracy.
                  > Co wziąć ze sobą? Zastraszającą ilość kiełbasy na ognisko :) ?
                  > I jeszcze kolejne: czy nikt się nie obrazi, jeśli przyjedziemy
                  samochodem? Po
                  > prostu na nasze motocykle byłoby trudno się zapakować:)

                  Kiełbaskę można zanabyć na miejscu.
                  Przyjechać samochodem na zlot?!!!! No, to nie grzech, ALE WSTYD.
                  Ile chcecie zabrać ciuchów? Plecaczek, torba i starczy :):):)
                  • carrymoon Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 13:16
                    1_leo napisał:
                    > Przyjechać samochodem na zlot?!!!! No, to nie grzech, ALE WSTYD.


                    Leo grrr :P

                    ja bywałam na zlotach autem i NIGDY nie czulam wstydu z tego powodu.
                    Jechałam bo chcialam się spotkać ludźmi a przejazd na moto to byl
                    dodatkowy bonus :)
                    • 1_leo Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 14.09.09, 13:29
                      carrymoon napisała:

                      > Jechałam bo chcialam się spotkać ludźmi a przejazd na moto to byl
                      > dodatkowy bonus :)
                      >
                      > Carry, to był cytat z filmu (a jakiego?).
                      A dlaczego w Kletnie byłem 4oo? Bo się zepsuły 2, a
                      też się chciałem napić :):):>
                      Nie martw się, na pewno zrozumieli a przyjadą .....? :):):)
                      >
                      • zaciszanka30 3 !!!! 15.09.09, 00:00
                        TRZY :)

                        P.S. nie ściemniać mi tutaj odliczania jakąś godziną "0" ;)

                        P.S. Dla naszego rannego ptaszka Termita - "dzień dobry" :), a ja
                        sobie "dobranoc" ;)
                        • aggres Re: 3 !!!! 15.09.09, 07:11
                          TRZY!! :D
                          nigdy nie pomyślałabym, że zdążę przed Termitem na odliczanie poranne.
                          Dziękuję Ci Termit :*:)
                          • zaciszanka30 Re: blisko :) 16.09.09, 00:00
                            Trzy literki, czyli DWA dni :)
                            • termit16 Re: blisko :) 16.09.09, 06:01
                              To ja na dzień dobry: DWA
                      • draka00 Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 16.09.09, 15:29
                        Śmy by mogli :) przyjechać dwoma motorkami, ale w tym bardziej hard -
                        endurowym brak kierunków, lusterek i miejsca na tablicę
                        rejestracyjną. Z miejscem na bagaż krucho (i opony-kostki) w
                        obydwu. Na pewno się da, zwłaszcza, że do Kazimierza blisko, ale nie
                        jestem pewna czy ma to sens.

                        Dla zawiedzionych tym faktem być może przywieziemy na pocieszenie
                        gitarę :)
                        • 1_leo Re: Czy jest przewidziana godzina "0" ? 16.09.09, 18:24
                          draka00 napisała:

                          > Śmy by mogli :) przyjechać dwoma motorkami, ale nie
                          > jestem pewna czy ma to sens.
                          >

                          Czy ma sens? Na zlot motocyklowy?
                          \nic nie rozumiem :(:(:(
                          • draka00 Leo, no chyba nie rozumiesz :) 16.09.09, 19:55
                            1_leo napisał:

                            > draka00 napisała:
                            >
                            > > Śmy by mogli :) przyjechać dwoma motorkami, ale nie
                            > > jestem pewna czy ma to sens.
                            > >
                            >
                            > Czy ma sens? Na zlot motocyklowy?

                            Nie traktuję tego spotkania jako zlot motocyklowy.
                            Wybieramy się do Kazimierza, bo chcemy wreszcie poznać dziewczyny (i
                            nie tylko) z tego forum, z którymi (może mało regularnie, ale
                            jednak) od 5 lat jestem w wirtualnym kontakcie :) Śledzę relacje z
                            ich motocyklowych wypadów, otrzymałam od nich parę cennych porad
                            (tutaj zadawałam pytania przy kupnie pierwszego motocykla, jak
                            większość chyba :) itp). Wreszcie mamy wspólną pasję i z tej okazji
                            przypuszczam, że także wspólne tematy do rozmów, a może jeszcze
                            wiele wspólnego. Żałowałabym okrutnie, gdybym przegapiła taką okazję
                            poznania ich :) Mam nadzieję, że się przy tym zbytnio nie narzucamy,
                            bo MiDówki robią wrażenie gościnnych :)

                            > \nic nie rozumiem :(:(:(
                            No chyba nie rozumiesz :) Myślałam, że wytłumaczyłam :)A może ja nie
                            rozumiem? Wytłumaczę to na nieco przejaskrawionym, czysto
                            hipotetycznym przykładzie. Gdybym jeździła motocyklem trialowym, to
                            też powinnam nim przyjechać?

                            Ufff...

                            Jeśli to ja czegoś nie rozumiem, lub jestem w błędzie, to proszę
                            wytłumaczcie mi do piątku :)

                            Anka
                            • josss Re: Leo, no chyba nie rozumiesz :) 17.09.09, 09:08
                              Draka, wsiadajcie w auto i przyjeżdżajcie! I problem rozwiązany :)
                              No przecież Wasze motorki nie są do jazdy szosowej. A jak auta nie
                              ma, to są jeszcze inne środki transportu :D
                              • draka00 Re: Leo, no chyba nie rozumiesz :) 17.09.09, 09:17
                                Dzięki! Autko jest. Będziemy.
    • aggres JEDEN! 17.09.09, 00:28
      Do zobaczenia jutro!! :D
      • goha66 Re: JEDEN! 17.09.09, 06:42
        aggres napisała:

        > Do zobaczenia jutro!! :D
        JEDEN - dzień dobry :)
        • ishka Re: JEDEN! 17.09.09, 21:25
          Ej, ludziska
          jutro o tej porze się widzimy! i balujemy!
          • zaciszanka30 dzień 0 ! 18.09.09, 00:01
            jak już jestem przy kompie to odliczę - "0" ;)

            ... i pędzę spać, bo wieczorem to będę miała oczy na zapałki ;)
            • termit16 Re: dzień 0 ! 18.09.09, 06:24
              Zero

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka