09.12.10, 15:17
Wiem że ten temat już był ale niestety nie mogę go znaleźć:( Poszukuje osoby która uczy gry na gitarze i dojezdza do domu.Chodzi konkretnie o 12 latka który sporo juz potrafi,ma smykałke.Posiada własną gitare.Pozdrawiam i czekam na info.
Obserwuj wątek
    • k.bychowski Re: gitara! 09.12.10, 16:21
      prawdziwy_agusiak napisała:
      > Wiem że ten temat już był ale niestety nie mogę go znaleźć:
      może to:
      forum.gazeta.pl/forum/w,450,116216932,116226076,Re_poszukuje_nauczyciela_gry_na_gitarze_do_6_i_8.html
    • prawdziwy_agusiak Re: gitara! 09.12.10, 18:59
      Wielkie dzieki za namiary,właśnie ta pani uczyła mojego syna ale niestety od miesiąca nie moze prowadzic zajec dlatego potrzebuje Kogoś innego.
      Pozdrawiam serdecznie.
      Agnieszka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka