12.05.12, 18:34
SEJM - A to Polska właśnie. Czy jest alternatywa jest, gdyż Polska Jest Najważniejsza.
www.pjn.wolomin.pl/index.php/artykuly/wolominski-pjn/28-uchwaly
Obserwuj wątek
    • j.w.orlowski Re: PJN-Marki 13.05.12, 08:48
      Polska Jest Najważniejsza, ale niektórzy o tym zapominają.
      PJN to alternatywa dla polityki opartej na agresji i kłótni.
      PJN to alternatywa dla polityki patrzącej w sondaże, a nie w potrzeby społeczeństwa.
      Dla nas Polska Jest Najważniejsza. A dla Ciebie?
      • misiek_19836 Re: PJN-Marki 14.05.12, 19:51
        Aby zniknął ten spam z tego forum :D
        • j.w.orlowski Re: PJN-Marki 14.05.12, 21:22
          Forum jest dla wszystkich, lecz nie każdy musi je czytać
          • misiek_19836 Re: PJN-Marki 15.05.12, 17:25
            Ale tylko jedna partia zaśmieca je ciągle. I forum jest dla mieszkańców Marek, a nie partii politycznych.
            • j.w.orlowski Re: PJN-Marki 15.05.12, 18:06
              Strona Marki-net, gdzie są wprowadzane wpisy istniejących organizacji partyjnych odmówiła możliwość dokonywania wpisów przez PJN dlatego obecnie forum jest jedyną formą kontaktu z mieszkańcami Marek. Koordynator PJN na Marki Jan Orłowski
              • misiek_19836 Re: PJN-Marki 15.05.12, 19:45
                Raptem dwie największe partie tam są. Ale tak jest taniej w sumie bo nawet marecki PiS niema swojej strony. Mamy 2012 rok i partie które chcą rządzić olewają coś takiego jak istnienie stron kół z danego terenu żeby się "chwalić sukcesami". Niema Ci w sieci to nie istniejesz.
              • k.bychowski Re: PJN-Marki 15.05.12, 19:54
                > Strona Marki-net, gdzie są wprowadzane wpisy istniejących organizacji partyjnyc
                > h odmówiła możliwość dokonywania wpisów przez PJN

                Nie odmówiła:
                www.marki.net.pl/pjn
                • j.w.orlowski Re: PJN-Marki 15.05.12, 20:10
                  k.bychowski napisał:
                  >Strona Marki-net, gdzie są wprowadzane wpisy istniejących organizacji partyjnych odmówiła możliwość dokonywania wpisów przez PJN
                  > Nie odmówiła:
                  > www.marki.net.pl/pjn

                  Panie Krzysztofie
                  Wskazuje Pan tylko półprawdę. Jest to jedyny wpis PJN pod Pańskim nadzorem. Samoczynne wpisy przez wszystkie organizacje społeczno-polityczne, które są odpowiednio umieszczane przez koordynatorów, otrzymali od Pana hasła do swoich stron. PJN do dzisiaj takiej możliwości nie otrzymał choć zwracał się z taką prośbą. Myślę, że Pan potwierdzi prawdziwość moich słów. Koordynator PJN na Marki Jan Orłowski
              • perrocanario Re: PJN-Marki 15.05.12, 20:32
                j.w.orlowski napisał:

                > ( ... )dlatego obecnie forum jest jedyną formą kontaktu z mieszkańcami Marek ...

                Tylko, że mieszkańcy Marek nie są wcale zainteresowani tym "kontaktem".
                • sportif Re: PJN-Marki 15.05.12, 21:00
                  mieszkańcy Marek nie są zainteresowani kontaktem z koordynatorem?
                  oj chyba dużo tracą :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka