j.w.orlowski 12.05.12, 18:34 SEJM - A to Polska właśnie. Czy jest alternatywa jest, gdyż Polska Jest Najważniejsza. www.pjn.wolomin.pl/index.php/artykuly/wolominski-pjn/28-uchwaly Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
j.w.orlowski Re: PJN-Marki 13.05.12, 08:48 Polska Jest Najważniejsza, ale niektórzy o tym zapominają. PJN to alternatywa dla polityki opartej na agresji i kłótni. PJN to alternatywa dla polityki patrzącej w sondaże, a nie w potrzeby społeczeństwa. Dla nas Polska Jest Najważniejsza. A dla Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
j.w.orlowski Re: PJN-Marki 14.05.12, 21:22 Forum jest dla wszystkich, lecz nie każdy musi je czytać Odpowiedz Link Zgłoś
misiek_19836 Re: PJN-Marki 15.05.12, 17:25 Ale tylko jedna partia zaśmieca je ciągle. I forum jest dla mieszkańców Marek, a nie partii politycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
j.w.orlowski Re: PJN-Marki 15.05.12, 18:06 Strona Marki-net, gdzie są wprowadzane wpisy istniejących organizacji partyjnych odmówiła możliwość dokonywania wpisów przez PJN dlatego obecnie forum jest jedyną formą kontaktu z mieszkańcami Marek. Koordynator PJN na Marki Jan Orłowski Odpowiedz Link Zgłoś
misiek_19836 Re: PJN-Marki 15.05.12, 19:45 Raptem dwie największe partie tam są. Ale tak jest taniej w sumie bo nawet marecki PiS niema swojej strony. Mamy 2012 rok i partie które chcą rządzić olewają coś takiego jak istnienie stron kół z danego terenu żeby się "chwalić sukcesami". Niema Ci w sieci to nie istniejesz. Odpowiedz Link Zgłoś
k.bychowski Re: PJN-Marki 15.05.12, 19:54 > Strona Marki-net, gdzie są wprowadzane wpisy istniejących organizacji partyjnyc > h odmówiła możliwość dokonywania wpisów przez PJN Nie odmówiła: www.marki.net.pl/pjn Odpowiedz Link Zgłoś
j.w.orlowski Re: PJN-Marki 15.05.12, 20:10 k.bychowski napisał: >Strona Marki-net, gdzie są wprowadzane wpisy istniejących organizacji partyjnych odmówiła możliwość dokonywania wpisów przez PJN > Nie odmówiła: > www.marki.net.pl/pjn Panie Krzysztofie Wskazuje Pan tylko półprawdę. Jest to jedyny wpis PJN pod Pańskim nadzorem. Samoczynne wpisy przez wszystkie organizacje społeczno-polityczne, które są odpowiednio umieszczane przez koordynatorów, otrzymali od Pana hasła do swoich stron. PJN do dzisiaj takiej możliwości nie otrzymał choć zwracał się z taką prośbą. Myślę, że Pan potwierdzi prawdziwość moich słów. Koordynator PJN na Marki Jan Orłowski Odpowiedz Link Zgłoś
perrocanario Re: PJN-Marki 15.05.12, 20:32 j.w.orlowski napisał: > ( ... )dlatego obecnie forum jest jedyną formą kontaktu z mieszkańcami Marek ... Tylko, że mieszkańcy Marek nie są wcale zainteresowani tym "kontaktem". Odpowiedz Link Zgłoś
sportif Re: PJN-Marki 15.05.12, 21:00 mieszkańcy Marek nie są zainteresowani kontaktem z koordynatorem? oj chyba dużo tracą :) Odpowiedz Link Zgłoś