norbi0179 19.01.18, 13:57 Chcielibyśmy z żoną wyskoczyć na miasto. Coś zjeść i trochę potańczyć. Czy ktoś zna w okolicy jakiś lokal . I nie chodzi mi o typową dyskotekę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj