Dodaj do ulubionych

kosynierow

15.09.06, 21:42
witam, jak sie mieszka na osiedlu zbudowanym przez JWC na Kosynierow..
zamierzam tam kupic niebawem mieszkanko. Sa jakies plusy dodatnie i plusy
ujemne tej lokalizacji ?;)
Obserwuj wątek
    • lidka_66 Re: kosynierow 16.09.06, 08:50
      Polecam lekturę na www.kosnet.pl
      • gonzoxx1 Re: kosynierow 16.09.06, 19:41
        thx za namiary, przegladalem - ale forum jest lekko martwe ;)
    • sono-aga Re: kosynierow 18.09.06, 14:44
      witam,
      miałam takie same dylematy, mieszkanie kupiłam w styczniu w lato się
      wprowadziłam. Osiedle generalnie ok, ciche i spokojne. Sa problemy z
      parkowaniem samochodu na terenie osiedla ale ten watek był akurat poruszany juz
      na forum. Poza tym nie mem wiekszych zastrzeżeń . . . Nie jestem zbyt aktywnym
      mieszkańcem tego osiedla ale jeśli bedę mogła jakoś pomódź to chętnie
      odpowiem . . .
      pozdrawiam
    • pkowalski123 Re: kosynierow 18.09.06, 15:26
      Jeśli zdecydujecie się Państwo na tę lokalizacje, to mogę zaoferować mieszkanko
      39m na sprzedaż. W razie zainteresowania proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam.
      • pwsrd Re: kosynierow 18.09.06, 23:51
        o obwodnicy powinienes wiedzieć i o słabo wyizolowanych balkonach oraz o chorym
        zarządzie wspólnot nr 8 i 10 które ciagle na nic sie nie zgadzają i są aspołeczne
        • gonzoxx1 Re: kosynierow 19.09.06, 07:46
          wlasnie ta oobwodnica mnie zniechecila, plus towarzystwo przedskleopwe
          gromadzace sie wieczorna pora (przynajmniej tak bylo jak ja bylem wieczorekiem
          na kosynierow)
      • gonzoxx1 pkowalski123 19.09.06, 07:47
        prosze o info na gonzoxx1@gazeta.pl (zapoznac sie z oferta nie zaszkodzi)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka