dorek3
09.02.11, 15:50
Specjalnie zakładam oddzielny wątek.
Zerknęłam tu www.spet.info.pl/index.php?action=info&subact=dysleksja¶m=2b i wyszło mi że mój syn (ten o którym pisze w wątku klasówkowym poniżej) ma albo zadatki albo pierwsze sygnały dysleksji. Czy biorąc pod uwagę że to dopiero 7,5 letnie dziecko, które w sumie dopiero rozpoczęło naukę powinnam się już sugerować jego niepowodzeniami czytelniczo-pisarskimi; gnać do poradni, diagnozować? Czy jednak poczekać trochę na rozwój wypadków? Ale jeśli czekać do do kiedy?
Właśnie zakończyliśmy terapię SI, większość deficytów wyprostowana.