Gość: kasia IP: *.chello.pl 16.04.02, 21:09 Czy znacie fajne przedszkole na Bielanach lub Żoliborzu w W-wie? Z góry dziękuje i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
macdorka Re: przedszkole 17.04.02, 22:38 Polecam przedszkole na AWF im Olimpijczykow Polskich. Przedszkole bierze udzial w programie integracji europejskiej, duzo zajec sportowych, wycieczek, tance, angielski, komputery. Moje dziecko bardzo lubi przedszkole. Juz w pierwszym miesiacu maluchy pojechaly autokarem do kampinosu. Mnie podoba sie na tyle, zeby odwozic corke codziennie autobusem z Tarchomina Odpowiedz Link Zgłoś