Dodaj do ulubionych

przedszkole

IP: *.chello.pl 16.04.02, 21:09
Czy znacie fajne przedszkole na Bielanach lub Żoliborzu w W-wie?
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • macdorka Re: przedszkole 17.04.02, 22:38
      Polecam przedszkole na AWF im Olimpijczykow Polskich. Przedszkole bierze udzial w
      programie integracji europejskiej, duzo zajec sportowych, wycieczek, tance, angielski,
      komputery. Moje dziecko bardzo lubi przedszkole. Juz w pierwszym miesiacu maluchy
      pojechaly autokarem do kampinosu. Mnie podoba sie na tyle, zeby odwozic corke codziennie
      autobusem z Tarchomina

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka