Dodaj do ulubionych

Interpretacja tarota

21.04.21, 12:10
Część wszystkim.
Jestem Kasia . Miło was poznać
A więc zacznę od tego że próbuje swoich sił w tarocie . Próbowałam sobie sama zinterpretować rozkład ale nie potrafię tego jeszcze .
Opisze swoją sytuację.
2 lata temu poznałam pewnego faceta . Spotykaliśmy się regularnie i utrzymywaliśmy kontakt (jest z innej miejscowości około 200 km odemnie ) w tamtym roku w lutym spotkaliśmy się ostatni raz poczym kontakt mieliśmy jeszcze 2 miesiące do czasu aż wybuchła pandemia . Dodam że ta osoba że względu na zawód jaki wykonuje nie mogła się spotykać z innymi ludźmi ze względu na ryzyko .
Około 4 miesięcy temu odezwałam się do niego i wszystko ok fajnie tylko lekko digryzal że napewno kogoś miałam . Jest to osoba z którą czuje więz duchowa.
Postawiłam sobie karty czy on jeszcze się odezwie i kontakty wrócą .

1 . Co on myśli - kapłan
2. Co spowodowało urwanie kontaktu - 2 miecze
3. Czy się odezwie -8 mieczy

Czy ktoś pomoże mi zinterpretować??

Może znacie jeszcze jakieś rozkłady do mojej sytuacji.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kamerados Re: Interpretacja tarota 15.05.21, 00:41
      Jeśli nie odwracasz kart trudno tu pomóc,bo karty jakie wybrałaś są silne,ale mają stricte przeciwne własności,kiedy je odwrócisz,do samych siebie. Dlatego, myślę, nikt nie zasugerował poprawniejszej drogi przy tym rozkładzie .Również slowo "pandemia" jest tu nieco magiczne,zwłaszcza że wiele osob utkwiło na internecie lubdemonstracjach, moe nie jes pewien twojej reakcji nato wszystko.
      Kapłan nie jest specjalnie sexy, raczej to tarotowy guru, albo moralista,albo oszust i oszołom,albo przykazanie boże...
      2 mieczy to decyzje za to, które musi podjąć dana osoba, dobreb złe.A czy się odezwie - karta piękna, ale tutaj kłopotliwa - w pozycji normalnej sugeruje że ktoś nie może się wyplątać, jest czymś związany.
      Odwrotnie - wyzwolenie i no, nie błahostka, tylko wolność którą się ma lub ... nie.
      Nawet takie pandemiczne są,ale niekoniecznie sugerują, że myśli o tobie jako o dziewczynie swojej, tylko że podjął taką decyzję, może jest czymś czy z kimś związany? Może też nie może bo mówisz że cię lubi ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka